خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 46
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Angry نقدی از آقای اشکان هاشمی مولف الگو!!!!

واقعا متحیرم کسیکه انقد فروش میره از نسخه های کتابش و انقد درامد داره ازش چرا سوال به انقد راحتی رو غلط جواب داده؟اونم سوالی که مال قلمچیه و میتونست پاسخنامه رو نگا کنه ! درسته همه کتاب ها غلط دارن اما واقعا نشر الگو خیلی دیگه شورشو دراورده ..شاید همین تست اشتبا دانش اموزانی رو گمراه کنه ینی بازی با سرنوشته واقعا ...کسیکه دکترا داره چجوری سلولز رو پلی ساکارید ذخیره ای در نظر میگیره آخه!!!!!!!!!
      اینم مدرک
      سوال قلمچی همراه با جواب + جواب توی کتاب نشرالگو
      نظر شما چیه دوستان
      dsc_0101.jpg
      dsc_0102.jpg
      dsc_0103.jpg

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pezeshkitehran نمایش پست ها
      واقعا متحیرم کسیکه انقد فروش میره از نسخه های کتابش و انقد درامد داره ازش چرا سوال به انقد راحتی رو غلط جواب داده؟اونم سوالی که مال قلمچیه و میتونست پاسخنامه رو نگا کنه ! درسته همه کتاب ها غلط دارن اما واقعا نشر الگو خیلی دیگه شورشو دراورده ..شاید همین تست اشتبا دانش اموزانی رو گمراه کنه ینی بازی با سرنوشته واقعا ...کسیکه دکترا داره چجوری سلولز رو پلی ساکارید ذخیره ای در نظر میگیره آخه!!!!!!!!!
      اینم مدرک
      سوال قلمچی همراه با جواب + جواب توی کتاب نشرالگو
      نظر شما چیه دوستان
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: DSC_0101.jpg
مشاهده: 428
حجم: 111.5 کیلو بایت

نام: DSC_0102.jpg
مشاهده: 420
حجم: 42.8 کیلو بایت

نام: DSC_0103.jpg
مشاهده: 418
حجم: 30.3 کیلو بایت

سلام
      سلولز کربوهیدرات ساختاری هست که بعضی از جانداران میتونن از اون نیز تغذیه کنن
      ذخیره ای نیست
      مشاور

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این خوبه بابا پارسال من تو یک تست دیدم نوشته باکتری ها اندامک دارن...بعد ی جا نوشته بود ریبوزم غشا دارد.....بخدا قسم ادم ابی کانون یا گاج میکرو بزنه شرف داره.......خداروشکر الان ای کیو هستش دیگه.....من بارها تو انجمن گفتم این کتابا تالیف دانش اموزاشه ن خودش ولی همه گفتن نه ....خداشاهده س جلدی عمارلو شرف داره ب این کتاب.....من دوستم کتاب فروشی داره میگه هرچند وقت یکبار زمینه میاد ک کتاب وریرایش شده....الگو. میبینم یاد دی وی دی های مسعودی میفتم
      ما دوباره سبز میشویم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      این خوبه بابا پارسال من تو یک تست دیدم نوشته باکتری ها اندامک دارن...بعد ی جا نوشته بود ریبوزم غشا دارد.....بخدا قسم ادم ابی کانون یا گاج میکرو بزنه شرف داره.......خداروشکر الان ای کیو هستش دیگه.....من بارها تو انجمن گفتم این کتابا تالیف دانش اموزاشه ن خودش ولی همه گفتن نه ....خداشاهده س جلدی عمارلو شرف داره ب این کتاب.....من دوستم کتاب فروشی داره میگه هرچند وقت یکبار زمینه میاد ک کتاب وریرایش شده....الگو. میبینم یاد دی وی دی های مسعودی میفتم
      الان همه ي دانش آموزا تو تاليف كتاب معلم ها دخيل هستن!
      بعله توي اينجور موارد تابلوئه كار كارِ يه آدم فوق العاده ناشي بوده وگرنه خود مولف كه قطعا چنين اشتباهي نميكنه
      ولي توي تستاي تاليفي ش اشتباه به اين فاحشي نيست!نميگم غلط نداره ولي از اين غلطاي آبكي نداره!
      اين حرفم باز تكراري ميشه اگه اينجام بنويسمش ولي خب به نظرم جاي خوبيه واسه هشدار دادن:
      چاپ اول پيش2الگو تستاي قلم چي به كتاب الگو ورود كردن البته اوايل خيلياشون بدون ذكر منبع بين تاليفي ها ميديدم ولي الان كه خداروشكر جداس!
      از همون موقع هويدا شد كه پاسخ تستاي قلم چي توي كتاب خود پاسخ قلم چي نيست بلكه يكي ديگه نوشته(حالا مولف يا هركسِ ديگه مهم نيست)و اشتباه توش ديده ميشه يا با دقت اين قسمت رو بخونيد يا از خيرش بگذريد(شايدم بايد از شرش بگذريد!)

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      درکل نشر الگو نمیزنم
      ما دوباره سبز میشویم

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      الگو بد نیس ولی ای کیو بهتره !

7. Top | #7
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      اینا خودشون که نمینویسن میدن زیر دستاشون بنویسن که اینطوری میشه

8. Top | #8
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      اون مال چاپ قدیم هستش که ویرایش نکرده و تشریف برده اسپانیا حتی من چاپ 96 هم گرفتم همونه !!!
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هنوزم میگم الگو عالیه ولی 2 مشکل بیسیک داره

1-تست مفت زیاد داره . اخه کلیه 300تست؟ حرکت 300تست؟ ایمنی 300 ؟

2-پاسخ تشریح بعضی تستاش واقعا چرت و پرته . انگار *** داشته کسیکه اینارو نوشته
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واقعا حیف پولی که دادم و کتابایه الگو رو خریدم
      حالم بهم می خوره وقتی این کتاب رو می خونم

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.ka نمایش پست ها
      اون مال چاپ قدیم هستش که ویرایش نکرده و تشریف برده اسپانیا حتی من چاپ 96 هم گرفتم همونه !!!
      تو چاپ 94 سوم و پیش 1 اش
      حدود 100غلط تستی اعلام کردم شخصا سایتش هنوز نصفشون سر جاشه
      مشخصه به نخمشونه
      این کنکور نظام جدید همه انتشارات تنبل کرده
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      به جز ای کیو چی خوبه ؟

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      با اینکه خودم دوم و سوم الگو گرفتم اما اصلا جزو بهترین ها نیس، برای آموزش آی کیو از بهترین هاست اگرچه سطح سوالاتش کلا بالاتر از کنکوره و همه هم نکته دار و سخت، بین تستای آی کیو وقتی از تالیفیا به سوالای کنکوریش میرسی از به تغییر حالت میدی

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pardis1 نمایش پست ها
      به جز ای کیو چی خوبه ؟
      زیست میکرو گاج
      دو چیز است که نمی میرد: دوستی، مرگ

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pardis1 نمایش پست ها
      به جز ای کیو چی خوبه ؟
      ابی قلمچی پیش

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن