خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 24 از 24
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadMahdi14 نمایش پست ها
      سلام
      داداش ذوتا سوال؟!!!
      یک اینکه اسم مدزسه ایشونو زدن دانشگاه آزاد سما یعنی ایشون فارغ التحصیل بودن؟!!!
      یه سوال دیگه؟!
      چجوری در عرض 1 ماه زیستشونو از50 به 80 رسوندن
      (البته بگم که میدونم که شاید ندونید ولی گفتم که شاید بدونید)
      آره درست حدس زدی منم چیزی نمیدونم از ایشون . ولی تو قسمت کامنت ها ضخصی گفته که 2 سال پشت این رتبه زحمت بوده !
      که نمیشه به این کامنت ها اعتماد کرد .
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یه چیزی که دقت نمیکنین بهش ضریب رشده...
      یکی هست با میانگین 7 ضریب رشدش -10 هست ولی یکی دیگه هست با میانگین 6500 ضریب رشدش +10 هست ...خب معلومه نفر دوم تو کنکور رتبه ی بهتری کسب میکنه
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بله

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      بلی

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خیلی جدیدا میبینم بچه ها تو حاشیه هستن.یکی میگه کنکور اونجاش کجه اونجاش راسته یکی میگه اا میشه بخونمو قبول نشم؟یکی میاد میپرسه ایا تراز بالا باعث قبولیم میشه؟یکی میاد میگه الگو کلا همش چرنده نخونین.یکی میاد میگه ای کیورو نخونین یکی میاد منابع رو زیر سوال میبره
      اینا همش حاشیست حاشیه
      بشینین بخونین
      الان مثلا بچه هابیان بگن که نه تراز بالاتاثیری نداره،شما دیگه درس نمیخونی که تراز بالانیاری؟
      فقط منتظر تایید بچه های اینجایی؟
      متاسفانه پر شده این تاپیک های حاشیه ای
      در یک جمله جواب شمارو بدم،هرچقدر پول بدی همونقدر آش میخوری(هرچقدر بیشتر و بهتر درس بخونی احتمال بهترشدن رتبت بیشتره)
      منتظر تایید منو دیگران هم نباش و بجای دنبال کردن این تاپیک های حاشیه ای و غیرضروری برو سر درست.
      بذارین چهارتا تاپیک مفید درسی هم تواین انجمن بمونه که کسایی مثل من که به امید استفاده ازاین تاپیک ها میان انجمن،دلشون خوش باشه که میتونن اینجا درس و چهارتانکته یاد بگیرن.

6. Top | #21
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      ابداً! چرا؟!
      1- رتبه یک تجربی95 بین رتبه های اول آزمون های کانون نبود! رتبه یک 96 هم رتبه یک آزمون های آزمایشی نبود!
      2-آزمون های قلم و گاج کپی برداری 90 درصدی از کتاب هاشونه!(جفتشونم تجربه کردم که میگم) اما طراح کنکور ضمانتی نداده سؤالاشو از کجا میاره!
      3-کنکور 4ساعت و 10 دقیقه است، 4 ساعتو اندی که جدا از روزای دیگست! آزمون های آزمایشی صرفاً میتونی یادگیری+مهارت ها+نواقص​ داوطلب رو در قیاس خود و سایر داوطلبین نشون بده
      SaM019

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein1377 نمایش پست ها
      من با میانگین تراز 6952 امسال پزشکی و دندون هیج جا نیاوردم1300 منطقه یک
      حتی ازمون اخر 7133 شدم و 350 منطقه ولی کنکور اینطور نبود
      دوستم با میانگین 6900 شد 2000
      البته من خودم واقعا قهوه ای کردم وتواناییشو داشتم که بشه
      میانگین تراز بالا احتمال قبولیت خیلیه(مثلا میانگین بالای 7000 99% قبولی)
      اینم بگم تعداد کسایی که با میانگین بالا رشته ی تاپ نمیارن بیشتر از کساییه که با میانگین پایین رشته ی تاپ بیارن(ینی خراب کردنا بیشتر از خوب دادناس)
      سلام ببخشید یه سوال داشتم..با توجه به اینکه میانگین ترازتون خیلی عالی بوده و هم چنین تراز ازمون اخرتون ک یه هفته با کنکور فاصله داشته عالی بوده بنظر خودتون دلیل اینکه کنکور اینطوری شد چی بوده؟موارد مشابه زیاد دیدم مثلا پسر عموی یکی از دوستای خودم با میانگین تراز 6700 رتبه کنکورش 4000 شد و موند سال بعد البته امسال سال دومشم بود..منم پارسال هیچی نخوندم و متاسفانه موندم برای سال بعد..حالا وقتی این چیزا رو میبینم و میشنوم خیلی استرس میگیرم و حالم بد میشه ک نکنه برای منم همچین اتفاقی بیفته خیلی دوس دارم بدونم علت اصلیش چیه ممنون میشم راهنمایی کنید

8. Top | #23

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pezluv نمایش پست ها
      سلام دوستان به نظرتون علت اینکه کسی با ترازهای بالا در کانون تو کنکور و ازمونهای جامع قلمچی رتبه بد مثلا 4000 و...میاره چیه؟
      همیشه اینطوری نیس که رتبه بدتر شه
      بعضی وقتا رتبه بهترم میشه
      ولی یکی از دلایلش میتونه دروس عمومی باشه
      که تو قلمچی نحوه ی تاثیرش خیلی با کنکور فرق داره
      طرف میاد قلمچی عمومی هارو خوب کار نمیکنه ولی اختصاصیا رو بالا میزنه تراز خوب میگیره
      تو کنکور هم همینطور
      ولی رتبش خیلی متفاوت میشه با آزمونای کانونش
      در کل دلایل زیادی میتونه داشته باشه
      LEAVE ONE WOLF ALIVE...& THE SHEEPS ARE NEVER SAFE

9. Top | #24
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      کسی که واقعا ترازش خوب باشه و بتونه سوالا رو جواب بده احتمال موفقیتش بالاست اما نمیشه گفت این موضوع 100 درصد درسته چون خیلیا بودن ترازشون بالا بوده ولی اون رتبه ای رو که میخواستن نیاوردن و یا خیلیا ترازشون بد بوده اما رتبشون خوب شده

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن