خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 18 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 267
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemehhhh نمایش پست ها

قشنگ میگی باران
      امیدوارم سال دیگه تو بیوت پزشکی شهید بهشتی ببینم
      ممنون. ايشالا

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      داداش تا وقتی نت باشه نمیشه...از روش من استفاده کن جواب میده 1. اول کامپیوتر و مودم رو جمع کن 2. تلگرامتو دیلیت اکانت بزن 3. تو گوشیت برنامه ی app lock رو بریز و تمااام نرم افزارهایی رو که به نحوی به نت مربوط میشن قفل کن و رمزشم بده مامان یا بابات و بگو فقط جمعه ها که استراحتی رو برات رمزتو باز کنن(الان نگی خودت اینجا چیکار میکنیا من امشب رو فقط بخاطر منبع ژنتیک اومدم انجمن که از بچه ها بپرسم، مادر گرامی هم لطف کرد و امشب رو خارج از محدوده ی جمعه گوشیمو باز کرد برام خخخخ
      خخخ

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_h_m نمایش پست ها
      سلام به همه
      دوستان یادتون هستش که من یه تاپیک خداحافظی گذاشتم و گفتم که میرم . ولی نرفتم و بدون ورود میدیم مطالب رو . اقا بخدا دیگه خسته شدم بخدا دیگه اعصاب ندارم . نمیدونم چرا نمیتونم شروع کنم . همش دارم بهانه میارم یه روز ابریزش بینی ، یه روز به خاطر تایم . یه روز....
      خلاصه اقا نمیدونم چیکار کنم . الآن کامل گیج شدم که باید چیکار کنم الآن حتی نمیدونم برای آزمون 21 چیکار کنم!
      اگه بین راه ناامید شدی به این فکر کن:
      روز اعلام نتایج،سایت sanjesh.orgرو باز می کنی،میری بخش اعلام نتایج و نتیجه ی زحماتت رو ببینی یه رتبه عالی !اون روز :هم خودتو به همه ثابت می کنی ،هم خنده رو لب های مامان و بابات می بینی.به این فکر کن که وارد دانشگاهی میشی که مدتها براش زحمت کشیدی،به صندلی فک کن که روش نشستی و داری به همه دلهره ها و نگرانیهای قبلش می خندی شیرینی اون روز ها همه این خستگی ها رو از یادت می بره.

اما خدایی نکرده...........
      اما خدایی نکرده اگه اون روز سایت sanjesh.org رو باز کنی،اون نتیجه دلخواهت رو نبینی نتونی جواب زحمات پدر و مادرت رو بدی،اون موقع روت میشه به صورت پدر و مادرت نگا کنی؟؟واقعا دلت می خواد پیش پدرت شرمنده بشی؟اون لحظه همه تصورات پدر و مادرت درباره اینکه بچم یه روپوش سفید پزشکی می پوشه رو خراب کردی....فرض کن یکی داره پیش بابات از بچش تعریف می کنه و میگه بچم دکتره،بچم مهندسه،خودتو بذار جای بابات می تونی بفهمی چه حسی داره؟؟؟

پس یه یا علی بگو و پاشو برو سراغ درس،تو میتونی موفق شی

#من_ازهمین_الان_میخوام_هرنا �دنی_را_ممکن_کنم

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alivesali نمایش پست ها
      اگه بین راه ناامید شدی به این فکر کن:
      روز اعلام نتایج،سایت sanjesh.orgرو باز می کنی،میری بخش اعلام نتایج و نتیجه ی زحماتت رو ببینی یه رتبه عالی !اون روز :هم خودتو به همه ثابت می کنی ،هم خنده رو لب های مامان و بابات می بینی.به این فکر کن که وارد دانشگاهی میشی که مدتها براش زحمت کشیدی،به صندلی فک کن که روش نشستی و داری به همه دلهره ها و نگرانیهای قبلش می خندی شیرینی اون روز ها همه این خستگی ها رو از یادت می بره.

اما خدایی نکرده...........
      اما خدایی نکرده اگه اون روز سایت sanjesh.org رو باز کنی،اون نتیجه دلخواهت رو نبینی نتونی جواب زحمات پدر و مادرت رو بدی،اون موقع روت میشه به صورت پدر و مادرت نگا کنی؟؟واقعا دلت می خواد پیش پدرت شرمنده بشی؟اون لحظه همه تصورات پدر و مادرت درباره اینکه بچم یه روپوش سفید پزشکی می پوشه رو خراب کردی....فرض کن یکی داره پیش بابات از بچش تعریف می کنه و میگه بچم دکتره،بچم مهندسه،خودتو بذار جای بابات می تونی بفهمی چه حسی داره؟؟؟

پس یه یا علی بگو و پاشو برو سراغ درس،تو میتونی موفق شی

#من_ازهمین_الان_میخوام_هرنا �دنی_را_ممکن_کنم
      ایول عالیه . اینو همین الآن مینویسم

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چه خبره این تاپیک

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      تشکر . چقدر عالی . ادم فقط روحیه میگیره از شما
      ممنونم
      امیدوارم اینا هم براتون موثر واقع بشه

موفففق باشید
      رها کن رئیس

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تشکر عالیه . دوستان بنظرتون الآن چیکار کنم؟

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام.داداش بخون.دنیامثل مادرت نیست که ظهر سرش داد بزنی و شب واسه شام صدات کنه دنیا ولت میکنه تا از گشنگی بمیری.(جمله مال من نیست مال اقای دکتر حامد سلیمی ) دنیا خیلی بی رحمه.ببازی دیگه باختی.اگه نمیفهممی درس رو پس چجور دپلم گرفتی؟ 12 سال درس خوندی.نمیخوام حرف بدی بزنم اما نه خنگی نه گیجی نه عقب مونده ذهنی.(همه رو به خودم گفتم )به کسی برنخوره ،به خودت اعتماد داشته باش.اگه تا قیام قیامت بگی حال ندارم ،نمیشه،حوصله ندارم تنها تنها تنها تنها تنها خودت ضرر میکنی.به خدا نه عمو نه خاله نه دایی نه عمه هیچکی هیچی برای ادم نمیکنه.فقطخودتی بس.میدونم یکم لحنم زیاد خوب نبود.اما نمیخوام یه سال بعد پشمون باشی.خودم قبلا تجربه داشتم اینو بدون ملکه ذهنت میکنی یا پادشاه ذهنت اگه بخوای میتونی.فقط تلاش.سرتم درد اوردم.امیدوارم موفق باشی.اگه لحنم هم بد ببخش فقط نمیخوام توی زندیگیت هیچ پشمونی وجود داشته باشه.

9. Top | #39
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sagad1369 نمایش پست ها
      سلام.داداش بخون.دنیامثل مادرت نیست که ظهر سرش داد بزنی و شب واسه شام صدات کنه دنیا ولت میکنه تا از گشنگی بمیری.(جمله مال من نیست مال اقای دکتر حامد سلیمی ) دنیا خیلی بی رحمه.ببازی دیگه باختی.اگه نمیفهممی درس رو پس چجور دپلم گرفتی؟ 12 سال درس خوندی.نمیخوام حرف بدی بزنم اما نه خنگی نه گیجی نه عقب مونده ذهنی.(همه رو به خودم گفتم )به کسی برنخوره ،به خودت اعتماد داشته باش.اگه تا قیام قیامت بگی حال ندارم ،نمیشه،حوصله ندارم تنها تنها تنها تنها تنها خودت ضرر میکنی.به خدا نه عمو نه خاله نه دایی نه عمه هیچکی هیچی برای ادم نمیکنه.فقطخودتی بس.میدونم یکم لحنم زیاد خوب نبود.اما نمیخوام یه سال بعد پشمون باشی.خودم قبلا تجربه داشتم اینو بدون ملکه ذهنت میکنی یا پادشاه ذهنت اگه بخوای میتونی.فقط تلاش.سرتم درد اوردم.امیدوارم موفق باشی.اگه لحنم هم بد ببخش فقط نمیخوام توی زندیگیت هیچ پشمونی وجود داشته باشه.
      كاملا با حرفاتون موافقم

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دمت گرم داداش دیوونم کردی ایول + میشه بیشتر بگی خیلی خوب گفتی...

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی هم عالی + میشه یه چیزی بگید که آتش درونم رو برای کنکور داغ تر کنه و منو وادار کنه بخونم؟

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemehhhh نمایش پست ها

قشنگ میگی باران
      امیدوارم سال دیگه تو بیوت پزشکی شهید بهشتی ببینم
      تو بیو منم ببین سال دیگه

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداشم خودم امسال میخوام کنکور سراسری شرکت کنم. تغیر رشته ای هستم فقط اینو بدون دپلم من فنی و حرفه ای .تا حالا کتاب های تجربی نخوندم.تازه یک ماه فقط از طرق اینترنت دارم نگاه میکنم ببینم چجوریه.قرار بود دوهفته پیش کتاب هار وتهیه کنم اما یه سری مشکلات پش اومد نشد(ایشالله برای هیچکی هیج مشکلی پیش نیاد) فردا به امید خدا میرم کتابها رو تهیه کنم.اینو بدون تا تلاش نکنی هیچی به دست نمیاری.بذار یه واقعیت رو بهت بگم.اگه قبول نشی سال اول بهت پدر مادر ازت حمایت میکنند سال دوم نصف میشه سال سوم دیگه صدای پدر و مار در میاد اگه تمیتونی درس بخونی برو دنبال کار(مردم ،فامیل ، رفیق همه کنایه میزنند).اگه کار پیدا کنی که اونم هزار مکافات داره تازه اگه ازش راضی باشی اگه پیدا نکنی کار دیگه باید طعنه و کنایه همیه چیز رو بشنوی. تازه خدمت هم فراموش کردم.حالا وجدانن یه سال درس بخونی خدا وکیلی قبول بشی ایشاله دکتر یا هر چیزی خوشت میاد، ارزش نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بذار یه چیز دیگم بهت بگم ادم وقتی یه لیوان اب هم بخوره بازم زحمت میخواد بایدبری اشپزخونه در یخچال یا شیر اب رو باز کنی لیوانتو پر کنی بعدش بخوری(نوش جان).هیچی بدون زحمت به دست نمیاد.از هیچ درسی هم وحشت نکن.تنت سالمه عقل هم که سالمه.فقط این وسط اراده میخواد.پس یه استارت بزن.یه یا علی بگو.اگه سرتو درد اوردم شرمنده.

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداشم خودم امسال میخوام کنکور سراسری شرکت کنم. تغیر رشته ای هستم فقط اینو بدون دپلم من فنی و حرفه ای .تا حالا کتاب های تجربی نخوندم.تازه یک ماه فقط از طرق اینترنت دارم نگاه میکنم ببینم چجوریه.قرار بود دوهفته پیش کتاب هار وتهیه کنم اما یه سری مشکلات پش اومد نشد(ایشالله برای هیچکی هیج مشکلی پیش نیاد) فردا به امید خدا میرم کتابها رو تهیه کنم.اینو بدون تا تلاش نکنی هیچی به دست نمیاری.بذار یه واقعیت رو بهت بگم.اگه قبول نشی سال اول بهت پدر مادر ازت حمایت میکنند سال دوم نصف میشه سال سوم دیگه صدای پدر و مار در میاد اگه تمیتونی درس بخونی برو دنبال کار(مردم ،فامیل ، رفیق همه کنایه میزنند).اگه کار پیدا کنی که اونم هزار مکافات داره تازه اگه ازش راضی باشی اگه پیدا نکنی کار دیگه باید طعنه و کنایه همیه چیز رو بشنوی. تازه خدمت هم فراموش کردم.حالا وجدانن یه سال درس بخونی خدا وکیلی قبول بشی ایشاله دکتر یا هر چیزی خوشت میاد، ارزش نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بذار یه چیز دیگم بهت بگم ادم وقتی یه لیوان اب هم بخوره بازم زحمت میخواد بایدبری اشپزخونه در یخچال یا شیر اب رو باز کنی لیوانتو پر کنی بعدش بخوری(نوش جان).هیچی بدون زحمت به دست نمیاد.از هیچ درسی هم وحشت نکن.تنت سالمه عقل هم که سالمه.فقط این وسط اراده میخواد.پس یه استارت بزن.یه یا علی بگو.اگه سرتو درد اوردم شرمنده.
      ایول داداش چه قشنگ و با روحیه. یاعلی

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سخن بزرگان:

سخترین مرحله یه کار اولشه..
      اولش رو انجام بده بقیش حله

سینا احمدی

صفحه 3 از 18 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن