خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 18 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 267
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

...:: اقا من چرا نمیتونم برای کنکور شروع کنم !؟ :::.

سلام به همه
      دوستان یادتون هستش که من یه تاپیک خداحافظی گذاشتم و گفتم که میرم . ولی نرفتم و بدون ورود میدیم مطالب رو . اقا بخدا دیگه خسته شدم بخدا دیگه اعصاب ندارم . نمیدونم چرا نمیتونم شروع کنم . همش دارم بهانه میارم یه روز ابریزش بینی ، یه روز به خاطر تایم . یه روز....
      خلاصه اقا نمیدونم چیکار کنم . الآن کامل گیج شدم که باید چیکار کنم الآن حتی نمیدونم برای آزمون 21 چیکار کنم!

2. Top | #2
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_h_m نمایش پست ها
      سلام به همه
      دوستان یادتون هستش که من یه تاپیک خداحافظی گذاشتم و گفتم که میرم . ولی نرفتم و بدون ورود میدیم مطالب رو . اقا بخدا دیگه خسته شدم بخدا دیگه اعصاب ندارم . نمیدونم چرا نمیتونم شروع کنم . همش دارم بهانه میارم یه روز ابریزش بینی ، یه روز به خاطر تایم . یه روز....
      خلاصه اقا نمیدونم چیکار کنم . الآن کامل گیج شدم که باید چیکار کنم الآن حتی نمیدونم برای آزمون 21 چیکار کنم!
      اگه مشکلتون اینه که نمیتونید استفاده از اینترنت و ps و تی وی و اینارو کنترل کنید پیشنهادم اینه که اینارو به خونه دور ترین فامیلتون از لحاظ فاصله ببرین

3. Top | #3
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اگه بخواي ميشه... بايد سعي كني به خودت غلبه كني!
      به هدفت فكر كن اونو تو ذهنت مجسم كن، بزرگش كن...
      امروز كه گذشت بشين براي روزاي بعدت برنامه ريزي كن و بگو من باااايد بهش عمل كنم!!
      اميدوارم كه موفق باشي

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام به همه
      احتمال زیاد تو فکرتونه که با روزی 12 یا 13 ساعت شروع کنید !
      اما نمیتونید ذهنتون این رو میدونه و هر بار یه بهانه درست میکنه !
      راه حلش اینه که از ساعت پایین شروع کنید مثلا روز دو یا سه ساعت و به تدریج اضافه کنید !
      موفق باشید

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      @javad12
      بیا توام شروووو کنننن

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ‏اولین قدم برای کنکور اینه که بدونی بدون درس خوندن هیچی نمیشه. سال بعد همین موقع باید غصه بخوری و ناراحت باشی. پس "باید" بخونی وگرنه پَر!
      تمام قضیه همینه ...

? What is the Most resilient Parasite? A Bacteria? A Virus? An Intestinal worm
      ;An idea
      ... Resilient, Highly contagious
      .Once an idea has taken hold of the brain it’s almost impossible to eradicate
      .An idea that is fully formed, fully understood,That sticks, right in there somewhere

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mamad_6xlarge نمایش پست ها
      اگه مشکلتون اینه که نمیتونید استفاده از اینترنت و ps و تی وی و اینارو کنترل کنید پیشنهادم اینه که اینارو به خونه دور ترین فامیلتون از لحاظ فاصله ببرین
      نه نت و.. رو راحت ترک میکنم ولی اصن نمیتونم بخونم یعنی فقط صرفا فقط به ورقه کتاب نگه میکنم....

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Baran.R نمایش پست ها
      اگه بخواي ميشه... بايد سعي كني به خودت غلبه كني!
      به هدفت فكر كن اونو تو ذهنت مجسم كن، بزرگش كن...
      امروز كه گذشت بشين براي روزاي بعدت برنامه ريزي كن و بگو من باااايد بهش عمل كنم!!
      اميدوارم كه موفق باشي
      ایول چه روحیه ای دمت گرم . بنظرم امروز برنامه بریزم؟
      اخه برنامه میریزم 9 ساعت و فقط 2 ساعتشو خوب اجرا میکنم و..

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط qazzaq نمایش پست ها
      احتمال زیاد تو فکرتونه که با روزی 12 یا 13 ساعت شروع کنید !
      اما نمیتونید ذهنتون این رو میدونه و هر بار یه بهانه درست میکنه !
      راه حلش اینه که از ساعت پایین شروع کنید مثلا روز دو یا سه ساعت و به تدریج اضافه کنید !
      موفق باشید
      اخه اصن به آزمون نمیرسم که اون وقت! . حرفتون درسته دقیقا

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Petrichor نمایش پست ها
      ‏اولین قدم برای کنکور اینه که بدونی بدون درس خوندن هیچی نمیشه. سال بعد همین موقع باید غصه بخوری و ناراحت باشی. پس "باید" بخونی وگرنه پَر!
      تمام قضیه همینه ...
      ایول چه رک .میشه بیشتر بگی...

11. Top | #11
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اخه اصن به آزمون نمیرسم که اون وقت! . حرفتون درسته دقیقا
      ازمونا خصوصا قلم چی ایستگاه جبرانی زیاد دارن .تو اگه بیای بگی ای وای من 25 ساعت(کنایه به امر محال) نخونم نمیرسم بعدش عزا بگیری که من 25 ساعت نمیخونم و بدتر از اون بیای بگی 3-4 ساعت خیلی کمه خب پس کی میخوای بخونی؟قله اورستم که باشی باید از1متر شروع کنی

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mamad_6xlarge نمایش پست ها
      ازمونا خصوصا قلم چی ایستگاه جبرانی زیاد دارن .تو اگه بیای بگی ای وای من 25 ساعت(کنایه به امر محال) نخونم نمیرسم بعدش عزا بگیری که من 25 ساعت نمیخونم و بدتر از اون بیای بگی 3-4 ساعت خیلی کمه خب پس کی میخوای بخونی؟قله اورستم که باشی باید از1متر شروع کنی
      حرفت عین حقیقته + پس بنظرت چیکار کنم با پایه 0؟

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به این فکر کنید که یکسال از عمرتون رو قراره از دست بدین !
      حالا این یکسال رو یا می‌تونین به تفریح و فکر کردن و به طور خلاصه بیهوده بگذرونید و به این یکسال ،
      n سال دیگه اضافه کنید
      یا
      این یاش‌ خوبه
      یا اینکه الان تمام تلاش و تمرکز و فکرتون رو روی موفقیت و تلاش و درس خوندن برای کنکور بزارید و سال دیگه این موقع توی تهران ، دانشگاه شهید بهشتی ، دانشجوی ورودی ۹۷ پزشکی محسوب بشید
      به هدفتون فکر کنید
      به آینده تون
      به اینکه این عمر گرانبهایی که می‌خواد از دست بره ، برای چی از دست میره ! برای هر چی میره باید ارزش عمر‌ گرانبهاتر از طلاتون رو داشته باشه
      رها کن رئیس
      ویرایش توسط Fatemehhhh : 09 مهر 1396 در ساعت 23:38

14. Top | #14
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ایول چه روحیه ای دمت گرم . بنظرم امروز برنامه بریزم؟
      اخه برنامه میریزم 9 ساعت و فقط 2 ساعتشو خوب اجرا میکنم و..
      اره برنامه بريز سعي كنيد ساعتاي استراحتتون به موقع باشه كه از درس خوندن خسته نشيد. اگه هم وسط درسخوندن كلافه شديد يا حواستون پرت شد ي نفس عميق بكشيد و با ي نرمش كوچلو حالتونو خوب كنيد
      اينم بدونيد كه زمان خيلي زود ميگذره ممكنه وقتي به خودتون اومديد ببينيد وقتي براتون نمونده...
      پس از همين الان دست به كار شيد!
      منم كنكوري ام از مهر شروع كردم اميدوارم كه بتونم به هدفم برسم...

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemehhhh نمایش پست ها
      به این فکر کنید که یکسال از عمرتون رو قراره از دست بدین !
      حالا این یکسال رو یا می‌تونین به تفریح و فکر کردن و به طور خلاصه بیهوده بگذرونید و به این یکسال ،
      n سال دیگه اضافه کنید
      یا
      این یاش‌ خوبه
      یا اینکه الان تمام تلاش و تمرکز و فکرتون رو روی موفقیت و تلاش و درس خوندن برای کنکور بزارید و سال دیگه این موقع توی تهران ، دانشگاه شهید پزشکی ، دانشجوی ورودی ۹۷ پزشکی محسوب بشید
      به هدفتون فکر کنید
      به آینده تون
      به اینکه این عمر گرانبهایی که می‌خواد از دست بره ، برای چی از دست میره ! برای هر چی میره باید ارزش عمر‌ گرانبهاتر از طلاتون رو داشته باشه
      ایول میشه بیشتر بگی..

صفحه 1 از 18 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن