خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 84 از 84
    1. Top | #76
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا76 نمایش پست ها
      نزن جاده خاکی ابجی

اگ برای من این امکان گذاشته بشه تا شمارو به بدترین شکل تحقیر بکنم،اگ انجام بدم مشکلی نداره?چون وجود داره حق دگ
      پدر منم نه ماه جبهه بود و خیلیای دگ هم جبهه بودن.از همشون ک بپرسی برا چی رفتن میگن برا دفاع از عدالت.انقد فهم داری ک جملمو بفهمی یا نه?نکنه اونم سهمیه ایه? )
      برای دفاع از عدالت رفتن جنگیدن!که بعد شماها بیاین در کمال بی لیاقتی رشته های عالی قبول بشین?عجب پارادوکسی!!!پارادوکس رو میدونی چیه دگ?
      تو وقتی میری تو خیابون،ی دزد این امکان رو داره تورو بدزده،پولاتو ببره،تجاوز کنه بهت و ... .این امکانو داره چون شرایطش مهیاس و میتونه انجامش بده.پس حقه دگ?
      تو جنگ صدام این امکانو داشت که ب ایران حمله کنه و خیلیارو نقص عضو و ... بکنه و این کار هم کرد.چون چنین توانایی درش وجود داشته حقه دگ?
      پدر شما جانباز شده چون صدام میتونست و نقص عضوش کرد یا هر چیز دگ.چون صدام این امکان براش وجود داشت پس حقه دگ.پس حق پدر شما این بوده و شما کوچیک ترین حق اعتراضی ندارین چون چنین چیزی وجود داره و حقه دگ شماهم اجازه اعتراض به حق رو ندارین چون حقه دگ)

Sent from my MediaPad 10 Link+ using Tapatalk
      بابات رفته برا عدالت جنگیده.هم چنین بابای من.الان این عدالته?بعدشم تو کوچک ترین حقی برای اعتراض نداری.بابات رفته.تو که نرفتی.جنگیدن بابات به تو چ ارتباطی داره?اونموقع تو حتی وجودم نداشتی.طبق منطق میگم چیزی که وجود خارجی نداره حق تصرف در چیزی هم نداره.گرفتی?
      یا بازم میخوای خودتو بزنی ب کوچه علی چپ?

نقل قول نوشته اصلی توسط Denis نمایش پست ها
      اگه حق خوري بود اين سهميه وجود نداش پس حقه نفريناي شماهم خودتونو ميگيره هركار ميخاين بكنين حق حق ماسست
      جواب بده...

2. Top | #77
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      وقتی جوابی نداری توهین میکنی )

تا دلت بخاد جواب دارم ولي راستش حوصله ندارم مث تو مقاله بنويسم مگ بيكارم اخه قانع شدن يا نشدن تو فرقي برام نداره ك بخام يكساعت اينجا ب سوالاي تو جواب بدم مگ تو كيي!؟

3. Top | #78
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      جواب بده...

حقـــه حق

4. Top | #79
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Denis نمایش پست ها
      تا دلت بخاد جواب دارم ولي راستش حوصله ندارم مث تو مقاله بنويسم مگ بيكارم اخه قانع شدن يا نشدن تو فرقي برام نداره ك بخام يكساعت اينجا ب سوالاي تو جواب بدم مگ تو كيي!؟
      بچه ها ایشون بیکار نیستن جواب منو بدن اما یک ساعت و خورده ایه داره بحث میکنه با من یا توهین میکنه یا طفره میره اما وقت نداره جواب سوالاتمو بده[emoji23][emoji23][emoji23]
      جواب بده...

5. Top | #80
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      [quote=علیرضا76;1236301]
      نقل قول نوشته اصلی توسط lightning نمایش پست ها
      نگا جوابمو ندی ابرو برات نمیزارم تو انجمن
      من پشت کنکوری نیستم افلیج
      پرستاری دراومدم.خودم قبول شدم.کسای دگ قبولم نکردن
      منم میتونم برم دزدی کنم پولدار بشم
      میتونمم کار کنم و پولدار بشم
      فهمیدی?
      مال دزدی پز دادن نداره بدبخت
      درضمن،از داشته های خودت حرف بزن نه چیزایی ک بت رسوندن
      حیوون گوش درازم همونیه که ادب یادت نداده
      منتظر جوابت ب سوالام هستم

sent from my mediapad 10 link+ using tapatalk
      عه پرستاری پس اولو اخرش باید ازمن دستوربگیری 😂😂😂 درمورد دانشگاه به خدا اینجا باهم رفیقیم کسی هم ازاین فکرای عقده ایی و بچگانه امثال تو نداره چون تلاششو کرده . تازه سوالتو دیدم فهمیدم چرا انقدر عقده ایی شدی با زمین وزمان درگیری تو پنج درصدی هستی همچین می گی استفاده نکردم حالا انگار مثلا چه تحفه ایی بوده فکرنکن نمی دونم این سهمیه هیچ تاثیری نداره مث ۲۵ درصدیا وتو الان تاماتحت سوختی اینجا اومدی داری از عدالت می گی😂😂😂 نکنه می خوای یه بچه شهید جانباز ۵۰ درصد باتو یکی باشه تا عدالت برقراربشه؟ این سهمیه برای اونایی که به صورت سربازی جبهه رفتن .

6. Top | #81
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      ببين اين چرت و پرتاتو برو به كسايي ك قانونو گذاشتن بگو من قانون نزاشتم كه بخام برات دليل بيارم بنظرم بري بشيني پرستاريتو بخوني ب ي جايي برسي ولي تا صدسالم سر اين سهميه ما بحث كني بجايي نميرسي و اين قانون تغيير نميكنه ،لطفا ديگ بيشتر ازين هم زر نزن واقعا حوصلتو ندارم

7. Top | #82
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      @Araz
      تاپیک به حاشیه رفته لطفا فرایند های لازم رو اجرا کنید ممنونم ( خودم ابزار مدیریتم هنوز تایید نشده وگرنه تاپیک رو می بستم ممنونم )

8. Top | #83
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یه مشت بچه ننه که دران برا خودشون شعر میگن
      با کیا شدیم هشتاد میلیون
      NEVER...GIVE...UP

9. Top | #84
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kurdish boy نمایش پست ها
      یه مشت بچه ننه که دران برا خودشون شعر میگن
      با کیا شدیم هشتاد میلیون
      حالا شمام مجبور نيستي بياي بخوني ها

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن