خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 26 از 26
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      نه کنکور آسان است رو بخرید و نه کانون ثبت نام کنید.
      بنظر من خودتون بخونید و سنجش شرکت کنید.

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      هیچ کدوم سنجش بهتره اگه میخوای پول خرج کنی موسسه بی غمان کنکور!

3. Top | #18
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مزخرف ترین موسسه دنیا کنکور آسان هستش
      با اون صدای چرت دکترررررررررررر مهندددددددددددددددددسسسسس سسسسسسس مسعودی
      "A Smooth Sea Never Made a Skillful Sailor"

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین نری بخریا بابا 7تومن پولو بده ی بدبختی مشکل داره حل بشه پول دادن ب کنکور اسان است عین اینه بریزی اشغالی...تنها مباحث خوبشون حرکت دینامیک بردار کار و نور فشار مسعودیه...همین تمام
      ما دوباره سبز میشویم

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      ببین نری بخریا بابا 7تومن پولو بده ی بدبختی مشکل داره حل بشه پول دادن ب کنکور اسان است عین اینه بریزی اشغالی...تنها مباحث خوبشون حرکت دینامیک بردار کار و نور فشار مسعودیه...همین تمام
      احمدی میگه من داداشمو رتبه1کردم
      داداش مجری برنامه رو پزشکی قبول کرد
      میگه رفتم توی دهاتی یه گوسفندچرانی به من 12گام برنامه ریزی و تکنیک های موفقیت رو یاد داد
      و اومدم با اون 12گام همه رو پزشکی قبول کردم
      یعنی دروغ میگه؟

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hacker tbs نمایش پست ها
      سلام خدمت دوستان عزیز.کسی از قیمت محصولات کنکور آسان است میدونه؟به نظرتون برم کانون ثبت نام کنم یا برم اونا رو بخرم.خواهشمندم جواب بدین.چون واسم خیلی مهمه
      درود

دوست عزیز این دو مورد کلا دو بحث کاملا مجزا هستش!
      کانون صرفا برای آزمون هستش که شما خودت از روی کتب آموزشی که داری طبق برنامه راهبردی که بهت میدن میشینی میخونی و میری آزمون میدی اما موسسه کنکور آسان صرفا بهت چهار تا dvd قالب میکنن که شاید بشه گفت جنبه آموزشی داره واست
      در هر صورت انتخاب بین این دو موردی که فرمودید کلا اشتباه هستش چون کلا دو موضوع مجزا هستش

در پایان پیشنهاد بنده اینه که سمت dvd و امسال موسسه های کنکور آسان و ... نرید و از کتب آموزشی قوی و غنی موجود در بازار استفاده کنید و برای آزمون هم در آزمون های کانون یا گزینه دو شرکت کنید

موفق باشید

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​ببین ازنظر من فرمانده داعشی شرفش از احمدی بیشتره اون میزنه میکشه این اموزش کشور اینده خیلیارو تباه میکنه یعنی ی نوع مرگ تدریجی ...مثلا میاد میگه فلانی تو 3ماه پزشکی قبول شد بعد پدر ی دانش اموز اینارو میبینه فک میکنه پسرش دخترش خنگه ودرس خون نیست.....اینا افت اموزشن.....برو پیامای 2سال قبل منو ببین میفهمی چقدر طرفدار اینا بودم بعدا منفور شدن برام
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.. نمایش پست ها
      احمدی میگه من داداشمو رتبه1کردم
      داداش مجری برنامه رو پزشکی قبول کرد
      میگه رفتم توی دهاتی یه گوسفندچرانی به من 12گام برنامه ریزی و تکنیک های موفقیت رو یاد داد
      و اومدم با اون 12گام همه رو پزشکی قبول کردم
      یعنی دروغ میگه؟
      ما دوباره سبز میشویم

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      ​ببین ازنظر من فرمانده داعشی شرفش از احمدی بیشتره اون میزنه میکشه این اموزش کشور اینده خیلیارو تباه میکنه یعنی ی نوع مرگ تدریجی ...مثلا میاد میگه فلانی تو 3ماه پزشکی قبول شد بعد پدر ی دانش اموز اینارو میبینه فک میکنه پسرش دخترش خنگه ودرس خون نیست.....اینا افت اموزشن.....برو پیامای 2سال قبل منو ببین میفهمی چقدر طرفدار اینا بودم بعدا منفور شدن برام
      دوسال قبل خودم بودم دیدم
      ...............
      درجریان هستم

..

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چشمات روشن
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.. نمایش پست ها
      دوسال قبل خودم بودم دیدم
      ...............
      درجریان هستم

..
      ما دوباره سبز میشویم

10. Top | #25
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      اول از همه شرط میبندم نصف اینا که میگن بده خودشون دارن و استفاده میکنن یا نتیجه گرفتن و تمام !!!
      بعد از اون باید بگم که اگه از قلمچی منظورت دی وی دی هاش یا همون رهپویانه ، بین قیمت رهپویان و کنکور آسان است خیلی تفاوته . فک کنم رهپویان با زیر 500 هزار بشه مجموعه کاملشو خرید ولی کنکور آسان است با 4 میلیون. اگه تو کنکور آسان است شانس بیاری و یه مشاور خوب برات بیوفته تمومه صد در صد اگه به حرفش گوش بدی به ذتبه ای که می خوای می رسی .

11. Top | #26
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      پول نده به کنکور اسون ای چرتا برو کانون ولی اگه خیلی گیر دادی به این دی وی دی ها یه پیام خصوصی بده بگم چی کار کنی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن