خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 31
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      ولی در اولین پستت چه کردی با خودت و ما دلاور مرد. همینجوری پیش بری تا عید مدیر کلی
      𝐏𝐢𝐳𝐳𝐚 𝐢𝐬 𝐭𝐡𝐞 𝐨𝐧𝐥𝐲 𝐜𝐢𝐫𝐜𝐥𝐞 𝐨𝐟 𝐭𝐫𝐮𝐬𝐭 𝐲𝐨𝐮 𝐬𝐡𝐨𝐮𝐥𝐝 𝐡𝐚𝐯𝐞

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بستگی داره از سال چندم ب عضویت کانون دربیای
      نفرات برتر ۴۰سال عضو کانون بودن
      ویرایش توسط Aryaei : 13 مهر 1396 در ساعت 12:55

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بیا با برنامه 4ماهه ما زود اموزشو ببین
      تا بتونی تو10سالو 4ماه تمرین و تکرار کنی

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خدا وکیلی تو این اشفته بازار انجمن و اینهمه تایپیک بی خود این رو باید طلا گرفت...

خیلی حال کردم خصوصن با بعضی نظرات

حالا در مورد سوالت:

موسسه ونوس:کارت خیلی سخته ولی اینو به ما بسپار...نمونه بارزش رتبه برتر اقای کلم هویج زادگان که فقط و فقط 10 سال وقت داشت و 13 تا تشدیدی تو مهد کودک داشت و 5 بار کنکور داده بود موفق نشده بود ولی با برنامه ما جلو اومد و تو این وقت کم با یه الگوریتم خیلی مهندسی شده بردیمش رتبه برترش کردیم الان دانشگاه پزشکی شهید بهشتیه ...

حرف اخر :زمان خیلی خیلی محدوده (10 سال و چند ماه) وتو نباید خیلی وقت روی مطالعه اولیه دروس بذاری ...تو باید به وسیله برنامه 4 ماهه ما اول دروس رو بخونی و بعد 10 سال و 8 ماه بقیش رو فقط تمرین و تست و تکرار داشته باشی ...

کانون:اصلن فایده نداره اول دبستان خیلی دیره...باید وقتیت جنین بودی میومدی پیش ما ...

مکتبستان:دوست خوبم...اصلن مهم نیست که دوران مهد کودک و اول دبستان رو از دست دادی ...اصلن به این فکر نکن که خیلیا رتبه شدن که از وقتی جنین بودن تست میزدن...با برنامه جامع ودقیق ما یه جوری تست میزنی انگار از وقتی که اسپرم بودی داری تست کار میکنی

بعضی افراد انجمنگه اصلن فایده نداره برو خودتو بنداز زیر تریلی ...تو دیگه مردی تو اصن وجود نداری...11 سال دیگه چیه...رتبه برترا 20 سال درس میخونن تا رتبه بشن..اصن اونا رتبه به دنیا میان ...از اسپرمشون معلومه رتبه برتر میشه ...

پ.ن :امیدوارم جامع جواب داده باشم
      پ.ن.د:اینا همش شوخیه امیدوارم به کسی برنخوره
      ویرایش توسط young wolf : 13 مهر 1396 در ساعت 14:51

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط young wolf نمایش پست ها
      خدا وکیلی تو این اشفته بازار انجمن و اینهمه تایپیک بی خود این رو باید طلا گرفت...

خیلی حال کردم خصوصن با بعضی نظرات

حالا در مورد سوالت:

موسسه ونوس:کارت خیلی سخته ولی اینو به ما بسپار...نمونه بارزش رتبه برتر اقای کلم هویج زادگان که فقط و فقط 10 سال وقت داشت و 13 تا تشدیدی تو مهد کودک داشت و 5 بار کنکور داده بود موفق نشده بود ولی با برنامه ما جلو اومد و تو این وقت کم با یه الگوریتم خیلی مهندسی شده بردیمش رتبه برترش کردیم الان دانشگاه پزشکی شهید بهشتیه ...

افبا :زمان خیلی خیلی محدوده (10 سال و چند ماه) وتو نباید خیلی وقت روی مطالعه اولیه دروس بذاری ...تو باید به وسیله برنامه 4 ماهه ما اول دروس رو بخونی و بعد 10 سال و 8 ماه بقیش رو فقط تمرین و تست و تکرار داشته باشی ...

کانون:اصلن فایده نداره اول دبستان خیلی دیره...باید وقتیت جنین بودی میومدی پیش ما ...

مکتبستان:دوست خوبم...اصلن مهم نیست که دوران مهد کودک و اول دبستان رو از دست دادی ...اصلن به این فکر نکن که خیلیا رتبه شدن که از وقتی جنین بودن تست میزدن...با برنامه جامع ودقیق ما یه جوری تست میزنی انگار از وقتی که اسپرم بودی داری تست کار میکنی

بعضی افراد انجمنگه اصلن فایده نداره برو خودتو بنداز زیر تریلی ...تو دیگه مردی تو اصن وجود نداری...11 سال دیگه چیه...رتبه برترا 20 سال درس میخونن تا رتبه بشن..اصن اونا رتبه به دنیا میان ...از اسپرمشون معلومه رتبه برتر میشه ...

پ.ن :امیدوارم جامع جواب داده باشم
      پ.ن.د:اینا همش شوخیه امیدوارم به کسی برنخوره
      خوب گفتی
      فقط اون برنامه 4ماهه رو حرف اخر میگه

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.. نمایش پست ها
      خوب گفتی
      فقط اون برنامه 4ماهه رو حرف اخر میگه
      درستش کردم

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خخخخخخخخ گووود گوووود ایوووول
      ﺑﮑـــــﻮﺵ ﺁﻧﮕﻮﻧﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻨﯽ...

ﮐﻪ ﺍی ﮐﺎﺵ

ﺗﮑﻪ ﮐﻼﻡ ﭘﻴﺮی ﺍﺕ ﻧﺒﺎﺷــﺪ...!

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خواستن ،توانستن نیست!
      تلاش کردن و استمرار ،توانستن است.

9. Top | #24
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      اره دوست من اصلا ناراحت نباش!
      فقط باید خیلی دقیق بیای جلو یه سری چیزای وقت گیر مثل ورزش3 علوم 4 و جدول ضرب کنار بذار فقط من کسی میشناسم دو روز مونده به کنکور شروع کرد الان تو دانشگاه تهرانه تو که در برابر اون اسپرمی بیش نیستی!!

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دیگه خز شد پستا

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      دیر اومدی خیلی دیره ...
      دیگه نمیتونی قبول بشی
      I Never give up ∞

12. Top | #27
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بیا پیش من یه دعا برات بنویسم سر کنکور فرشته تستائیل میاد جواب سوالارو بت میگه

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خخ

این قضیه خیلی هاست که میان میگن دو ماه نخوندم چیکار کنم... خب بخون
      والا انتظار معجزه دارن

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      نه دیگه شما برو تو کار آزاد.باید قطع امید کنی مگه خبر ندارید بچه مهدکودکی ها هم الآن دارن تست های کانون و سنجش و سوالات پرتکرار رو کار میکنند.
      ولی دور از شوخی باید بگم قلم چی دیگه شورشو درآورده. بچه دوم دبستان هم میره قلم چی!. هرچیزی سنی داره بذارید بچه ها هم بچگی کنند.
      منم سال 96 کنکور دادم و خدا رو شکر رشته و دانشگاه مورد علاقمم قبول شدم از این کارهای عجیب و غریب هم نکردم.

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _fatemeh_ نمایش پست ها
      دیر اومدی خیلی دیره ...
      دیگه نمیتونی قبول بشی
      جایه دیگه دل اسیره
      حرفای قشنگت اصلا توی گوش دل نمیره

یهویی یادم افتاد
      خوبی از درون آدم میاد... خوبی انتخابیه... وقتی آدم نتونه انتخاب کنه، از آدم بودن هم دست می‌کشه.
      A Clockwork Orange 1971/Stanley Kubrick

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن