خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 37

موضوع: استرس

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

استرس

سلام من امسال کنکور دادم ولی از نتیجه راضی نیستم خونده بودم ولی نتیجه نگرفتم بنظرخودم مشکل ازاینکه سرجلسه استرس شدید دارم زبانوتو ازمون ازمایشی50می زدم ولی سرجلسه کنکور استرس گرفتم5درصدزدم استرسم طوریه که بعضی گزینه ها روانگار نمیبینم لطفا برا سال اینده کمکم کنید

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      یکم ب خودتون مسلط باشید خوب! اگه خوب خونده باشید دلیلی برای استرس تا اینقدر نیست. البته استرس تا حدیش طبیعیه و مفید.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با سلام . آیا فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر (نرم افزار ) می تونه در آزمون کارشناسی ارشد عکاسی شرکت کنه؟؟؟ پیشاپیش از پاسخ شما سپاسگزارم.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط Shayan نمایش پست ها
      یکم ب خودتون مسلط باشید خوب! اگه خوب خونده باشید دلیلی برای استرس تا اینقدر نیست. البته استرس تا حدیش طبیعیه و مفید.
      خوب خوندم زبانم بدون خوندنم خوب بوده باکلمات اشنایی دارم معنی خیلی از کلماتوبلدم ولی نمیدونم چرا استرس نمیذاره گزینه درستوبزنم نمیدونم چطوری تمرکز داشته باشم راهنماییم کنید

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      ببینید شما اگه منظورتون زبان انگلیسی هست فقط از ابتدای سال کتاب های دکتر شهاب اناری رو بگیرید و مطالعه کنید.
      در انگلیسی کنکور لغات محدود هست. قواعد هم همینطور.
      البته سوالات سلیقه ای هم زیاد هست.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اره منظورم زبان انگلیسیه اسم کتاب دکتراناری چیه امسال میخام بابرنامه کانون از اول مهر بخونم خوبه

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      کتاب مبتکران زبان پیش تالیف ایشون و کتاب درک مطلب مبتکران باز هم تالیف ایشون. زبان 3 فکر نمی کنم نیازی باشه ولی اگه لازم میدونین اونم بخرین. امید که مشکلتون حل بشه

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من کتاب جامع زبان خیلی سبزومیخونم گرامرو عالی توضیح داده بنظرت چطوره

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      بهترین کتاب در حال حاضر کتاب دکتر اناری هست. اگه این کتابی که می خونید عالی هست و بازم استرس دارین دیگه استرستون بیخوده. اونم زبان انگلیسی!!!!!!!!!!!

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      گرامرش عالیه.یعنی من گرامرواز این کتاب میفهمم ولی امسال زیاد ازش استفاده نکردم استرسم بزرگترین مشکلمه که برای تمام درسام دارم ولی توزبانم خیلی تاثیرگذاشت میتونی کمکم کنی یانه

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      برای اینکه استرستون رو برطرف کنید اول باید دلیلش رو پیدا کنید که ظاهراً خودتون هم نمی دونیدش!

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      باسلام و عرض ادب
      ببخشید استرس من بیش از انداره هست برای رفعش چیکار کنم
      به طوری که نمرات کلاسی ام عالیه ولی تو ترم کلی خراب کردم معدل شد 19.79

13. Top | #13
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط بیات نمایش پست ها
      سلام من امسال کنکور دادم ولی از نتیجه راضی نیستم خونده بودم ولی نتیجه نگرفتم بنظرخودم مشکل ازاینکه سرجلسه استرس شدید دارم زبانوتو ازمون ازمایشی50می زدم ولی سرجلسه کنکور استرس گرفتم5درصدزدم استرسم طوریه که بعضی گزینه ها روانگار نمیبینم لطفا برا سال اینده کمکم کنید
      سلام . شرایط سر جلسه آزمون که همون سوالات زمان دار و ترکیبی و مبحثی هستن باید بارها بارها تکرار بشن . امسال سعی کن در شرایط استاندارد آزمون زیاد از خودت امتحان بگیری . نا امید نشو ... حتما حکمتی بوده . بهتر کار کن و با امید تر

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

14. Top | #14
      ثبت نام نشده
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shayan نمایش پست ها
      برای اینکه استرستون رو برطرف کنید اول باید دلیلش رو پیدا کنید که ظاهراً خودتون هم نمی دونیدش!
      فک کنم چون زیادازخودم زیادازمون نگرفتم وبه زبان اهمیت زیادی ندادم چون فک میکردم خودم زبانوبلدم

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      خوب پس آزمون هاتون رو بیشتر کنید. البته زبان کنکور سبک خاصی داره و زیاد به سطح دانش شما از زبان انگلیسی مربوط نیست، به خصوص که گاهی در درک مطلب ها احتیاج به علومی چون "علم غیب" و "پیشگویی" نیاز خواهید داشت. اما در کل برای زبان پیشنهاد می کنم کنکور های زبان خارجه رو هم بررسی کنید. چون سطح بالایی دارند و تقریباً در حد سوالات سخت گروه ریاضی و تجربی هستند. یه نگاه کنید ضرر نمی کنید.

موفق باشید

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن