خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 25
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

سینتیک رو نمی بخشم بد جوری حالمو گرفته😥😔😥😔

سلام. ان شا ا.. که عزاداری هاتون مورد قبول قرار گرفته باشه برا ما هم دعا کنین
      این سینتیک لعنتی رو به هیچ وجه نمی بخشم امید رو از من گرفت، امروز ظهر اومدم تست های پیش رو شروع کنم که برا آزمون شروع کرده باشم ولی یه بیست دقیقه بعدش پا شدم تا حالا هم درس. نخوندم امیدم رو برا فردا هم از دست دادم، شاید الان بگین یه همچین روانی همون بهتر که دیگه نخونه.
      من تابستون هم درس خوندم چند فصل از شیمی دو کل فیزیک پایه و... خوندم ولی اصن سختی نداشتن(تقریبا هیچی) ولی سینتیک سرویسم کرد. لعنتی....
      ویرایش توسط aliroshani : 08 مهر 1396 در ساعت 19:34

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aliroshani نمایش پست ها
      این سینتیک لعنتی رو به هیچ وجه نمی بخشم امید رو از من گرفت، امروز ظهر اومدم تست های پیش رو شروع کنم که برا آزمون شروع کرده باشم ولی یه بیست دقیقه بعدش پا شدم تا حالا هم درس. نخوندم امیدم رو برا فردا هم از دست دادم، شاید الان بگین یه همچین روانی همون بهتر که دیگه نخونه.
      من تابستون هم درس خوندم چند فصل از شیمی دو کل فیزیک پایه و... خوندم ولی اصن سختی نداشتن(تقریبا هیچی) ولی سینتیک سرویسم کرد. لعنتی....
      از رو خیلی سبز بخون یا از فیلم های الا استفاده کن

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام سینتیک که خیلی فصل شیرین و راحتیه..حداقل برای من که اینطور بود..شما از چه کتابی میخونید؟من از خیلی سبز خوندم سر کلاسم کلا نرفتم ک ببینم معلم چی میگه فقط خودم خوندم..بنظرم فصل مفهومی و ساده و قابل فهمی بود

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فصلی اسونتراز سینتیک نداریم باورکن
      باچه کتابی خوندی؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shiva.tr نمایش پست ها
      سلام سینتیک که خیلی فصل شیرین و راحتیه..حداقل برای من که اینطور بود..شما از چه کتابی میخونید؟من از خیلی سبز خوندم سر کلاسم کلا نرفتم ک ببینم معلم چی میگه فقط خودم خوندم..بنظرم فصل مفهومی و ساده و قابل فهمی بود
      مسله کتاب نیست من از مبتکران می خونم. ولی برای اولین بار تو عمرم یه چیزیو اینقدر نمی فهمم(منظورم مسایل اش هست)

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.. نمایش پست ها
      فصلی اسونتراز سینتیک نداریم باورکن
      باچه کتابی خوندی؟
      والا سر همینم اعصابم خورده نمی دونم چرا تو اصل موضوع مشکلی ندارم اصن، ولی به تست هاش میرسم تسلیم می شم.
      ببین این جوری فکر کنم که جزوه و کتاب درسی و مبتکران رو خونده باشی ولی وقتی تست رو می خونی هیچی نفهمی که اصن چی به چیه

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام آره منم پارسال اولش همینطوری شدم چون یکم با استوکیومتری حل مسئلش فرق داره باید حل کنی تا دستت بیاد.
      معمولا می دونم وقتی لیتر میده گیج میشی اول تقسیم کنی یا آخر و...
      تنها راهش اینه که تست زیاد رو بخونی بعد پاسخ تشریحشو تحلیل کنی

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      به نظرم حتما حتما فیلمای آقاجانی رو برای سینیتیک ببینید! معجزه می کنه
      شیمی محمد رضا آقاجانی صفر تا صد کنکور (96-95) | آلاء

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دیدتو عوض کن از همین الان بگی سرویست کرده ک نمیشه
      بار اول نشد
      بار دوم یا میشه یا نمیشه
      اما بار سوم حتما میشه

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بهت خیلی سبز رو پیشنهاد میکنم
      !! منتظر باش ، هنوز آسمون آبیه
      -----------
      مرگ از پَنجره ی بسته به من می نگرد
      زندگی از دَم در .. قصد رفتن دارد
      روحم از سقف ، گذر خواهد کرد
      در شبی تیره و سَرد ..
      تَخت ، حِس خواهد کرد
      .. که سبک تر شده است

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش پس شما به اسید و باز برسید احتمالا ...

سینتیک اوایل سخت به نظر میاد ولی راحته البته باید استو رو خوب بلد باشید

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من با دی وی دی مخالفم
      ولی مسائل شیروانی ک برا این مبحث دیدم تستاش با لذت و روهوا میزدم
      واقعا اگ میخاستم ب سبک خیلی سبز مسائل کار کنم حداقل۲۰روز تایمم میگرفت
      تو نت هم مسائل شیروانی رایگان هس اگ وجدانت و...قبول کرد ببین وگرن بخر
      موفق باشی

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مشکلـتو خودت گفتی دوست عزیز
      شما تابستون فقط شیمی۲ خوندی اصن استوکیومتری
      نخوندی باس همین تو مسایل مشکل داری

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سینتیک خوبه که

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مسائل سینتیک مبتکران اغلب سخته
      شما نگران نباش هدف اموزشه.یاد بگیر

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن