خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 32
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

واسه ژنتیک خوردم به در بسته :(

سلام دوستان من تا همین دو ساعت پیش قصد داشتم ژنتیک رو با درسنامه های عمارلو پیش برم که متاسفانه متوجه شدم واسه ژنتیک مندلی در حد صفر عمل کرده این کتاب...حالا واسه ژنتیک مندلی تاپیکارو دیدم و فهمیدم که بهتره از روی پی دی افای خیلی سبز بخونمش...ولی باز یک مشکل جدید اینه که این پی دی افا ژنتیک جمعیت رو نداره...حالا دو تا سوال پیش میاد...1.همین خیلی سبز رو بخونم واسه مندلی خوبه؟ 2. ژنتیک جمعیت رو از کجا بخونم باز؟ مرسی دوستان:y

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      داداش من سال سوم یه بار ژنتیک تخت سیا رو خوندم کانون 100 زدم...تا روزه کنکور برای ژنتیک فقط یه نگاه به نکاتش مینداختم...
      پیشنهاد من تخت سیاه هست...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m.erfan نمایش پست ها
      داداش من سال سوم یه بار ژنتیک تخت سیا رو خوندم کانون 100 زدم...تا روزه کنکور برای ژنتیک فقط یه نگاه به نکاتش مینداختم...
      دارمش اونو...ولی درسنامه قبل تستا نیاورده رو اعصابه...چجوری باید بخونمش؟ واسه ژنتیک جمعیت چی خوبه به نظرت؟

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      سلام دوستان من تا همین دو ساعت پیش قصد داشتم ژنتیک رو با درسنامه های عمارلو پیش برم که متاسفانه متوجه شدم واسه ژنتیک مندلی در حد صفر عمل کرده این کتاب...حالا واسه ژنتیک مندلی تاپیکارو دیدم و فهمیدم که بهتره از روی پی دی افای خیلی سبز بخونمش...ولی باز یک مشکل جدید اینه که این پی دی افا ژنتیک جمعیت رو نداره...حالا دو تا سوال پیش میاد...1.همین خیلی سبز رو بخونم واسه مندلی خوبه؟ 2. ژنتیک جمعیت رو از کجا بخونم باز؟ مرسی دوستان:y
      الان ژنتیک شوم مشکل داری یا پیش؟اگه سوم که تخته سیاه عالیه
      ولی اگه پیش خیلی سبز یه کتاب داره واسه ژنتیک جمعیت کتاب بدی نیست ولی خیلی ریاضی فرمول گفته .
      فک کنم درسنامه الگو خوب باشه.
      البته من خودم درسنامه الگو نخوندم
      ولی خیلی سبزو که گفتم بد نبود البته سرجلسه ام سوالاشو نزدمالبته پیش پایه که اسونه

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      دارمش اونو...ولی درسنامه قبل تستا نیاورده رو اعصابه...چجوری باید بخونمش؟ واسه ژنتیک جمعیت چی خوبه به نظرت؟
      برادرمن کلا ماهیتش اینطوره که تو تست بزنی یاد بگیری البته یه کلیداییم فک کنم گفته بود حالا دقیق یادم نیست ولی خودش خیلی کتاب خوبی بود

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pastil نمایش پست ها
      الان ژنتیک شوم مشکل داری یا پیش؟اگه سوم که تخته سیاه عالیه
      ولی اگه پیش خیلی سبز یه کتاب داره واسه ژنتیک جمعیت کتاب بدی نیست ولی خیلی ریاضی فرمول گفته .
      فک کنم درسنامه الگو خوب باشه.
      البته من خودم درسنامه الگو نخوندم
      ولی خیلی سبزو که گفتم بد نبود البته سرجلسه ام سوالاشو نزدمالبته پیش پایه که اسونه
      ژنتیک سوم رو...پیش ژنتیک جمعیت رو هنوز نخوندم ، ولی میترسم اونم مثل مندلی بشه ینی درسنامه عمارلو به دردش نخوره...

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pastil نمایش پست ها
      برادرمن کلا ماهیتش اینطوره که تو تست بزنی یاد بگیری البته یه کلیداییم فک کنم گفته بود حالا دقیق یادم نیست ولی خودش خیلی کتاب خوبی بود
      خب داداش وقتی هیچی بلد نیستم تست چجوری بزنم...

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با روشی که درس داده ینی اول تست بعد درس نامه باعث میشه مدت زیادی بمونه تو ذهنت.... منم واس جمعیت نشر رو خوندم....خیلی نفهمیدم ولی تست کنکورش رو زدم...

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      با روشی که درس داده ینی اول تست بعد درس نامه باعث میشه مدت زیادی بمونه تو ذهنت.... منم واس جمعیت نشر رو خوندم....خیلی نفهمیدم ولی تست کنکورش رو زدم...
      البته تخته سیاها کلا همینجوریه شیمیشم دیدم همینجوری بود...مرسی

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خواهش میکنم
      البته تخته سیاها کلا همینجوریه شیمیشم دیدم همینجوری بود...مرسی

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      میشه بدونم تراز قلمچیتون چند بود؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درود دوست عزیز خسته نباشی
      برا مندلی درسنامه خیلی سبز بزن و روزانه ۳تست نه بیشتر از ایکیو کار کن از فصل۵تا ۸جمعا فکنم۴۰۰تست داره تا اخر بهمن کامل میبندیش و حتی فشار زیادیم تحمل نمیکنی
      درباره فصل ۵پیش خب چیز خاصی واقعا نداره و از هر منبعی بخونیش یادش میگیری
      موفق باشی

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aryaei نمایش پست ها
      درود دوست عزیز خسته نباشی
      برا مندلی درسنامه خیلی سبز بزن و روزانه ۳تست نه بیشتر از ایکیو کار کن از فصل۵تا ۸جمعا فکنم۴۰۰تست داره تا اخر بهمن کامل میبندیش و حتی فشار زیادیم تحمل نمیکنی
      درباره فصل ۵پیش خب چیز خاصی واقعا نداره و از هر منبعی بخونیش یادش میگیری
      موفق باشی
      واسه درسنامه ژنتیک جمعیت خود متن کتاب چطوره؟ واسه نهایی پارسال متن کتاب خوندم فقط فهمیدم...تست کنکور هم همونه یا مثل مندلی خیلی از کتاب فاصله داره؟

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      زاپاتا داداش خجالت نکش بیا بالا

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واسه درسنامه ژنتیک جمعیت خود متن کتاب چطوره؟ واسه نهایی پارسال متن کتاب خوندم فقط فهمیدم...تست کنکور هم همونه یا مثل مندلی خیلی از کتاب فاصله داره؟
      کنکور نمیش پیش بینی کرد ولی اکثر اوقات از خودلقاحی سوال میدن اگ مسئله بدن برا۵پیش
      خود کتابم خوبه بد نیس راحت میتونی یاد بگیریش
      ولی اگ مشکلت رفع نشد بهترین اموزش زیست پیش ۱تخته سیاه داره ک نمیدونم تو بازار هس هنوز یا نه
      موفق باشی

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن