خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 29
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

سخصی سازی برنامه قلمچی

سلام به همه من فارغالتحصیلم چجوری با برنامه قلمچی بیام جلو؟؟ چجوری هم پیش بخونم هم پایه؟ با هم بخونم ؟ یا یه هفته پیش یه هفته پایه؟ لطفا کمک کنید؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هیچوقت دسته بندی نکن که مثلا هفته اول پایه بخونم هفته دوم پیش یا مثلا هفته اول اختصاصی بخونم هفته دوم عمومی.
      اینو مشاور همیشه بهم میگفت. حالا بازم خودت هرجور که راحتی بخون.. مهم اینه که آخر هفته دوم کل مباحثی که تو برنامه آزمون هست رو خونده باشی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام من با برنامه قلمچی پیش رفتم و موفق شدم پیشنهاد میکنم هفته اوّل اختصاصی ها و هفته دوم مرور اختصاصی + عمومیا باشه سعی کنید تا میتونیذ مشغول باشید که ذهنتون سمت ناامیدی و افکار ناامید کننده نره

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این سوال منم هست مثلا زیست و شیمی و فیزیک تو یه روز وقتی میخونیم هم پیش رو بخونم هم پایه ؟ یا مثلا شنبه پیش بخونم یکشنبه پایه؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pedramgh نمایش پست ها
      این سوال منم هست مثلا زیست و شیمی و فیزیک تو یه روز وقتی میخونیم هم پیش رو بخونم هم پایه ؟ یا مثلا شنبه پیش بخونم یکشنبه پایه؟
      برای این که بین مباحث پیش وپایه توازن برقراربشه ميشه این کاروکرد مثلا برای آزمون شیمی مبحث سینتیک وساختار اتمه اول اون مبحثی که کمتر خونده شده رو انتخاب کنید مثل سینتیک که اکثر دانش آموزان هنوز خوب نخوندندوبراش حدود دوسه روز تست بزنید حدود 100یا200تا وبه یه تسلط نسبی برسید بعدش پایه رو شرو کنید ساختار اتم رو که خوندید حالا شروع کنید همزمان تست پیش وپایه رو بزنید فرضا اگه دوساعت شیمی میخونید ی ساعت تست پیش ی ساعت تست پایه وچهارشنبه پنج شنبه قبل آزمون همفقط مرور وآزمونها ی زماندار

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من هفته ی اول درسنامه بخون سعی کن متن کتاب و درسنامه رو درک کنی و ویدیو های اموزشی الا رو ببین هفته ی دوم تست بزن

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      up

8. Top | #8
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      اره واقعا یکی توضیح بده:/الان من هی میشینم برنامه بریزم ب اصطلاح! اونوقت شیمی پایه میفته7روز دیگ ع، ن موند برا پیش اونم با اون کتاب خیلی سبز که تا سر ازمون193تا تست داره:/، یا فیزیک پیش ک حرکت شناسیه اون ک دیگ میشه10-11 با اون کتاب گاج ک شونصتا درسنامه دارهپ من کی شکستو بخونم
      I'm coming
      ویرایش توسط halsey : 07 مهر 1396 در ساعت 09:05

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببخشید این سوالو اینجا میپرسم .با اجازه استارتر گرامی.برای آزمون21مهرقلم چی برای فیزیک پایه آینه های کروی و منشور هم میاد یا نه؟؟؟ چون پشت کنکوریم کتابم قدیمیه اگه کسی ميدونه ممنون میشم جواب بده

10. Top | #10
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkoorhani نمایش پست ها
      ببخشید این سوالو اینجا میپرسم .با اجازه استارتر گرامی.برای آزمون21مهرقلم چی برای فیزیک پایه آینه های کروی و منشور هم میاد یا نه؟؟؟ چون پشت کنکوریم کتابم قدیمیه اگه کسی ميدونه ممنون میشم جواب بده
      میل با خودته فیزیک 3 بزنی یا فیزیک 1 /فیزیک 1 میشه نور و بازتاب نور صفحه77 تا 105 کتاب درسی
      فیزیک3:الکتریسیته ساکن صفحه 1 تا 27 کتاب درسی
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام و ارزوی موفقیت
      من بخاطر بی راهه رفتن کانون تصمیم گرفتم سنجش برم البته ازمون های ازمایشی دیگر را هم میزنم بچه ها بنظرتون گذاشتن روز جمعه به عنوان بررسی ازمون های ازمایشی چطوره؟؟؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.ka نمایش پست ها
      میل با خودته فیزیک 3 بزنی یا فیزیک 1 /فیزیک 1 میشه نور و بازتاب نور صفحه77 تا 105 کتاب درسی
      فیزیک3:الکتریسیته ساکن صفحه 1 تا 27 کتاب درسی
      میدونم این صفحات میاد دوست عزیز منظورم اینه کا چه مباحثی از فیزیک یک میاد؟؟؟ اسم مباحث رو اگه بگید ممنون میشم

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      میگم برای کنکوری ای که پایش ضعیفه و فارغ التحصیلم هست قلمچی خوبه؟؟؟
      گیج شدم...
      میترسم ضربه بخورم

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amvaff نمایش پست ها
      میگم برای کنکوری ای که پایش ضعیفه و فارغ التحصیلم هست قلمچی خوبه؟؟؟
      گیج شدم...
      میترسم ضربه بخورم

واقعا این حجم استرس و نگرانی

هنوز ابتدای مسیر هستین اینجوری خدای نکرده کم میارین!!!!

فقط دانش آموزان قوی باید آزمون شرکت کنن؟؟؟؟؟!!!!! ( نمیتونم درک کنم !!!!)

پس پیشرفت و افزایش تراز معنایی نداره!!!!

مادامی که به برنامه ی راهبردی آزمونتون متعهدنباشین و اصولی و با آرامش و بدون توجه به تراز و درصد وحاشیه نخونین وبدون تحلیل و بررسی دقیق آزمون

بهترین آزمون آزمایشی هم شرکت کنین نتیجه ای نخواهدداشت!

Başka bir dünyayam
      Ele dünyayam ki , orde ğem yox

15. Top | #15
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkoorhani نمایش پست ها
      میدونم این صفحات میاد دوست عزیز منظورم اینه کا چه مباحثی از فیزیک یک میاد؟؟؟ اسم مباحث رو اگه بگید ممنون میشم
      ببین اصلن یه کاری کن برو آزمون 23 مهر پارسالو دان کن از همین سایت کنکور دانلود کنید .
      اینجوری بهتره !
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن