خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 41 از 41
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام!
      راستش من سال پیش تصمیم گرفتم بخونم اما شرایطش وحشتناکه! به جاش دوباره کنکور دادم و پزشکی قبول شدم!
      از شرایطش بگم یه کم: سن زیر 25، مدرک زبان، معدل لیسانس بالا 16، منبعش کل علوم پایه ولس آزمونش خیل سختتر از آزمون علوم پایه ی پزشکی، دارای مصاحبه، فقط 10 نفر قبول میکنه، آزمونش حد نصابیه نه رتبه ای!، بیشتر بچه های علوم پزشکی قبول میشن چون یه کم از علوم پایه بلدن! حدود یه سال و نیم جلو میفتی! از نظر من ارزششو نداره چون لیسانسه ها بخاطر دروس عمومی یه ترم جلو میوفتن! یه سال ارزش ریسکو نداره! من کلی هم کتاب خریدم موند رو دستم! الان که پزشکی قبول شدم به کارم میاد! من دوباره کنکور دادن رو پیشنهاد میکنم چون جدیدن تحصیل مجدد رایگان هم شده!
      موفق باشین

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein78 نمایش پست ها
      خب رفیق گفتم دیگه نمیشه اینو به طور کامل گفت بله یا نه به چیز بین این دوتا
      کسی که دل سوخته پزشکی باشه باید بتونه قاطع جواب بده!
      مگه نه? ))

Sent from my MediaPad 10 Link+ using Tapatalk

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا76 نمایش پست ها
      کسی که دل سوخته پزشکی باشه باید بتونه قاطع جواب بده!
      مگه نه? ))

شما میخوای با زور یه جواب از من بگیری به اسم کل پزشکا بنویسی
      گفتم دیگه اولویت اول علاقه در درجه بعدی پول هم مهمه ولی نه به اندازه علاقه
      خیلی خوب من صریح جواب میدم بله باز هم پزشکی رو انتخاب میکردیم

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دندون پزشکی که 6 سال هستش
      ولی من نمی دونم واقعا این عجله برای زود تموم کردن از چی منشا میگیره جالبه اینو برام توضیح بدین شما فوق فوقش بتونین 1 سال زودتر تموم کنین خوب که چی شه واقعا اینو درک نمی کنم
      رشته های پزشکی طولانین اینو باید قبول کرد
      چون دوساله پشت کنکور هستم اگه خدا بخواد و دندون پزشکی قبول شم میخوام یه سال زود تر تموم کنم تا حد اقل یه سال از پشت کنکور بودنم جبران شه....

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad475 نمایش پست ها
      چون دوساله پشت کنکور هستم اگه خدا بخواد و دندون پزشکی قبول شم میخوام یه سال زود تر تموم کنم تا حد اقل یه سال از پشت کنکور بودنم جبران شه....
      عزیز دل،شما حتی نمیتونی یک ترمو زودتر پاس کنی
      الان داغی بعدا ک به امید خدا قبول شدی میری میبینی
      همه چیرو باید طبق اصول خوند
      جهشی خوندن تو دانشگاه،اونم تو رشته های پزشکی چیزی جز بی سوادی و کم سوادی نداره

6. Top | #36
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh نمایش پست ها
      سلام!
      راستش من سال پیش تصمیم گرفتم بخونم اما شرایطش وحشتناکه! به جاش دوباره کنکور دادم و پزشکی قبول شدم!
      از شرایطش بگم یه کم: سن زیر 25، مدرک زبان، معدل لیسانس بالا 16، منبعش کل علوم پایه ولس آزمونش خیل سختتر از آزمون علوم پایه ی پزشکی، دارای مصاحبه، فقط 10 نفر قبول میکنه، آزمونش حد نصابیه نه رتبه ای!، بیشتر بچه های علوم پزشکی قبول میشن چون یه کم از علوم پایه بلدن! حدود یه سال و نیم جلو میفتی! از نظر من ارزششو نداره چون لیسانسه ها بخاطر دروس عمومی یه ترم جلو میوفتن! یه سال ارزش ریسکو نداره! من کلی هم کتاب خریدم موند رو دستم! الان که پزشکی قبول شدم به کارم میاد! من دوباره کنکور دادن رو پیشنهاد میکنم چون جدیدن تحصیل مجدد رایگان هم شده!
      موفق باشین
      ینی ارزش داره بعد از لیسانس دوباره کنکور داد؟!
      من همش تو این فکرم نمیتونم با رشته خودم کنار بیام

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rouhollahbnd نمایش پست ها
      ینی ارزش داره بعد از لیسانس دوباره کنکور داد؟!
      من همش تو این فکرم نمیتونم با رشته خودم کنار بیام
      انتخاب رشته کردی؟

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا76 نمایش پست ها
      یک سوال میپرسم و دگ مزاحمت نمیشم
      فقط بگو اره یا نه
      اگ پزشکی هم مث رشته های مهندسی بود و حقوقش هم ماهی یکی دو تومن بود و جامعه هم مثل اکثر مهندسیا دید مناسبی نداشت به این رشته،
      بازم میرفتی پزشکی?

والا آره من از همون بچگی عاشق دکتر شدن بودم پنجم ابتدایی بابام یه تصادف سخت کرد که دکترای اینجا جوابش کردن آخر سر یه دکتر از تهران آوردیم که بابا رو خوب کرد علاقه من از اون موقع شدید تر شد اما دوتا مشکل باعث شد که نرسم به پزشکی
      چشم هایت را ببند و 10 سال دیگرت را ترسیم کن.
      کاش که بااین وضع درس خوندت به آرزوهات رسیده باشی.

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh نمایش پست ها
      سلام!
      موفق باشین
      خیلی ممنون
      چشم هایت را ببند و 10 سال دیگرت را ترسیم کن.
      کاش که بااین وضع درس خوندت به آرزوهات رسیده باشی.

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط افق نمایش پست ها
      والا آره من از همون بچگی عاشق دکتر شدن بودم پنجم ابتدایی بابام یه تصادف سخت کرد که دکترای اینجا جوابش کردن آخر سر یه دکتر از تهران آوردیم که بابا رو خوب کرد علاقه من از اون موقع شدید تر شد اما دوتا مشکل باعث شد که نرسم به پزشکی
      از بچگی[emoji1][emoji1][emoji1][emoji1][emoji1]
      وچرا پزشکی رو دوس داری??

11. Top | #41
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      انتخاب رشته کردی؟
      آره دیگه! خانواده اجازه نداد دوباره بمونم پشت کنکور

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن