خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 51
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

كارنامه امسالم و كمك در مورد اينكه چيكاركنم

سلام دوستان
      امسال براي كنكور سومم پشت كنكور موندم
      كانامه ام اينه و ارزوي من داروسازيه

من پارسال ٢٦ هزار بودم و امسال رتبم شده اين
      دوستان من زيست رو خيلي خوندم بنظرم بلدم ولي باز خيلي وقتمو ميگيره تو ازمونا تو جلسه كنكورم وقتم رو زيست گرفت و حتي از شيمي نتونستم مسئله هاشو حل كنم
      مرداد كه تصميم گرفتم پشت بمونم ميگفتم من كه درساي مهمم خوبه حالا اون يكي هارم به حد معمولي برسونم ميشه
      ولي الان فكر ميكنم كه من درسته كم تلاش كردم پارسال ولي هر چي تلاش كنم نتيجه نميده چون تراز كانونم نسبت به پارسال ١٠٠ تا رشد كرده و همونجا گير كردم
      خلاصه بدجور كلافه هستم و نميدونم چيكار كنم
      لطفا با توجه به كارنامم راهنماييم كنين
      ویرایش توسط f.akbari : 07 آذر 1396 در ساعت 15:50

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فک کنم شما بیش تر با روش صحیح آزمون دادن آشنا نیستین، مثلا می شینین به سوالایی که بلد نیستین چن دیقه فک می کنین که این درست نیست، تکنیک ضرب در منها رو اجرا کنین می تونین نتیجه ی خوبی بگیرین، زیست و شیمیتون عالیه، بقیه ی درسارو هم امسال بترکونین و برسین به آرزوتون، آینده تون روشنه، موفق باشین

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      میتونید مصاحبه منو بخونین

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تو ک زیستت عالیه بقیه دروس دو هم میتونی ب شصت برسونی من بجای تو بودم به فکر دو رقمی بودم توصیه من اینه واسه ریاضی حتما تخته سیاه جامع بگیر و بخونش واقعا معجزه میکنه بعد واسه فیزیک هم چهار جلدی گاج از همه بهتره چند بار بزن تستاشو

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      روی عمومی ها بیشتر کار کنید مخصوصا عربی و ادبیات. خیلی کمکتون میکنه

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hyun jung نمایش پست ها
      روی عمومی ها بیشتر کار کنید مخصوصا عربی و ادبیات. خیلی کمکتون میکنه
      بله خيلي كمك ميكنن ولي تو عربي خيلي مشكل دارم يعني ديروز چهارساعت از مبحث ضمير هاش سعي كردم تست بزنم ولي اخرش باز هيچي نفهميدم

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب زمین شناسی رو بخون دیگع
      میگی داروسازی میخوام بعد زمین میزنی10درصد

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.. نمایش پست ها
      خب زمین شناسی رو بخون دیگع
      میگی داروسازی میخوام بعد زمین میزنی10درصد
      درسته ولی همون ده درصد هم خودش خیلیه
      من زمین تو آزمون ها در حد 30 40 میزدم همیشه ولی سر کنکور شد 16 درصد!! زمین رو هم دارن سخت تر طرح میکنن.
      ویرایش توسط hyun jung : 14 مهر 1396 در ساعت 16:53

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط f.akbari نمایش پست ها
      بله خيلي كمك ميكنن ولي تو عربي خيلي مشكل دارم يعني ديروز چهارساعت از مبحث ضمير هاش سعي كردم تست بزنم ولي اخرش باز هيچي نفهميدم
      عربی تمرین زیاد میخواد و درس قلق محوری هم هست. اگه وقت بزارید و تلاش کنید و تست زیاد بزنید در حد قابل قبولی میتونید بیاریدش بالا.

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hyun jung نمایش پست ها
      عربی تمرین زیاد میخواد و درس قلق محوری هم هست. اگه وقت بزارید و تلاش کنید و تست زیاد بزنید در حد قابل قبولی میتونید بیاریدش بالا.
      ممنونم

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ممنونم
      خواهش می کنم. از ادبیات هم غافل نشید

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دینی ادبیات رو بالا میزدین قبول بودین.
      من بودم پشت کنکور میموندم برادرانه میگم.

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      امسال براي كنكور سومم پشت كنكور موندم
      كانامه ام اينه و ارزوي من داروسازيه

من پارسال ٢٦ هزار بودم و امسال رتبم شده اين
      دوستان من زيست رو خيلي خوندم بنظرم بلدم ولي باز خيلي وقتمو ميگيره تو ازمونا تو جلسه كنكورم وقتم رو زيست گرفت و حتي از شيمي نتونستم مسئله هاشو حل كنم
      مرداد كه تصميم گرفتم پشت بمونم ميگفتم من كه درساي مهمم خوبه حالا اون يكي هارم به حد معمولي برسونم ميشه
      ولي الان فهميدم كه اگه اطلاعاتمم زياد كنم باز وقت نميكنم كه بزنم
      خلاصه بدجور كلافه هستم و نميدونم چيكار كنم
      من تجربه شخصی خودم رو میگم...
      ادبیات رو با حذف کردن زبان فارسی و با قرابت و تاریخ ادبیات و لغت و ارایه رسوندم به 64( خونه حساب کردم 70 میشد، یه گزینه رو احتمالا اشتباه وارد کردم) اسون ترینش هم قرابت هستش. واسه لغت هم تکرار مداوم لغات انتهای کتاب با دقت زیاد رو تک تک کلمات. تاریخ ادبیات رو هم جعبه لایتنر درست کردم و یه روز در میون تمرین میکردم. تو 2 هته اخر منتهی به کنکور رسوندمش به هر روز... به قسمت اعلام توجه کن تو تاریخ ادبیات... گاها ازش سوال میدن
      عربی رو هم 44 زدم. منم مثل شما با عربی مشکل داشتم فقط ترجمه ها رو زدم با تستای حال و تمیز و منادا که تستای اسونیه و راحت میشه جمعش کرد و پیش نیاز خاصی نمی خواد... درک مطلب امسال سخت داده بودن و نتونستم به جز 1 تست چیزی بزنم ولی اگه اونا رو هم میزدم درصدم بالای 50 میشد... اگه پزشکی می خواین عربی رو باید کامل با قواعد بزنین اما تو حالت اورژانسی به نظرم ترجمه رو با تمیز و منادا و حال کار کن. درصدتو حسابی میکشه بالا...
      دینی به نظرم کمک درسی لازم نداره. متن کتاب درسی رو خوب بخون و ایه ها رو حسابی باهاشون کلنجار برو و سعی کن به متن درس مرتبتشون کنی... واسه تست هم تستای سالیان گذشته کنکور به نظرم کفایت میکنه
      درصد زیست و شیمیت عالیه... با یه کم تمرین بیشتر میتونی به حد مطلوب تری برسونیش.
      واسه ریاضی و فیزیکم فقط و فقط تست زدن مفیده... الان که حسابی وقت داری روی همه مباحث حسابی وقت بزار و تست بزن تا به یه حد مطلوبی برسونیش... حیفه ریاضی و فیزیک رو کم بزنین...

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mashti Mammar نمایش پست ها
      دینی ادبیات رو بالا میزدین قبول بودین.
      من بودم پشت کنکور میموندم برادرانه میگم.
      نه خيلي سخت شده قبولي
      فيزيك رياضيمم بايد زياد ميشد
      ممنونم از توصيه ات پشت موندم[emoji4]
      ولي خب پشت موندن برا دومين بار خيلي سخته

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neutrophil نمایش پست ها
      من تجربه شخصی خودم رو میگم...
      ادبیات رو با حذف کردن زبان فارسی و با قرابت و تاریخ ادبیات و لغت و ارایه رسوندم به 64( خونه حساب کردم 70 میشد، یه گزینه رو احتمالا اشتباه وارد کردم) اسون ترینش هم قرابت هستش. واسه لغت هم تکرار مداوم لغات انتهای کتاب با دقت زیاد رو تک تک کلمات. تاریخ ادبیات رو هم جعبه لایتنر درست کردم و یه روز در میون تمرین میکردم. تو 2 هته اخر منتهی به کنکور رسوندمش به هر روز... به قسمت اعلام توجه کن تو تاریخ ادبیات... گاها ازش سوال میدن
      عربی رو هم 44 زدم. منم مثل شما با عربی مشکل داشتم فقط ترجمه ها رو زدم با تستای حال و تمیز و منادا که تستای اسونیه و راحت میشه جمعش کرد و پیش نیاز خاصی نمی خواد... درک مطلب امسال سخت داده بودن و نتونستم به جز 1 تست چیزی بزنم ولی اگه اونا رو هم میزدم درصدم بالای 50 میشد... اگه پزشکی می خواین عربی رو باید کامل با قواعد بزنین اما تو حالت اورژانسی به نظرم ترجمه رو با تمیز و منادا و حال کار کن. درصدتو حسابی میکشه بالا...
      دینی به نظرم کمک درسی لازم نداره. متن کتاب درسی رو خوب بخون و ایه ها رو حسابی باهاشون کلنجار برو و سعی کن به متن درس مرتبتشون کنی... واسه تست هم تستای سالیان گذشته کنکور به نظرم کفایت میکنه
      درصد زیست و شیمیت عالیه... با یه کم تمرین بیشتر میتونی به حد مطلوب تری برسونیش.
      واسه ریاضی و فیزیکم فقط و فقط تست زدن مفیده... الان که حسابی وقت داری روی همه مباحث حسابی وقت بزار و تست بزن تا به یه حد مطلوبی برسونیش... حیفه ریاضی و فیزیک رو کم بزنین...
      من پارسال فقط تاريخ ادبيات و قرابت خوندم و درصدم اينقد شد
      امسال مسخوام زبان فارسي هم بخونم ولي چون تا حالا نخوندمش نميدونم ارزشش رو داره يا نه
      يعني مثلا ميدونم كه درك مطلب عربي رو قرار نيس بتونم بزنم چون لغات عربيم افتضاحه ولي زبان فارسي رو نميدونم
      يكيم كه ميگن تست تكواژ رو نزنين هم وقت گيره هم درست پيدا كردن جواب سخته

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)