خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 105
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

امکان تغییر در درصد و سهمیه های کنکور 97 قوت گرفت

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی از تشکیل کارگروهی برای نظم‌دهی به کنکور در شورای عالی انقلاب فرهنگی خبر داد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، محمدرضا مخبردزفولی در تشریح مصوبات هفتصد و نود و نهمین جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی، اظهار داشت: دستور اصلی جلسه پیگیری سند مراودات علمی بین الملل بود که بخشهای دیگر این سند در این جلسه به تصویب رسید.وی افزود: ان‌شاءالله با تصویب نهایی این سند انسجام کامل در زمینه صیانت از بخش‌های مختلف زیرساختهای کشور اتفاق خواهد افتاد.دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در ادامه با اشاره به اینکه دستور بعدی جلسه موضوع آزمون سراسری و ورود دانشجویان به دانشگاهها بود، گفت: با توجه به اینکه هم باید عدالت آموزشی مورد توجه قرار گیرد و هم اینکه توجه به اقشار گوناگون در جامعه صورت گیرد این موضوع باید نظم و انسجام لازم را پیدا کند. مخبردزفولی گفت: با توجه به نامه‌ها و مکاتبات صورت‌گرفته که گزارش آن نیز در جلسه شورا ارائه شد، مقرر شد کارگروهی متشکل از وزرای علوم و بهداشت، رؤسای کمیسیون‌های بهداشت و آموزش مجلس و رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها در دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی تشکیل شود و گزارش جامعی از وضعیت بخشهای مختلف ورودی به آموزش عالی در کشور آماده و به صحن شورا برای نظم‌بخشی در سالهای آتی ارائه شود.
      .......................................
      منبع خبر:خبرگذاری تسنیم(تاریخ 13 مهر)

حالا باید ببینم زور کی بیشتر رسیده و چه تغییری انجام میشه
      من خودم سهمیه مناطق هستم
      ولی باتوجه به لابی هایی که 5 درصدی ها کردن احتمالا سهمیه بشتری بهشون بدن
      ......................
      پ ن 1:خودشون هم میودنن دادن سهمیه عدالت آموزشی نیست واقعا جالبه!
      ویرایش توسط Alirh : 13 مهر 1396 در ساعت 16:28

2. Top | #2
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      این که میگید سهمیه های 5درصدی باعث شدن که کسی با رتبه خوب قبول نشه کذب محضه...اون کسی که با1800پرستاری مشهد قبول شده خودش بدانتخاب رشته کرده!!!وگرنه یه نفر توی شهرمابا1500منطقه 2پزشکی قبول شده واتفاقا پسرهم هست...تازه یکی دیگه هم با1300منطقه2پزشکی آبادان قبول شده !!تازه اینم پسر بوده!
      دوست خودم هم با3700منطقه2فیزیوتراپی همدان قبول شده!!پس اینقدر بهانه نیارید !!زورتون به 25درصدی ها نمیرسه چرا به 5درصدی های بدبخت گیردادین!!!
      پ.ن:همه این مثالهایی که زدم رومیتونیدتشریف ببریدسایت کانون ببینید
      پ.ن2:پارسال هم ازاین حاشیه ها زیادبود.نترسید زیاد نمیکنن سهمیه رو تازه چه بسا که همین 5درصد هم بگیرن

موفق باشیدهمگی
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr Hanieh-7797 نمایش پست ها
      این که میگید سهمیه های 5درصدی باعث شدن که کسی با رتبه خوب قبول نشه کذب محضه...اون کسی که با1800پرستاری مشهد قبول شده خودش بدانتخاب رشته کرده!!!وگرنه یه نفر توی شهرمابا1500منطقه 2پزشکی قبول شده واتفاقا پسرهم هست...تازه یکی دیگه هم با1300منطقه2پزشکی آبادان قبول شده !!تازه اینم پسر بوده!
      دوست خودم هم با3700منطقه2فیزیوتراپی همدان قبول شده!!پس اینقدر بهانه نیارید !!زورتون به 25درصدی ها نمیرسه چرا به 5درصدی های بدبخت گیردادین!!!
      پ.ن2:پارسال هم ازاین حاشیه ها زیادبود.نترسید زیاد نمیکنن سهمیه رو تازه چه بسا که همین 5درصد هم بگیرن

موفق باشیدهمگی
      سلام شما بقیه رو مثال میزنی
      من خودم رو مثال میزنم
      با 3800 منطقه 2 پردیس پزشکی زابل(بدترین جای کشور)قبول نشدم
      با توجه به سایت کانون پارسال پسر منطقه 2 تا 4600 نشسته
      اگه مشکل 5 درصدی ها نیستند پس مشکل چیه؟؟؟

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirh نمایش پست ها
      سلام شما بقیه رو مثال میزنی
      من خودم رو مثال میزنم
      با 3800 منطقه 2 پردیس پزشکی زابل(بدترین جای کشور)قبول نشدم
      با توجه به سایت کانون پارسال پسر منطقه 2 تا 4600 نشسته
      اگه مشکل 5 درصدی ها نیستند پس مشکل چیه؟؟؟
      علیک سلام بزرگوار...خب دوست خودم هم که دختربود پارسال هم با4000منطقه2پزشکی پردیس هیچ جاقبول نشد!!آخرش داروی پردیس قبول شد!!!پس بروخداروشکرکن که شماهمینشم قبول شدین...
      آخه من وقتی نتایج اولیه اومدرتبه ام4200منطقه 2بود وسهمیه برام لحاظ نشده بود !!بعدکه مثلا لحاظ شد رتبه ام شد976سهمیه5درصد وبازهم پزشکی حتی تعهدی وفیزیوتراپی هیچ جا رونیوردم....پس فک نکنید واسه 5درصدی ها کار خاصی کردن!!اتفاقاتی میفته که شما ازش بی خبری!!!یکی ازفامیلامون دندونپزشکه دخترشو با600میلیون فرستاده دندونپزشکییعنی عملا واسش صندلی خریده!!!!تازه این فقط یه نمونه کوچیکشه !!
      تازه توی اخبارهم گفتم که مثل اینکه 16درصد ازباقی مانده ظرفیت 25درصدهای رودادن به مناطق نه 5درصدی ها ....!!!اینا هم تکلیفشون مشخص نیست!فقط باحرفاشون بین قشرجانبازها وغیرجانبازها تفرقه میندازن!!!!
      درضمن بی زحمت هرکس خواست اعتراض کنه کلا به سهمیه ایثارگران اعتراض کنه نه به 5درصدی ها!!!!!چون این 25درصدی ها هستن که با70هزار میرن پزشکی !!نه 5درصدی های بدبخت من با حدود10هزارکشوری هیچ جا نرفتم اونوقت دوستم با80هزارکشوری با سهمیه25درصدی فیزیوتراپی سمنان قبول شد
      اگه قراره سهمیه ای نباشه پس بایدواسه همه نباشه
      یاعلی.....موفق باشین

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

موفق باشیدهمگی
      درسته دوستتون با ١٣٠٠ پزشكي آبادان آوردن اما بهتره بدوني سال قبلش با ٢٠٠٠ و خورده اي اونجا قبول شدن. در مورد فيزيو همدانم همين مسئله صادقه
      پارسال ملت با ٣٠٠٠ و خورده اي داروسازي قبول شدن اما امسال خودم با ٢٤٠٠ هيجا قبول نشدم

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      علیک سلام بزرگوار...خب دوست خودم هم که دختربود پارسال هم با4000منطقه2پزشکی پردیس هیچ جاقبول نشد!!آخرش داروی پردیس قبول شد!!!پس بروخداروشکرکن که شماهمینشم قبول شدین...
      آخه من وقتی نتایج اولیه اومدرتبه ام4200منطقه 2بود وسهمیه برام لحاظ نشده بود !!بعدکه مثلا لحاظ شد رتبه ام شد976سهمیه5درصد وبازهم پزشکی حتی تعهدی وفیزیوتراپی هیچ جا رونیوردم....پس فک نکنید واسه 5درصدی ها کار خاصی کردن!!اتفاقاتی میفته که شما ازش بی خبری!!!یکی ازفامیلامون دندونپزشکه دخترشو با600میلیون فرستاده دندونپزشکییعنی عملا واسش صندلی خریده!!!!تازه این فقط یه نمونه کوچیکشه !!
      تازه توی اخبارهم گفتم که مثل اینکه 16درصد ازباقی مانده ظرفیت 25درصدهای رودادن به مناطق نه 5درصدی ها ....!!!اینا هم تکلیفشون مشخص نیست!فقط باحرفاشون بین قشرجانبازها وغیرجانبازها تفرقه میندازن!!!!
      درضمن بی زحمت هرکس خواست اعتراض کنه کلا به سهمیه ایثارگران اعتراض کنه نه به 5درصدی ها!!!!!چون این 25درصدی ها هستن که با70هزار میرن پزشکی !!نه 5درصدی های بدبخت من با حدود10هزارکشوری هیچ جا نرفتم اونوقت دوستم با80هزارکشوری با سهمیه25درصدی فیزیوتراپی سمنان قبول شد
      اگه قراره سهمیه ای نباشه پس بایدواسه همه نباشه
      یاعلی.....موفق باشین
      دوست عزیز یه چیزی رو اشتباه کردی!!
      نوشتی برو خدا رو شکر کن که قبول شدی!!
      من قبول نشدمو پشت کنکورم!
      درضمن من نگفتم می خوام اعتراضی کنم!!
      فقط دعا می کنم سهمیه ها بیشتر نشه!!

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی از تشکیل کارگروهی برای نظم‌دهی به کنکور در شورای عالی انقلاب فرهنگی خبر داد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، محمدرضا مخبردزفولی در تشریح مصوبات هفتصد و نود و نهمین جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی، اظهار داشت: دستور اصلی جلسه پیگیری سند مراودات علمی بین الملل بود که بخشهای دیگر این سند در این جلسه به تصویب رسید.وی افزود: ان‌شاءالله با تصویب نهایی این سند انسجام کامل در زمینه صیانت از بخش‌های مختلف زیرساختهای کشور اتفاق خواهد افتاد.دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در ادامه با اشاره به اینکه دستور بعدی جلسه موضوع آزمون سراسری و ورود دانشجویان به دانشگاهها بود، گفت: با توجه به اینکه هم باید عدالت آموزشی مورد توجه قرار گیرد و هم اینکه توجه به اقشار گوناگون در جامعه صورت گیرد این موضوع باید نظم و انسجام لازم را پیدا کند. مخبردزفولی گفت: با توجه به نامه‌ها و مکاتبات صورت‌گرفته که گزارش آن نیز در جلسه شورا ارائه شد، مقرر شد کارگروهی متشکل از وزرای علوم و بهداشت، رؤسای کمیسیون‌های بهداشت و آموزش مجلس و رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها در دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی تشکیل شود و گزارش جامعی از وضعیت بخشهای مختلف ورودی به آموزش عالی در کشور آماده و به صحن شورا برای نظم‌بخشی در سالهای آتی ارائه شود.
      .......................................
      منبع خبر:خبرگذاری تسنیم(تاریخ 13 مهر)

حالا باید ببینم زور کی بیشتر رسیده و چه تغییری انجام میشه
      من خودم سهمیه مناطق هستم
      ولی باتوجه به لابی هایی که 5 درصدی ها کردن احتمالا سهمیه بشتری بهشون بدن
      ......................
      پ ن 1:خودشون هم میودنن دادن سهمیه عدالت آموزشی نیست واقعا جالبه!
      خبر این جلسه کی میاد که نتیجش چی شده؟
      دانشجویی به استادش گفت : استاد! اگر شما خدا را به من نشان بدهید عبادتش میکنم و تا وقتی خدا را نبینم او را عبادت نمیکنم
      استاد به انتهای کلاس رفت و به آن دانشجو گفت : آیا مرا میبینی؟
      دانشجو پاسخ داد : نه استاد! وقتی پشت من به شما باشد مسلماً شما را نمیبینم
      استاد کنار او رفت و به او نگاه کرد و گفت : تا وقتی به خدا پشت کرده باشی او را نخواهی دید!
      موندم اگه خدا یه لحظه پشت کنه بهم چی میشه

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

موفق باشیدهمگی
      دوست صمیمی خودم با 2400 دارو پردیس زابل هم قبول نشد حتی پردیس فیزیو هم قبول نشد (منطقه3) الان داره رادیولوژی میخونه خودم با 3078 مردود شدم درحالیکه دارو پردیس دوقوزآبادو هم زده بودم،ولی پارسال از شهر خودمون 3k داشتیم الان داره دارو پردیس یزد میخونه فک کنید پارسال 3k رفت پردیس دارو یزد الان 2400 رادیولوژی
      ویرایش توسط txndis : 13 مهر 1396 در ساعت 18:12

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شما ک هیچکدوم هیچ جا نیاوردین ((:
      بهتر است برای چیزی که هستی مورد
      نفرت باشی
      تا اینکه برای چیزی که نیستی
      محبوب باشی

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir h نمایش پست ها
      خبر این جلسه کی میاد که نتیجش چی شده؟
      جلسه احتمالا سه شنبه هست اما نتیجش معلوم نیس

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نهایتش میشینن کیک و چای و میوه میخورن یه پنج شش سال دیگه هم نتیجه میده

12. Top | #12
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi1900 نمایش پست ها
      درسته دوستتون با ١٣٠٠ پزشكي آبادان آوردن اما بهتره بدوني سال قبلش با ٢٠٠٠ و خورده اي اونجا قبول شدن. در مورد فيزيو همدانم همين مسئله صادقه
      پارسال ملت با ٣٠٠٠ و خورده اي داروسازي قبول شدن اما امسال خودم با ٢٤٠٠ هيجا قبول نشدم
      پارسال هم پسرا با رتبه بالاتراز1500پزشکی قبول نشدن!!مگراستثناها....
      اگه پارسال پسربارتبه2000پزشکی آورده پس چرا قبل اعلام نتایج ماشالا همه پسرامیخواستن برن اعتراض کنن؟؟؟؟؟!!!!!
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Persian Girl نمایش پست ها
      جلسه احتمالا سه شنبه هست اما نتیجش معلوم نیس
      اصن این جلسه دقیقاً واسه چیه؟
      دانشجویی به استادش گفت : استاد! اگر شما خدا را به من نشان بدهید عبادتش میکنم و تا وقتی خدا را نبینم او را عبادت نمیکنم
      استاد به انتهای کلاس رفت و به آن دانشجو گفت : آیا مرا میبینی؟
      دانشجو پاسخ داد : نه استاد! وقتی پشت من به شما باشد مسلماً شما را نمیبینم
      استاد کنار او رفت و به او نگاه کرد و گفت : تا وقتی به خدا پشت کرده باشی او را نخواهی دید!
      موندم اگه خدا یه لحظه پشت کنه بهم چی میشه

14. Top | #14
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز یه چیزی رو اشتباه کردی!!
      نوشتی برو خدا رو شکر کن که قبول شدی!!
      من قبول نشدمو پشت کنکورم!
      درضمن من نگفتم می خوام اعتراضی کنم!!
      فقط دعا می کنم سهمیه ها بیشتر نشه!!
      ببخشیدفک کردم گفتی پردیس زابل رواوردم...
      درهرحال گفتم اگه کسی اعتراضی میخوادکنه به همه کنه نه صرفا به 5درصدی ها!!!
      ایشالا که امسال قبول بشی داداش...
      پ.ن:مطمئن باش من خودم97اصلا پنج درصدرونمیزنم !!!چون تاثیری نداشت واقعا

15. Top | #15
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      خدايي ميخاستن ظرفيتها رو كم كنن؛ ٥ درصدي ها رو بهونه كردن
      اين كاهش ظرفيت ها باندازه ٥ درصد نيست كمش ٢٠ درصده
      پارسال با رتبه من طرف داره تو زنجان دارو ميخونه
      ولي من الان با ٢٠ نفر موندم پشت كنكور
      ان شالله همه ي سهميه ها و رانت ها برداشته بشه
      من امسال ميخونم تا از پزشكي دانشكاه ايران قبول شم (زير ٥٠ منطقه ٣)
      حالا اگه سهميه ها برداشته شه راحتتر ميتونم

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)