خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 33
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadi نمایش پست ها
      چیو؟؟؟
      الانم اکثرش سوالای کنکوره. ولی خب سوالای ماست و ابکی و حفظی نیست. من خیلی ازش خوشم میاد
      آهان؛من فکر کردم کلا سوالاتش تالیفی و ترکیبی شده...

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr-Amir نمایش پست ها
      آهان؛من فکر کردم کلا سوالاتش تالیفی و ترکیبی شده...
      نه تالیفی هاش خیلی کمه!
      تالار کاملا تخصصی شیمی (المپیاد و کنکور)
      http://iroch.ir

iroch.ir/forum

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      همه ی دوستان درست گفتند و تکیه رو زیست داشتند بنظر شخصی من یکوچولو اشتباهه! الان شما تستای کنکورو یه چکی بکن! بالای 80 درصد تستا ترکیبیه ! یعنی عملا زیست خوندن سال دوم بیشتر جنبه آشنایی داره! برخلاف نظر دوستان بنظر من پایه ی دروس ریاضی - فیزیکتون رو قوی کنید و تا حدی شیمی و حتی الامکان روی این 3 درس وقت بذارید هر چقدر از الان رو اینا وقت بذارید بعدا دستتون برا خوندن زیست و عمومیا باز میشه بخصوص که گفتم زیست دوم به تنهایی واقعا فایده ای نداره اگرم دنبال یاد گرفتن مفاهیم هستید همون خیلی سبزو درسنامه هاشو بخونید خودش گفته کجاش ترکیبیه که گیج نشید و بهتره پایه ی مفاهیم زیستتون قوی شه

4. Top | #19
      ngn
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات

چه کتابایی رو واسه دوم دبیرستان پیشنهاد می کنید ؟

سلام بچه ها ، من امسال میرم دوم ، می خوام بدونم به نظرتون بهتره چه کتابایی رو بخونم ؟

شیمی مبتکران رو دارم ، کافیه ؟

واسه زیست هم خیلی سبز و 8000 تست رو دارم ، دیگه چه کتابی خوبه ؟

عربی کامل گاج هم که دوم و سوم رو داره ، گرفتم ، کتاب خوب دیگه ای به نظرتون ؟

ریاضیات 2 میکرو رو هم دارم ، کتاب مکمل بهتر چی می تونه باشه ؟؟؟؟

واسه فیزیک ( نور اول و کلا دوم)، دینی ، ادبیات و زبان فارسی هم واقعا کمک می خوام !

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      سلام
      به نظر من برای فیزیک،میتونی فیزیک پایه گاج رو بخری همون نقره ای(درسنامه و تست های خوبی داره)
      تا جایی هم که میدونم بیشتر بچه ها هم از دین و زندگی نقره ای گاج استفاده کردند و همه ازش راضی ان
      برای ادبیات معمولا 5 گنج میخرن
      ولی من تا الان ادبیات نخریدم منتظر وایسا تا بچه ها نظر بدن

"حسِ بوسیدنت تو عاشورا !"

"میشه از پیله سَر در آوردُ با تو عشق بازی کرد تو هیجدهِ تیر !"

"امشب به تو رو کردم ای یار صدا مُرده!!"

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ngn نمایش پست ها
      سلام بچه ها ، من امسال میرم دوم ، می خوام بدونم به نظرتون بهتره چه کتابایی رو بخونم ؟

واسه فیزیک ( نور اول و کلا دوم)، دینی ، ادبیات و زبان فارسی هم واقعا کمک می خوام !
      ریاضی 2 همونی که داری ok+جزوه دبیر(برای ریاضی 2همون گاج کافیه)
      عربی کامل رو زود گرفتی ولی اگه کار کنی خیلی جلو میوفتی.(برای عربی اگه عربی 2 نشرالگو رو هم بگیری دیگه عالیه فقط گاج سبز نگیر که کامل نیست.)
      زیستت همونایی که داری کافیه در طول سال اگه دیدی همه اینارو کارکردی میتونی نشرالگو زیست1 رو هم اضاف کنی.
      شمایی که سال دوم هستید اینکارو برای دینی انجام بدید واز الان خودتونو درگیر تست دینی نکنید(اگه بااین روش جواب نگرفتید بازم با همین روش پیش برید وعیب وایراد کارتونو پیدا کنید نه اینکه سریع برید کتاب بخرید)
      کنکوری برتر - روش مطالعه دین و زندگی(این روشی که اینجا گفته شده روشی تضمینی هست و با اینکار انگار دارید همون توضیحات گاج رو خودتون بهش پی میبرید!!)
      برای فیزیک سال به سال جداگانه نشر الگو یا خیلی سبز.از الان اصلا فکر کتاب جامع نباش که اشتباه محضه چون اگه کتاب تغییر کنه باید 2باره بخری(همین عربی کاملی که خریدی سال سومش نسبت به اون چیزی که شما در سال آینده میخونید تغییر کرده!!!
      ادبیات هم ادبیات 2خیلی سبز کفایت میکنه.(در طول سال اگه دیدی ادبیاتت قوی هست میتونی منابع موضوعی هم کار کنی ولی هیچ عجله ای واسه موضوعی نیست)
      زبان فارسی هم یه هنوز زوده ولی با این حال اگه دبیرتون داشت زبان فارسی رو کامل درس میداد میتونید از 5بحث نشرالگو ویا زبان فارسی 2جلدی نشر دریافت(این کتاب یکم سنگینه) استفاده کنید.

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirsalarsh نمایش پست ها
      برای فیزیک سال به سال جداگانه نشر الگو یا خیلی سبز
      متاسفانه تا جایی که میدونم فیزیک خیلی سبز هنوز سال دومش چاپ نشده
      در ضمن الگو کتاب خوبی هست ولی خیلی بی روح هست
      دقیقا مثل کتابای قلم چی میمونه
      و اینکه تا جایی که میدونم نشر الگو فیزیک سال دومش 2 جلد هست و قیمتش حدودا بالای 38 تومن میشه
      اگر از من میشنوی صبر کن تا خیلی سبز بیاد،تاجایی که میدونم 1 جلد هست و استفاده اش راحت تره چون حجمش کمتره
      و مولفش معروفه
      و قیمتش از نشرالگو کمتره فک کنم 27 یا 28 باشه
      ولی به نظر من اگر گاج پایه بخری بهتره
      کتابا هم اونقدری تغییر نمیکنن که مجبور بشی دوباره بخری
      قیمتش فک کنم در حد45تومن باشه،ولی خداییش درسنامه هاش عالیه
      و از همه مهمتر شامل هر 3 پایه میشه

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

تایپیک ادغام شد دوستان!))

9. Top | #24
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط The Godfather نمایش پست ها
      متاسفانه تا جایی که میدونم فیزیک خیلی سبز هنوز سال دومش چاپ نشده
      در ضمن الگو کتاب خوبی هست ولی خیلی بی روح هست
      دقیقا مثل کتابای قلم چی میمونه
      و اینکه تا جایی که میدونم نشر الگو فیزیک سال دومش 2 جلد هست و قیمتش حدودا بالای 38 تومن میشه
      اگر از من میشنوی صبر کن تا خیلی سبز بیاد،تاجایی که میدونم 1 جلد هست و استفاده اش راحت تره چون حجمش کمتره
      و مولفش معروفه
      و قیمتش از نشرالگو کمتره فک کنم 27 یا 28 باشه
      ولی به نظر من اگر گاج پایه بخری بهتره
      کتابا هم اونقدری تغییر نمیکنن که مجبور بشی دوباره بخری
      قیمتش فک کنم در حد45تومن باشه،ولی خداییش درسنامه هاش عالیه
      و از همه مهمتر شامل هر 3 پایه میشه
      نشرالگو فیزیک 2چاپ 92 12000 تومان هست کی گفته 38 تومن!!!!
      نشر الگو | کتاب ها | فیزیک ۲ ـ تست
      ببخشید شما کتاب رو بخاطر اون کاریکاتور هاش میگیرید یا کیفیت سوالاش؟؟؟؟تفاوت نشرالگو در فیزیک با خیلی سبز مثل شیمی مبتکران با شیمی خیلی سبزهست.چون یه کم کاریکاتوریش کرده وسطح سوالاش یه کم(نه زیاد)از الگو پایینتره طرفدار پیدا کرده.
      حجم کتاب های الگو از خیلی سبز به مراتب کمتر هست چون به کتاب برای تست داره ویه کتاب برای آموزش که نیاز نیست آموزشش رو تهیه کنید چون جزوه دبیر کفایت میکنه.ولی خیلی سبز آموزش وتستش توی 1جلده واسه همین از لحاظ تست از خیلی سبز قویتر هست.
      راستی اینم بگ هرجا هر کتابی نمیدونستی چه انتشاراتی بگیری الگو بگیر چون به غیراز شیمیش هیچ کتابیش ضعیف نیست بلکه در بسیاری از دروس جزو کتاب های برتر هست

درمورد جامع هم من این حرفو دارم.(شما 2سال پیش میگفتید گاج درسنامش خوبه؟؟؟ مسلما نه.ولی امسال چون ویرایش جدیدش اومده میگید عالیه شاید تا 2سال دیگه یه کتاب دیگه رو درست این کتاب بیاد یا اصلا خود این کتاب ویرایش بشه.)
      ویرایش توسط amirsalarsh : 22 مرداد 1392 در ساعت 10:54

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فیزیک الگو خیلی سطحش بالاس ولی گاج هم برا متوسط و زرنگا مناسبه ضمنا فک نکنم کتابای عربی آموزش و پرورش تو ۲۰ سال گذشته تغییر کرده باشند و حتی اگه ویرایش جدید بشن همون آش و همون کاسه.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4 Beta
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      نشرالگو فیزیک 2چاپ 92 12000 تومان هست کی گفته 38 تومن!!!!
      نشر الگو | کتاب ها | فیزیک ۲ ـ تست
      ببخشید شما کتاب رو بخاطر اون کاریکاتور هاش میگیرید یا کیفیت سوالاش؟؟؟؟تفاوت نشرالگو در فیزیک با خیلی سبز مثل شیمی مبتکران با شیمی خیلی سبزهست.چون یه کم کاریکاتوریش کرده وسطح سوالاش یه کم(نه زیاد)از الگو پایینتره طرفدار پیدا کرده.
      درمورد جامع هم من این حرفو دارم.(شما 2سال پیش میگفتید گاج درسنامش خوبه؟؟؟ مسلما نه.ولی امسال چون ویرایش جدیدش اومده میگید عالیه شاید تا 2سال دیگه یه کتاب دیگه رو درست این کتاب بیاد یا اصلا خود این کتاب ویرایش بشه.)

ببین گُلپسر من منظورم هردو جلد بود و چند روز پیش قیمتشون رو بصورت اتفاقی دیدم خیال کردم 38 تومن هست
      باز من معذرت میخوام
      ولی خودتون اگر پشت کنکوری باشید میدونید بعد از مدتی اصلا اعصاب درس خوندن ندارید
      و همش تو حالت دپرس به سر میبرید
      برا همین یه شوخی کوچیک روحیه اش رو خیلی خوب میکنه و مشتاق به درس خوندنش میکنه
      مثلا کاری که شیمی مبتکران و همه ی کتابای خیلی سبز انجام میدن(دمشون گرم)
      تا چند سال پیش کتابای قلم چی خیلی رو بورس بودند و هر پشت کنکوری همه ی کتاباش قلم چی بود
      ولی الان به جزء کتاب آبیش که به ندرت فروش میشه کسی اصلا از کتابای قلم چی خوشش نمیاد
      همش میره سراغ کتابایی که کاریکاتور و هزار تا چیز شاد دیگه داشته باشه و صد البته کتاب تاپی باشه
      مشکل نشرالگو هم همینجاست
      من موندم اگر اونا خوششون از کاریکاتو و این چیزا نمیاد و تمرکزشون فقط روی آموزش و تست هست پس
      چرا جلد کتاباشون کاریکاتور گذاشتند؟
      این مسئله خودش نشون میده که کتاباشون مطمئن باشید بزودی مثل کتابای خیلی سبز میشه
      و اونا هم از کاریکاتور استفاده میکنند
      اینا نظرای من بود...

12. Top | #27
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط The Godfather نمایش پست ها

ببین گُلپسر من منظورم هردو جلد بود و چند روز پیش قیمتشون رو بصورت اتفاقی دیدم خیال کردم 38 تومن هست
      باز من معذرت میخوام
      ولی خودتون اگر پشت کنکوری باشید میدونید بعد از مدتی اصلا اعصاب درس خوندن ندارید
      و همش تو حالت دپرس به سر میبرید
      برا همین یه شوخی کوچیک روحیه اش رو خیلی خوب میکنه و مشتاق به درس خوندنش میکنه
      مثلا کاری که شیمی مبتکران و همه ی کتابای خیلی سبز انجام میدن(دمشون گرم)
      تا چند سال پیش کتابای قلم چی خیلی رو بورس بودند و هر پشت کنکوری همه ی کتاباش قلم چی بود
      ولی الان به جزء کتاب آبیش که به ندرت فروش میشه کسی اصلا از کتابای قلم چی خوشش نمیاد
      همش میره سراغ کتابایی که کاریکاتور و هزار تا چیز شاد دیگه داشته باشه و صد البته کتاب تاپی باشه
      مشکل نشرالگو هم همینجاست
      من موندم اگر اونا خوششون از کاریکاتو و این چیزا نمیاد و تمرکزشون فقط روی آموزش و تست هست پس
      چرا جلد کتاباشون کاریکاتور گذاشتند؟
      این مسئله خودش نشون میده که کتاباشون مطمئن باشید بزودی مثل کتابای خیلی سبز میشه
      و اونا هم از کاریکاتور استفاده میکنند
      اینا نظرای من بود...
      من پشت کنکوری نیستم و شرایط شمارو نمیدونم احتمالا هم حق با شماست اما این تاپیک برای کسیه که تازه شروع به خوندن کرده ومنم از این بابت گفتم چون شرایط کسی که سوال پرسیده رو میدونم وبا توجه به کسی که میره سال دوم وتازه میخواد شروع به خوندن کنه نظرمو گفتم.

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      من پشت کنکوری نیستم و شرایط شمارو نمیدونم احتمالا هم حق با شماست اما این تاپیک برای کسیه که تازه شروع به خوندن کرده ومنم از این بابت گفتم چون شرایط کسی که سوال پرسیده رو میدونم وبا توجه به کسی که میره سال دوم وتازه میخواد شروع به خوندن کنه نظرمو گفتم.
      گُلپسر من هم منظور خاصی نداشتم
      فقط میگم ای کاش کتابا یه خورده شاد تر باشن
      چونکه خودم تجربه اش رو دارم
      کتابایی که کاریکاتور و .... دارن من بیشتر مطالعشون میکنم
      مثلا شیمی مبتکران
      من امسال پشت کنکوری بودم،اصلا روحیه درس خوندن نداشتم
      و متاسفانه رشته ای که مد نظرم بود قبول نشدم ولی همین شیمی رو هر روز میخوندم
      چونکه خوشم از کتابش می اومد
      الان هم اگر مثلا کسی بیاد کتابام رو ببینه،همشون "نو" هستند به جزء شیمی

به هر حال همتون موفق باشید
      (اگر هم اومدم در این تاپیک نظر میدم اول اینکه خودم قبلا این مراحل رو طی کردم و دلیل دومش اینکه خودم دوباره پشت کنکوری هستم
      و خوشحال میشم از همه بچه ها چیز یاد بگیرم،حتی کسایی که از خودم کوچیکترن مطمئنم شما ها چیزایی میدونید که من نمیدونم)

14. Top | #29

نمایش مشخصات
      سلام ، من امسال میرم دوم و رشته ام هم تجربیه . میشه راهنماییم کنین برای شروع به درس خوندن واسه کنکور چی کار باید بکنم ؟ ازونجا که دوم یکی از سال های پایه اس چه کتاب هایی رو خوبه که بخونم و چه دروسی رو از تابستون شروع کنم ؟ پیش پیش از راهنمایی هاتون ممنونم .
      سلام.از سالاول این 3 تا کتابو خوب مسلط شو:فیزیک,عربی و زبان(اگه زبانت ضعیفه کلش اگه نیست فقط قواعد و کلمات)
      برا سال دومم من پیشنهادم اینه که از کتابای تشریحی مثل پرسمان گاج استفاد کن برا تابستون بعد که سال تحصیلی شروع شد بر اون چیزایی که تشیریحی خوندی تستی کار کن با این روش به اوج تسلط میرسی
      خدایا ،

اوناییکه شریک غمهاشون بودم ومونس تنهاییشون ،

شاهد بودی به وقت تنهاییم با من چه کردند...

لیک تو بزرگی،با آنان آن مکن...

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام ، من امسال میرم دوم و رشته ام هم تجربیه . میشه راهنماییم کنین برای شروع به درس خوندن واسه کنکور چی کار باید بکنم ؟ ازونجا که دوم یکی از سال های پایه اس چه کتاب هایی رو خوبه که بخونم و چه دروسی رو از تابستون شروع کنم ؟ پیش پیش از راهنمایی هاتون ممنونم .
      اگه تا اون موقع کنکور حذف شده بود جی ؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)