خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 27
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

رتبه پذیرفته شدگان داروسازي کنکور96

سلام
      دوستان من داروسازي ميخوام
      پارسال با رتبه ي ٣٥٠٠ زير گروه دو منطقه دو برا پرديس تبريز برداشته بود
      ولي پيش مشاور كه رفتم گفت اگه رتبم حدود ١٥٠٠زيرگروه دو باشه ميتونم پرديس قبول شم
      دوستان امسال اخرين رتبه ي قبولي چند بوده؟
      من پشت موندم ولي ١٥٠٠ واقعا تو توان من نيس
      كم مونده خوندنو ول كنم و با تكميل ظرفيت يه رشته اي رو انتخاب كنم و برم
      ویرایش توسط Tia : 16 مهر 1396 در ساعت 20:27 دلیل: عنوان

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m10m نمایش پست ها
      ١٥٠٠ منطقه دو؟؟؟ اين كه روزانه مياريد راحت.

كلا تو منطقه ي دو تا ٣٠٠٠ هم شانس دارين (با احتساب تعهدي)
      البته بهترين منبع براي اين بررسي، سايت كانون و بخش كارنامه هاش هست، اينطوري حدود رتبه دستتون مياد.
      در ضمن، من پيشنهاد ميكنم به شما كه درستون رو بخونين و زياد به نتيجه فكر نكنين .... بعد از كنكور وقت براي اين كارها هست.
      نميشه فكر نكرد
      سال اخرمه كه كنكور ميدم
      هيشكي هم بهم اعتماد نداره كه بتونم به همين دليل ميترسم حرفشون درست بشه

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نه بابا اینت چرت و پرتا چیه.تا 1500که دولتی راحت میاری .تا3000هم دوره های پولی دیگه انقدارم تغییر نکرده

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بعدشم چرا نتونی زیر 1500 شی .چرا اعتماد به نفس نداری دوست یکماه به کنکور 96 شروع کرد با ایمان و اعتماد به نفس 180 هزار کنکور پارسال رو کرد 6000.کنکور سخت نیست به شرط تلاش

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط f.akbari نمایش پست ها
      سلام دوستان من داروسازي ميخوام پارسال با رتبه ي ٣٥٠٠ زير گروه دو منطقه دو برا پرديس تبريز برداشته بودولي پيش مشاور كه رفتم گفت اگه رتبم حدود ١٥٠٠زيرگروه دو باشه ميتونم پرديس قبول شمدوستان امسال اخرين رتبه ي قبولي چند بوده؟من پشت موندم ولي ١٥٠٠ واقعا تو توان من نيسكم مونده خوندنو ول كنم و با تكميل ظرفيت يه رشته اي رو انتخاب كنم و برم
      دوستانی ک میگن با ۱۵۰۰ راحت روزانه میاری... من با ۱۶۰۰ منطقه دو میشناسم دارو روزانه هیج جا نیاوورده دخترم هست همکلاس من... یکی دیگه هم ۱۷۰۰ه اونم نیاوورده.. برای پردیس فک کنم درسته زیر ۱۵۰۰ نمیخواد اما فک کنم امسال دگ نهایتا زیر ۲۵۰۰ خواسته باشه. بازم باید منتظر باشیم کانون کارنامه هارو بزاره.خانوم اکبری ینی چی تو توان من نیست ؟ کلی وقت مونده تا کنکور از همین الان ک نمیشه ادم نمیتونه خودشو بازنده بدونه ... کوه نمیخواید بکنید ک درس میخونید ان شاالله زیر ۲۰۰۰ هم میشید راحت پردیسو لااقل میارید.

6. Top | #6
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منطقه ٢ با ٣٦٠٠ پرديس پزشكي اوردن
      دارو ك سهله
      There is a will

&
      There is a way

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh96 نمایش پست ها
      منطقه ٢ با ٣٦٠٠ پرديس پزشكي اوردن
      دارو ك سهله

کدوم دانشگاه ؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      دوستانی ک میگن با ۱۵۰۰ راحت روزانه میاری... من با ۱۶۰۰ منطقه دو میشناسم دارو روزانه هیج جا نیاوورده دخترم هست همکلاس من... یکی دیگه هم ۱۷۰۰ه اونم نیاوورده.. برای پردیس فک کنم درسته زیر ۱۵۰۰ نمیخواد اما فک کنم امسال دگ نهایتا زیر ۲۵۰۰ خواسته باشه. بازم باید منتظر باشیم کانون کارنامه هارو بزاره.خانوم اکبری ینی چی تو توان من نیست ؟ کلی وقت مونده تا کنکور از همین الان ک نمیشه ادم نمیتونه خودشو بازنده بدونه ... کوه نمیخواید بکنید ک درس میخونید ان شاالله زیر ۲۰۰۰ هم میشید راحت پردیسو لااقل میارید.
      مطمعنی راست میگه ؟
      تو سایت کانون جدیدا اورده که تو چه رشته هایی چه رتبه هایی قبول شدن
      بهترین قبولی‌های کنکور 96 در رشته‌های مختلف
      برای مثال پره رتبه 1500 1600 منطقه دو که پزشکی مرکز استان اوردن ..... بعد دارو در نیومده ؟
      یا رتبش این نبوده یا اینکه همه دارو سازی ها رو نزده
      مگه میشه با این رتبه در نیومد ؟

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      اقا منطقه 3 چطور؟ حداکثر رتبه لازم را دارو چنده

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من منطقه دو بودم زیرگروه دو رتبه ام 2900 بود به جز داروی پردیس دانشگاه های تهران و شیراز بقیه ی جاهارو میاوردم طبق کارنامه سبز
      در مورد موارد قبولی که تو سایت ها مثل قلم چی وجود داره دقت کنین که باید به رتبه ی زیرگروه نگاه کرد نه منطقه که خب متاسفانه نیست اونجا

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      دوستان من داروسازي ميخوام
      پارسال با رتبه ي ٣٥٠٠ زير گروه دو منطقه دو برا پرديس تبريز برداشته بود
      ولي پيش مشاور كه رفتم گفت اگه رتبم حدود ١٥٠٠زيرگروه دو باشه ميتونم پرديس قبول شم
      دوستان امسال اخرين رتبه ي قبولي چند بوده؟
      من پشت موندم ولي ١٥٠٠ واقعا تو توان من نيس
      كم مونده خوندنو ول كنم و با تكميل ظرفيت يه رشته اي رو انتخاب كنم و برم
      میتونین یه خودتون اعتماد داشته باشین و تلاش کنین
      به نظرم با رتبه ها هم کاری نداشته باشین بهتره

12. Top | #12
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام رتبه لازم برای فیزیوتراپی دانشگاهای داخل تهران چقدر هست؟

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hyun jung نمایش پست ها
      من منطقه دو بودم زیرگروه دو رتبه ام 2900 بود به جز داروی پردیس دانشگاه های تهران و شیراز بقیه ی جاهارو میاوردم طبق کارنامه سبز
      در مورد موارد قبولی که تو سایت ها مثل قلم چی وجود داره دقت کنین که باید به رتبه ی زیرگروه نگاه کرد نه منطقه که خب متاسفانه نیست اونجا
      امكانش هس كانامتونو بذارين؟

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      براي روزانه اره ولي برا پرديس تبريز ١٥٠٠ واقعا سخته
      درسته كلي وقت مونده ولي خب دوسال كه كنكور دادم ميدونم بايد زياد انتظار نداشته باشم متاسفانه

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      امكانش هس كانامتونو بذارين؟
      کدومشون رو؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن