خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 52
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا76 نمایش پست ها
      بزار اعلام بشه بعد

Sent from my MediaPad 10 Link+ using Tapatalk

دیگه همین روزا هاست که اعلام شه دیگه
      پیش قدم شیم بهتره

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خداروشکر میکنم که توان اینو داده تا خودم بخونمو با تلاش بهترین رشته رو قبول بشم.امیدوارم هیچ بنده ای زیر دست چنین پزشکانی نره هرچندکه همه چیز دست خداست و حتما خیر و صلاحی توش خواهد بود.یادمه سال اول کنکورم هیییچی نخونده بودم ترازم شد7000.دیگه ببینین چقدر طرف باید ضعیف باشه که 6200بیاره دنبال پزشکی هم باشه...
      خدایا کرمتو شکر:-)

3. Top | #33
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا76 نمایش پست ها
      از ساده لوحی مردمم عصبانی میشم ک انقد زود گول میخورن

Sent from my MediaPad 10 Link+ using Tapatalk
      بزار گول بخورن برادر . جه گول بخورن چه نه چیزی عوض میشه؟

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اين سهميه پنج درصدي چي هست همه دارن فقط من ندارم

5. Top | #35
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DrPr نمایش پست ها
      اين سهميه پنج درصدي چي هست همه دارن فقط من ندارم������
      آزاد هم سهمیه 5 درصدی داره؟!؟!؟!؟!؟!؟ ای خداااا

6. Top | #36
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      وزیر بهداشت با اشاره به برخی سهمیه‌های جدیدی که برای گروه‌های خاص در دانشگاه‌ها قرار می‌دهند، گفت: در شورای عالی انقلاب هم گفته‌ام که ما باید دانشگاه‌های تهران را از سهمیه رها کنیم. با شهامت می‌گویم سهمیه‌های خاص زیادی در کلاس‌ها ایجاد کرده‌اند، اما به نظرم روش‌های دیگری هم برای تکریم مشمولان این سهمیه‌ها وجود دارد. البته جانبازان و ایثارگران بالای سر ما جا دارند و مردم باید بدانند که آنها بدون سهمیه هم رتبه‌های بالایی در دانشگاه‌ها به خود اختصاص می‌دهند. البته منظور من سهمیه خانواده‌های شهدا و جانبازان و ... نیست، اما گاهی در مجلس کارهایی انجام می‌دهند که فکر می‌کنند عوام پسندانه است، اما بعد هم جسارت ندارند که بگویند اشتباه کردیم. وزارت بهداشت با سهمیه جدیدی که برای دانشگاه‌ها گذاشته‌اند، موافق نیست و مطمئنم مسئولان عالی نظام از جمله سران قوا نیز با آن موافق نیستند.
      وی با بیان اینکه دانشگاه‌ها باید رقابت‌پذیر باشند، گفت: نمی‌شود رتبه ۳۰۰۰ و ۸۰ هزار در کلاس داروسازی دانشگاه تهران در کنار هم بنشینند. بنابراین باید چند دانشگاه را در وزارت علوم و وزارت بهداشت مشخص کنیم و سهمیه آنها را به سایر دانشگاه‌ها بدهیم و اجازه دهیم در چند دانشگاه نخبه‌ها با هم رقابت کنند.

7. Top | #37
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein78 نمایش پست ها
      وزیر بهداشت با اشاره به برخی سهمیه‌های جدیدی که برای گروه‌های خاص در دانشگاه‌ها قرار می‌دهند، گفت: در شورای عالی انقلاب هم گفته‌ام که ما باید دانشگاه‌های تهران را از سهمیه رها کنیم. با شهامت می‌گویم سهمیه‌های خاص زیادی در کلاس‌ها ایجاد کرده‌اند، اما به نظرم روش‌های دیگری هم برای تکریم مشمولان این سهمیه‌ها وجود دارد. البته جانبازان و ایثارگران بالای سر ما جا دارند و مردم باید بدانند که آنها بدون سهمیه هم رتبه‌های بالایی در دانشگاه‌ها به خود اختصاص می‌دهند. البته منظور من سهمیه خانواده‌های شهدا و جانبازان و ... نیست، اما گاهی در مجلس کارهایی انجام می‌دهند که فکر می‌کنند عوام پسندانه است، اما بعد هم جسارت ندارند که بگویند اشتباه کردیم. وزارت بهداشت با سهمیه جدیدی که برای دانشگاه‌ها گذاشته‌اند، موافق نیست و مطمئنم مسئولان عالی نظام از جمله سران قوا نیز با آن موافق نیستند.
      وی با بیان اینکه دانشگاه‌ها باید رقابت‌پذیر باشند، گفت: نمی‌شود رتبه ۳۰۰۰ و ۸۰ هزار در کلاس داروسازی دانشگاه تهران در کنار هم بنشینند. بنابراین باید چند دانشگاه را در وزارت علوم و وزارت بهداشت مشخص کنیم و سهمیه آنها را به سایر دانشگاه‌ها بدهیم و اجازه دهیم در چند دانشگاه نخبه‌ها با هم رقابت کنند.
      منبعش؟
      چه باحال!

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zizo نمایش پست ها
      سراسری زیر 7000 بعید میدونم
      البته اصلا روزانه دندون و پزشکی تکمیل نداره...
      اشتباه می کنید رتبه های زیر 1000 خیلی ها تراز 6800 داشتن.و پزشکی سراسری تا 1500 میگیره...منطقه 1 البته

10. Top | #40
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خدایی دیگه با 80000 هزار نمیرن نمیشینن ولی حرفش جالب بود نظری که داده اولین باره میشنوم کسی بگه.

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط heengameeh نمایش پست ها
      اشتباه می کنید رتبه های زیر 1000 خیلی ها تراز 6800 داشتن.و پزشکی سراسری تا 1500 میگیره...منطقه 1 البته
      منظورش ترازه کنکوره که از ۱۵۰۰۰ حساب میشه نه تراز کانون[emoji52]

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pasteur نمایش پست ها
      واقعا؟؟؟؟؟

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط heengameeh نمایش پست ها
      تراز سراسری رو میگم نه کانون
      سهمیه ی 25 درصدی رو میگم نه منطقه 1

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pasteur نمایش پست ها
      خدایا بزرگیت رو شکر...من با تراز 8900 حتی به پزشکی و دارو فکر هم نکردم...چی میشد من هم سهمیه داشتم؟

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها اگه پدر شوهر جانباز بالای 25 درصد باشه هم برای عروسش سهمیه حساب میشه؟

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن