خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 24 از 24
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه این مشکل ی بنده خدا بود گفتم بهش عمرا دانشجوباشی اول باید معافیت بگیری بعد بری پرونده بدی دستشون وکلییییییی قضایا ....پس دانشجو نشده
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.ali نمایش پست ها
      یا خدااا!چ وضعیتی!
      از دید نظام وظیفه وقتی شما نامه دانشگاهو ببری و پلیس+10 موافقت کنه همه چی اوکیه!
      از دید دانشگاه هم وقتی کارات اوکی شدن که پرونده تشکیل بدی!
      فقط به یک شماره دانشجویی نمیشه استناد کرد، تشکیل پرونده حتی با نواقص خیلی بهتره
      این چیزی که گفتی رو دانشگاه هر وقت اراده کنه قانوناً میتونی کأن لم یکن کنه و دستتو بذاره تو حنا!
      ما دوباره سبز میشویم

2. Top | #17
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      برا نظام وظیفه اگه رفتید یه پلیس بعلاوه ده یه چیزی گفتن و بنظتون معقولانه نبود
      برید یه پلیس بعلاوه ده دیگه
      تو خود نظام وظیفه هم مشاوره دارن
      که میتونید سوال بپرسین.
      سخت است،
      فهماندن چیزی به کسی که،
      برای نفهمیدن آن پول میگیرد!!!

3. Top | #18
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      علی جان کسی دانشگاه اسم نویسی کنه معافیت نگیره مدارک نده فقط ی شماره دانشجویی بدن بهش دانشجو ب حساب میاد؟یعنی هیچی نده حتی مدرک دیپلم
      اگه زمان ثبت نام تو غیبت نبوده و مدرک داره که در زمان ثبت نام غایب نبوده (مثل برگه اعزام به خدمت بدون غیبت)
      میتونه جمعش کنه و دم به تله نده.
      نهایتش اینه که تو سیستم نظام وظیفه براش غیبت رد میکنن، بعدش با یه مدرک از طرف دانشگاه همراه با برگه اعزام به خدمت بدون غیبت ( دانشگاه یه نامه میدن برای گواهی به نظام وظیفه که از این تاریخ فلانی اینجا ثبت نام کرده ) میری قسمت معافیت تحصیلی نظام وظیفه یه مقداری باهاشون سروکله میزنی بعد میفرستنت امور رایانه نظام وظیفه و اونجا غیبت تو سیستم رو هم برات پاک میکنن.
      سخت است،
      فهماندن چیزی به کسی که،
      برای نفهمیدن آن پول میگیرد!!!

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بهش گفتم بابا گفتم اصل ثبت نام معافیته اون ندن ثبت نام نمیشی فک کرده هرکس شماره دانشجویی داره ثبت نام شدهثبت نام نهایی زمانیه ک مدارک بدی پرونده کارت بگیری معافیت اینا...دمت گرم
      نقل قول نوشته اصلی توسط New Mohammad نمایش پست ها
      اگه زمان ثبت نام تو غیبت نبوده و مدرک داره که در زمان ثبت نام غایب نبوده (مثل برگه اعزام به خدمت بدون غیبت)
      میتونه جمعش کنه و دم به تله نده.
      نهایتش اینه که تو سیستم نظام وظیفه براش غیبت رد میکنن، بعدش با یه مدرک از طرف دانشگاه همراه با برگه اعزام به خدمت بدون غیبت ( دانشگاه یه نامه میدن برای گواهی به نظام وظیفه که از این تاریخ فلانی اینجا ثبت نام کرده ) میری قسمت معافیت تحصیلی نظام وظیفه یه مقداری باهاشون سروکله میزنی بعد میفرستنت امور رایانه نظام وظیفه و اونجا غیبت تو سیستم رو هم برات پاک میکنن.
      ما دوباره سبز میشویم

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان

میدونم این سوالم ربطی به تاپیک نداره

اگه کسی میدونه جواب بده ممنون میشم

رتبه های 1 تا 3 کشور کنکور سراسری از سربازی معاف میشن

میخوام بدونم که این شامل رشته زبان هم میشه؟؟ ینیرتبه 1 تا 3 کشور زبان خارجی از خدمت معاف میشن یا نه؟؟

پیشاپیش از جوابتون ممنونم
      الهی آنگونه زنده ام بدار که نشکند دلی از زنده بودنم...
      و آنگونه ام بمیران که به وجد نیاید کسی از نبودنم

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما اول برو دانشگاه یه برگه ی معرفی بگیر ببر پلیس +10 تا کارت رو انجام بدند

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام من متولد 77 هستم و فارغ التحصیل خرداد 95. نیم سال دوم دانشگاه ایران قبول شدم. با تاریخ اعزام 19 بهمن 96.امروز برای گرفتن معافیت تحصیلی رفته بودم تا مرحله دانشگاه که اوضاع خوب پیش می رفت و نامه از طرف دانشگاه دادند. رفتیم برای معافیت تحصیلی که پلیس +10 گفت با معافیت تحصیلی موافقت نشد و باید توجیه عدم صدور بدی. الان نامه معافیت دانشگاه دست من نیست و پیش خودشونه.(همون پلیس +10 ای که رفتیم) 2 تا سوال:
      1- حتما اون نامه معافیت تحصیلی دانشگاه برای توجیه عدم صدور همراه مون باشه؟
      2-این توجیه عدم صدور جوابش کی میاد؟ ثبت نام دانشگاه رو از دست ندیم؟
      ممنون.
      ویرایش توسط kia77 : 11 بهمن 1396 در ساعت 17:28

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      1 - نه نیاز نیست چون هرنامه ای که رد و بدل میشه شماره داره و میتونی از طریق شماره نامه پیگیری کنی ( از دانشگاه بپرس )
      2 - جوابش مشخص نیست ولی شما ثبت نام دانشگاه رو از دست نده

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kia77 نمایش پست ها
      سلام من متولد 77 هستم و فارغ التحصیل خرداد 95. نیم سال دوم دانشگاه ایران قبول شدم. با تاریخ اعزام 19 بهمن 96.امروز برای گرفتن معافیت تحصیلی رفته بودم تا مرحله دانشگاه که اوضاع خوب پیش می رفت و نامه از طرف دانشگاه دادند. رفتیم برای معافیت تحصیلی که پلیس +10 گفت با معافیت تحصیلی موافقت نشد و باید توجیه عدم صدور بدی. الان نامه معافیت دانشگاه دست من نیست و پیش خودشونه.(همون پلیس +10 ای که رفتیم) 2 تا سوال:
      1- حتما اون نامه معافیت تحصیلی دانشگاه برای توجیه عدم صدور همراه مون باشه؟
      2-این توجیه عدم صدور جوابش کی میاد؟ ثبت نام دانشگاه رو از دست ندیم؟
      ممنون.
      داداش منم همين مشكل پيداكردم.تومشكلت حل شد؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)