خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات

سوال در مورد مطالعه گراف

عرض سلام
      دوستان آیا گراف با وجود اینکه کلا 1 تست خواهد آمد ارزش سرمایه گذاری دارد ؟ من به دنبال درصد 50 الی 60 هستم
      و خب این برام سخت هست که تو برنامه مطالعم 375 دقیقه برای گسسته نوشته شده در حالی که مثلا نصف همین وقت رو بخوام به شیمی اضافه کنم قطعا به بالای 80 خواهم رسید و از طرفی معلما و مشاورا هندسه 1 و2 رو برام حذف کردند و نذاشتند بخونم در صورتی که من خیلی این 2 درس رو علاقه دارم و رتبه کشوری هم حائز شدم
      حالا سوالم از دوستانی که این مبحث رو خوندن و گذروندن آیا واقعا شما ها هم سرمایه گذاری کردید رو این درس و نتیجه گرفتید ؟
      البته من علاقه هم کلا به گسسته ندارم البته احتمال رو چون مهم بود تابستون با مدرسه کامل جمعبندی کردیم معلم هم گفته نظریه اعداد رو نمیتونید بزنید و برامون حذف کرده
    2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط TRACKER نمایش پست ها
      عرض سلام
      دوستان آیا گراف با وجود اینکه کلا 1 تست خواهد آمد ارزش سرمایه گذاری دارد ؟ من به دنبال درصد 50 الی 60 هستم
      و خب این برام سخت هست که تو برنامه مطالعم 375 دقیقه برای گسسته نوشته شده در حالی که مثلا نصف همین وقت رو بخوام به شیمی اضافه کنم قطعا به بالای 80 خواهم رسید و از طرفی معلما و مشاورا هندسه 1 و2 رو برام حذف کردند و نذاشتند بخونم در صورتی که من خیلی این 2 درس رو علاقه دارم و رتبه کشوری هم حائز شدم
      حالا سوالم از دوستانی که این مبحث رو خوندن و گذروندن آیا واقعا شما ها هم سرمایه گذاری کردید رو این درس و نتیجه گرفتید ؟
      البته من علاقه هم کلا به گسسته ندارم البته احتمال رو چون مهم بود تابستون با مدرسه کامل جمعبندی کردیم معلم هم گفته نظریه اعداد رو نمیتونید بزنید و برامون حذف کرده
      اون مشاوری که از الان هندسه 1 و 2 شمارو حذف کرده .... یه جای کارش میلنگه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نه خیلی مشاور خوبی هستش(قبولش دارم) ، جوون هست خودشم مدال نقره المپیاد هست و قبلا معلم المپیادم بود
      البته حذف نکرد گفت برای بعد از عید تو برنامه الانم نیست

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      عرض سلام
      دوست من شما هندسه یک و دو و گراف و نظریه اعداد رو حذف کردید یعنی تقریبا دارید 60 درصد مطالب رو میخونید کلا کسی که 50 الی 60 میخواد بزنه توی کنکور رسما باید تمام مطالب رو بخونه که بتونه به 50 درصدش پاسخ بده.
      الان که مهر هست! معمولا بعد از عید شروع میکنن به حذف کردن مطلب نه از الان.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      اگه پاسخی بلد نیستید اظهار نظر نکنید
      من عرض کردم تو برنامه مهر گراف هست ولی من نمیخوام بخونم ، بعدشم کی گفت هندسه 1 و 2 رو حذف کردم، گفتم همه میگن بعد از عید باید خونده بشه
      سوما 8تا سوال هندسه 3 تا نظریه اعداد و 1 گراف چطوری میشه 40 درصد ؟
      اتفاقا اگه قراره درسی حذف بشه باید از همین مهر حذف بشه ، نه اینکه نصفشو بخونی بفهمی نمیتونی بزنی و پشیمون بشی

7. Top | #7
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      عرض سلام
      این که ارزش سرمایه گذاری داره یا نه فقط خدا میدونه و طراحان کنکور که میخوان از چه بخشیش سوال بدن. دوم اینکه هیچ مبحثی رو حذف نکنین خصوصا از الان چون از سطح سوالات اون مبحث هیچ کس اگاه نیس به جز خدا و طراحان کنکور
      نظریه اعداد درسته گستردست ولی با تست میشه تا حد خوبی بهش مسلط شد(بازم میگم اگه سوالاش اسون باشه از درون خواهید سوخت).هندسه 1 و 2 رو هم در عید میشه تا حد خوبی رسوند ولی تا عید هر از چند گاهی مرورش کنید و اگه بهش تسلط دارید ولش نکنین .سرنوشت شماس و خودتون تصمیم بگیرین(حرف مشاور بدور از خطا نخواهد بود). باشد که موفق باشید
      ----* خبری نیس *----

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اگه پاسخی بلد نیستید اظهار نظر نکنید
      من عرض کردم تو برنامه مهر گراف هست ولی من نمیخوام بخونم ، بعدشم کی گفت هندسه 1 و 2 رو حذف کردم، گفتم همه میگن بعد از عید باید خونده بشه
      سوما 8تا سوال هندسه 3 تا نظریه اعداد و 1 گراف چطوری میشه 40 درصد ؟
      اتفاقا اگه قراره درسی حذف بشه باید از همین مهر حذف بشه ، نه اینکه نصفشو بخونی بفهمی نمیتونی بزنی و پشیمون بشی
      والله نظریه اعداد به نظرم مبحث گسترده ایه ارتباطش هم با بقیه بخش های گسسته کم نیست. و دلیل اینکه میگن مهر موقع حذف درس نیست اینه که ممکنه توی کنکور مباحثی که خوندید سوالات سختی بیاد و اون هایی که نخوندید شاید سطحی سوال بیاد و شما اون تست رو از دست بدید.
      به هر حال هرطور که خودت صلاح میدونی دوست من کنکور خودته و هرطور که تو تصمیم میگیری باید رقم بخوره بالاخره شما خودتو بهتر از میشناسی که توی چه درس هایی قوی هستی. من پیشنهاد دادم صرفا.
      موفق باشی

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات

نظر من :
      اگر نمی‌خواید بخونید ، کلا نخونید و وقتشُ بزارید روی مباحث دیگر ریاضی و مثلا شیمی که بالای ۸۰ بزنید
      اگر می‌خواید بخونید ، درست و حسابی بخونید و کتابای سطح بالا و تستای تالیفی و خلاقانه کار کنید که حداقل زحمتاتون هدر نره
      رها کن رئیس

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      عرض سلام

گسسته یه درس درصد اوره شدیدا

من اصلا توصیه نمیکنم هیچ درسی رو حذف کنین

بله من وقت گذاشتم واسه گسسته و نتیجه هم گرفتم(نقل از رتبه190 ریاضی امسال)

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن