خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 31
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Makemehappy975 نمایش پست ها
      میشه از دوستتون بپرسین که آیا مطب هم میتونن تاسیس کنن یا خیر؟
      قبلا پرسیده بودم ..نمیشه مطب زد .. باید توی درمانگاه ها و خانه ی بهداشت و .. که در مناطق محروم استانتون وجود داره خدمت کنید

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan.iz نمایش پست ها
      قبلا پرسیده بودم ..نمیشه مطب زد .. باید توی درمانگاه ها و خانه ی بهداشت و .. که در مناطق محروم استانتون وجود داره خدمت کنید
      محلش رو هم شما تعیین نمیکنید.مثلا زنجان خودشون تقسیم بندی میکنن.یکی میفته خدابنده یکی یه جای دیگه.بهتون میگن فلان درمانگاه فلان ساعت در ماه باید کار کنید
      درباره ی حقوقش هم هنوز کسی فارغ نشده که خبر بده

3. Top | #18
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بیشتر از اینم انتظار ندارم
      یه پزشک توی شهر خودمونه عمومی هست
      یه تایم توی بیمارستان کار میکنه
      عصرا هم توی مطب شخصی خودش
      گفت که از طرف دولت ماهی ۱۷ تومن بهم میدن
      یکی دیگه هم هست اونم عمومیه مطب شخصی نداره و دو تایم توی کلینیک کار میکنه گفت که ماهی ۲۵ تومن بهش میدن
      تعهدی قطعا از عادیا کمتره ولی نه در این حدی که بعضی دوستان میگن که مثلا ماهی ۳ تومن
      من خودم تعهدی که نیستم‌ از یکی دوستام‌ شنیدم ۳ ۴ تومن در دوران طرح بهشون خواهند داد‌...اگه دولت بخواد ۱۰ ۱۲ بده ورشکست میشه...الان‌ به دکتر سپاه ارتش ماهی ۷ ۸ تومن میدن‌ به تعهدی که ۱۰ میلیون نمی دن

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها خوبین؟
      امیدوارم که روزگار بر وفق مرادتون بگذره
      میگم که آیا دانشجوهای رشته ی پزشکی تعهدی در طول دوران تحصیل حقوق و مزایا دارن؟ یا خیر؟
      اگه دارن یخورده توضیح بدین
      سلام
      مثل دانشجوی روزانه در دوره اینترنی باس حقوق بگیرن دیگه ولی فعلا چون این طرح خروجی نداشته چگونگی فعالیت بعد از فارغ التحصیلیش مبهمه ولی این مشخصه که تو مناطق محروم تحت پوشش دانشگاه محل تحصیل خدمت خواهند کرد و مسلما کمتر از پزشکان طرح درحال خدمت در اون مناطق دریافتی خواهند داشت چون این طرح قبرای تامین پزشک مناطق محروم با هزینه های کمتر طراحی شده و پولی که الان به طرحی ها میدن بعنوان مشوق هست تا اونا حاضر بشن در اون مناطق خدمت کنند
      اگر ی منطقه با محرومیت 5 15ملیون حقوق به پزشکش میده پزشک تعهدی که میره اونجا 7 8 10 تومن خواهد گرفت مثلا

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      یه دوست دارم پزشکی تعهدی میخونه میگه ماهی ۱۰ الی ۱۵ تومن بهمون میدن ... دیگه مطمعن باش از این بیشتر نیست ..البته برا دندون پزشکیا مسلما کمتره
      آخه مگه کسی فارغ‌التحصیل شده که بخواد حقوق بگیره؟؟؟!!!

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rouhollahbnd نمایش پست ها
      آخه مگه کسی فارغ‌التحصیل شده که بخواد حقوق بگیره؟؟؟!!!
      کسی فارغ نشده ... ولی فک کنم اوناهم از یه جایی پرسیدن دیگه

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      پزشک و دندون پزشک تعهدی واسه این ایجاد شد که مناطق محرومم از خدمات پزشکی خوبی بهره ببرن.یع زمانی طرحههای تشویقی واسه پزشکا میزاشتن تا برن مناطق محروم با اینکه حقوق خوبیم میدادن منتها بازن واسه یه سریا راضی کننده نبود.پزشک درمانگاه سیرا تو جاده چالوس که منطقه محرومه با خانمش که پزشکه باهم اونجا زندگی میکنن 30 روز درماه ماهی 6میلیون نفری میگیرن ماهی 800 تومنم کارانه میگرن.حالا دولت برای اینکه پزشکا دایم اونجا باشن تعهدی رو اورد.حالا چقد حقوق میدن معلوم نیست منتها میشه حدودی حدس زد اندازه کارمند باشه البته ممکنه کارانه خوبی بدن اما حکم حقوقی کارمند با طبقه 12 وپایه خبره میدن.که حدودا 5تومن میشه وبا کارانه احتمالا بالاترم بشه.ولی مطب نمیتونن بزنن.ولی میتونن تو کلینکای دانشگاهها بعداز ظهرا کارکنن.این جامع ترین اطلاعاتی بود که تو دانشگاه فهمیدم.موید باشید.

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه دوست دارم پزشکی تعهدی میخونه میگه ماهی ۱۰ الی ۱۵ تومن بهمون میدن ... دیگه مطمعن باش از این بیشتر نیست ..البته برا دندون پزشکیا مسلما کمتره
      دوستت چیزی رو که دوست داشته گفته
      حقوقش حدودا یک سوم چیزیس که فرمودین

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      پزشک و دندون پزشک تعهدی واسه این ایجاد شد که مناطق محرومم از خدمات پزشکی خوبی بهره ببرن.یع زمانی طرحههای تشویقی واسه پزشکا میزاشتن تا برن مناطق محروم با اینکه حقوق خوبیم میدادن منتها بازن واسه یه سریا راضی کننده نبود.پزشک درمانگاه سیرا تو جاده چالوس که منطقه محرومه با خانمش که پزشکه باهم اونجا زندگی میکنن 30 روز درماه ماهی 6میلیون نفری میگیرن ماهی 800 تومنم کارانه میگرن.حالا دولت برای اینکه پزشکا دایم اونجا باشن تعهدی رو اورد.حالا چقد حقوق میدن معلوم نیست منتها میشه حدودی حدس زد اندازه کارمند باشه البته ممکنه کارانه خوبی بدن اما حکم حقوقی کارمند با طبقه 12 وپایه خبره میدن.که حدودا 5تومن میشه وبا کارانه احتمالا بالاترم بشه.ولی مطب نمیتونن بزنن.ولی میتونن تو کلینکای دانشگاهها بعداز ظهرا کارکنن.این جامع ترین اطلاعاتی بود که تو دانشگاه فهمیدم.موید باشید.
      تقریبا کامل
      در واقع 6میلیون در ساعت اداری و بصورت بیتوته(24ساعت) 8 میلیون
      اما خب در کل انقد برای مادیات حرص نزنید
      آخرش هممون یک مشت خاکیم

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Blackfire747 نمایش پست ها
      دوستت چیزی رو که دوست داشته گفته
      حقوقش حدودا یک سوم چیزیس که فرمودین
      خیر 15 میلیون تومنه

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      15 میلیون میدن

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دو سه تووومن چیه بابا
      دوست من تعهدی میخونه میگفت استاداشون میگن 10/12 تومنه حقوقتون
      خُــــــ ~ بآ طُ بودَنْ زِ هَمــه‍ دَست کِشیـدَن دآرَدْ ~ دا

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin firoozniya نمایش پست ها
      من خودم تعهدی که نیستم‌ از یکی دوستام‌ شنیدم ۳ ۴ تومن در دوران طرح بهشون خواهند داد‌...اگه دولت بخواد ۱۰ ۱۲ بده ورشکست میشه...الان‌ به دکتر سپاه ارتش ماهی ۷ ۸ تومن میدن‌ به تعهدی که ۱۰ میلیون نمی دن
      چرا ورشکست شه؟
      حدود دو.سال و نیم الی سه سال پیش تو یه شهرستان یکی از دوستای خانوادگی ما که متخصص چشم بود و تو بیمارستان کار میکرد، با کارانه، ماهیانه حدودا200 ملیون دولت بهش میپرداخت. حالا کارانه ش کم و زیاد میشدا ولی در کل از 160 تا 200 درآمدش از دولت بود
      دولت فقط بلده حقوق پرستارو ماما و کارگرارو نده و بگه نداریم....
      خُــــــ ~ بآ طُ بودَنْ زِ هَمــه‍ دَست کِشیـدَن دآرَدْ ~ دا

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط samareh نمایش پست ها
      دو سه تووومن چیه بابا
      دوست من تعهدی میخونه میگفت استاداشون میگن 10/12 تومنه حقوقتون
      وقتی هنوز کسی فارغ التحصیل نشده استادا از کجا میدونن

15. Top | #30
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      مزایایی در دوره دانشجویی نداره عین بقیه دانشجو ها هستن دوره اینترنی ی مبلغی به دانشجو ها تعلق میگیره(بچهای مازاد و پردیس رو نمیدونم)
      تعهدی هنوز فارغ التحصیل نداده نمیشه دقیق گف چقدر حقوق میدن ولی فک نکنم زیر 12 میل بدن :/ حق تاسیس مطب ندارن ساعت کاریشون همون تایم اداریه
      خوندن ی رشته پایین تر بهتر از تعهدی بودنه هرکی صلاح خودشو بهتر میدونه من باشم تعهدی نمیرم
      بچهای تعهدی معمولا ترم های اول خوشحالن
      الهی ...
      این بنده چه داند که چه می‌باید جُست ؟
      داننده تویی ، هر آنچه دانی ، آن ده ...
      مشاور کنکور سراسری

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن