خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 84
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Denis نمایش پست ها
      جالبه پدراي ما بخاطر امنيت شماها رفتن جونشون به خطر انداختن حالا نفرينم بكنين كه زندگيشون جهنم شه هه خيلي جالبه واقعا اصلا باورم نميشه چجوري اين حرفارو ميزنين
      در اینکه رزمندگان و جانبازان و مرزبانان کشور باید تکریم شوند شکی نیست ، چه به صورت مادی چه غیرمادی ، در سراسر دنیا همین طور است ، اصلا آمریکا وزارتی برای رزمندگانش دارد ،
      ولی دادن سهمیه دانشگاه به آنها یا خانواده شان مسخره و آوردن هرگونه دلیل و توجیه برای آن مضحک و غیر قبول است.
      پ ن : آخه با 64000 کشور ، پزشکی روزانه دولتی ؟؟
      پ ن : دوستان نفرین نکنید یاد پیرزنا میافتم ، اگه کاری از دستتون بر میاد انجام بدین وگرنه ...
      ویرایش توسط Pasteur : 22 مهر 1396 در ساعت 13:54

2. Top | #32
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemehhhh نمایش پست ها

جالبه پدرای شما منت نمی‌‌‌زارن و میگن ما بخاطر خدا رفتیم و توقع تشکر از کسی نداریم ولی شما منت می‌زارین :/
      شاه می‌بخشه وزیر نمی‌بخشه
      اره ادم ميبينه زبونتون اينقد درازه بايد ياد اوري كنه بهتون ي سري ي چيزاي ك اگ پدراي ما نميرفتن شمام الان اينجا نبودي

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      اينارو برين به كسي كه سهميه هارو گذاشته بگين ما برامون گذاشتن ماهم استفاده ميكنيم من ك سهميه نزاشتم من فقط چيزي ك برام گذاشتنو استفاده ميكنم خودتونم داشتين استفاده ميكردين هركيم بگه استفاده نميكردم زر مفت زده اگ اون زمان باباهاي ما نميرفتن جبهه ايراني وجود نداش ك شما ها حالا بياين بلبل زبوني كنين از حق خوري حرف بزنين،من خودم امسال ميخام با بهترين رتبه بهترين رشته قبول شم ك نرم دانشگاه با ادمايي مث شما سرسهميه كل كل كنم ولي از سهميم استفاه هم ميكنم كار خوبيم ميكنم چون حقمه
      نزن جاده خاکی ابجی

اگ برای من این امکان گذاشته بشه تا شمارو به بدترین شکل تحقیر بکنم،اگ انجام بدم مشکلی نداره?چون وجود داره حق دگ
      پدر منم نه ماه جبهه بود و خیلیای دگ هم جبهه بودن.از همشون ک بپرسی برا چی رفتن میگن برا دفاع از عدالت.انقد فهم داری ک جملمو بفهمی یا نه?نکنه اونم سهمیه ایه? )
      برای دفاع از عدالت رفتن جنگیدن!که بعد شماها بیاین در کمال بی لیاقتی رشته های عالی قبول بشین?عجب پارادوکسی!!!پارادوکس رو میدونی چیه دگ?
      تو وقتی میری تو خیابون،ی دزد این امکان رو داره تورو بدزده،پولاتو ببره،تجاوز کنه بهت و ... .این امکانو داره چون شرایطش مهیاس و میتونه انجامش بده.پس حقه دگ?
      تو جنگ صدام این امکانو داشت که ب ایران حمله کنه و خیلیارو نقص عضو و ... بکنه و این کار هم کرد.چون چنین توانایی درش وجود داشته حقه دگ?
      پدر شما جانباز شده چون صدام میتونست و نقص عضوش کرد یا هر چیز دگ.چون صدام این امکان براش وجود داشت پس حقه دگ.پس حق پدر شما این بوده و شما کوچیک ترین حق اعتراضی ندارین چون چنین چیزی وجود داره و حقه دگ شماهم اجازه اعتراض به حق رو ندارین چون حقه دگ)

Sent from my MediaPad 10 Link+ using Tapatalk

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      اره ادم ميبينه زبونتون اينقد درازه بايد ياد اوري كنه بهتون ي سري ي چيزاي ك اگ پدراي ما نميرفتن شمام الان اينجا نبودي
      بابات رفته برا عدالت جنگیده.هم چنین بابای من.الان این عدالته?بعدشم تو کوچک ترین حقی برای اعتراض نداری.بابات رفته.تو که نرفتی.جنگیدن بابات به تو چ ارتباطی داره?اونموقع تو حتی وجودم نداشتی.طبق منطق میگم چیزی که وجود خارجی نداره حق تصرف در چیزی هم نداره.گرفتی?
      یا بازم میخوای خودتو بزنی ب کوچه علی چپ?

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      [FONT="Arial"][COLOR="Plum"][SIZE="3"][B]
      نقل قول نوشته اصلی توسط denis نمایش پست ها
      یه عالمه نوشتم ولی ویرایش کردم
      ارزش عصبانی شدنمُ نداره
      تو راست میگی دختر خانوم
      رها کن رئیس
      ویرایش توسط Fatemehhhh : 22 مهر 1396 در ساعت 14:12

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemehhhh نمایش پست ها
      [FONT="Arial"][COLOR="Plum"][SIZE="3"][B]

یه عالمه نوشتم ولی ویرایش کردم
      ارزش عصبانی شدنمُ نداره
      تو راست میگی دختر خانوم
      ابجی من جوابشو دادم
      ولش کن

7. Top | #37
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

8. Top | #38
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      راستش بحث طولانيه حوصله ندارم يكساعت وقت هدر بدم بنويسم ك تورو قانع كنم وگرنه كلي حرف واسه گفتن دارم ولي راستش حسش نيس تايپ كنم شرمنده

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      راستش بحث طولانيه حوصله ندارم يكساعت وقت هدر بدم بنويسم ك تورو قانع كنم وگرنه كلي حرف واسه گفتن دارم ولي راستش حسش نيس تايپ كنم شرمنده
      به سلامت[emoji23][emoji1]

10. Top | #40
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      اصلا امكان نداره مطمين باش
      واقعا با این iq میخوای پزشکی بخونی؟!!

11. Top | #41
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mamad_6xlarge نمایش پست ها
      تاپیک های سهمیه چیستند؟به مجموعه تاپیک هایی که در آن جوانان ایرانی برای فرار از درس و به قول خودشان گرفتن حق انجام میشود تاپیک های سهمیه یا بهتر بگویم نه به سهمیه میگویند .در اینگونه تاپیک ها جوانان مرید خط بابایی جون امده و دفاعی کرده و جوانان بدبخت مرید خط کنکور هم هرچه سخنان فرومایه می دانند نسار جان نثارا نموده و علاوه بر سهم خوری هایی که در پشت پرده انجام شده وقت خود را به دیگران اعطا نموده تا میل نمایند .لطفا وقت خود را ارزشمند دانسته و به محض اپ شدن این گونه تاپیک ها اینترنت را که قطع میکنید هیچ ؛گوشی را هم خاموش کنید و تا چند روز این ور ها نپلکید .از ما گفتن از شما نشنیدن (در این صورت از شما گفتن از دست های پشت پرده نشنیدن)
      اهم اهم نزارین اینجور تاپیکا عاپ بشن

12. Top | #42
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      اره وقت تلف نکن چون با این iq باید خودت بکشی زیر ۱۰۰۰۰۰ بیاری بتونی پزشکی قبول شی

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdimhm نمایش پست ها
      اره وقت تلف نکن چون با این iq باید خودت بکشی زیر ۱۰۰۰۰۰ بیاری بتونی پزشکی قبول شی
      [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      هرموقع تونستی ب حرفای من جواب درستی بدی اونموقع میشه منطقی
      پس و پیشتون با دلیل بستم راه فرار هم ندارین
      فقط به قول قرآن کریم:فاغشیناهم فهم لا یبصرون
      صدامم میگف حمله من به ایران منطقیه چون زور و توانشو دارم
      هه

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن