خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 41
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

استفاده از کارنامه سبز و انتقالی به رشته و دانشگاه دیگر

سلام.
      دوستان کسی از کارنامه سبز اطلاع کامل داره؟
      من کنکور "عمران یزد" قبول شدم ولی توی کارنامه سبز و توی اولویت های بعدیش هوافضای فردوسی هم اوردم. اینم بگم که بین عمران یزد و هوافضای فردوسی 5 تا فاصله هست ینی 5 تا بعد از عمران یزد من هوافضای فردوسی رو زدم.
      الان اگه بخوام برم هوافضای فردوسی بخونم دقیقا باید چیکار‌کنم؟ کجا درخواست بدم؟
      کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه خیلی گیرم : )
      ممنون
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      گُر میگیریم لایِ حسرت مدام
      ...

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      منم وضعیتم همینه
      پرسیدم گفتن باید تو سایت سنجش درخواست بدی
      خدا همیشه انلاینه ... کافیه دلت رو بروز رسانی کنی... اون موقع می بینی ک در تک تک لحظات کنارت بوده و هست و خواهد بود...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -MAHDI- نمایش پست ها
      سلام
      منم وضعیتم همینه
      پرسیدم گفتن باید تو سایت سنجش درخواست بدی
      خوشبختم هم وضعیتی : )
      همون‌گزینه بررسی اولویت های بعدی؟ من میترسم اونو بزنم بره روی بعدی قفل شه! قبل هوافضا هم اوردم دانشگاه های دیگه رو : (
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      ...

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahidz771 نمایش پست ها
      خوشبختم هم وضعیتی : )
      همون‌گزینه بررسی اولویت های بعدی؟ من میترسم اونو بزنم بره روی بعدی قفل شه! قبل هوافضا هم اوردم دانشگاه های دیگه رو : (
      اره همون
      فک کنم اونو بزنی صفحه بعدش شماره ردیف رشته ای که میخوای رو باید بزنی
      خدا همیشه انلاینه ... کافیه دلت رو بروز رسانی کنی... اون موقع می بینی ک در تک تک لحظات کنارت بوده و هست و خواهد بود...

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      از دوستان اگر کسی شماره چند تا از مشاورین با تجربه ( که به معنای واقعی مشاور باشن نه شماره دانشجو های رشته پزشکی ) رو داره برام تو پیام خصوصی بفرسته - خیلی ممنون

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

اره همون
      فک کنم اونو بزنی صفحه بعدش شماره ردیف رشته ای که میخوای رو باید بزنی
      خب اینجوری که خیلی خوب میشه. امتحان میکنم تو سیستمش ایشالا که همینجوریه که میگی.
      تشکرات ؛)
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      ...

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب اینجوری که خیلی خوب میشه. امتحان میکنم تو سیستمش ایشالا که همینجوریه که میگی.
      تشکرات ؛)
      کارت راه افتاد؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کارت راه افتاد؟
      از پشتیبانی سنجش سوال کردم. منتظرم جواب بدن. ادم میترسه بزنه بره بگن بیا برو اولویت بعدیت فلان جایه ثبت نام کن همین یزد هم پر پر بشه
      شما چی؟ چیزی پیدا نکردی؟
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      ...

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      از پشتیبانی سنجش سوال کردم. منتظرم جواب بدن. ادم میترسه بزنه بره بگن بیا برو اولویت بعدیت فلان جایه ثبت نام کن همین یزد هم پر پر بشه
      شما چی؟ چیزی پیدا نکردی؟
      در صورتي كه درخواست شما اشتباه در انتخاب آزمون سراسري سال 96 بوده و متقاضي معرفي به اولويت بعدي رشته انتخابي و يا صدور مجوز شركت در آزمون سراسري سال 97 مي باشيد لازم است درخواست خود را از طريق سيستم پاسخگويي با توجه به مراحل ذيل ارسال نماييد. 1- ورود به سيستم پاسخگويي (اگر قبلاً در اين سيستم عضو نشده‌ايد لازم است ابتدا عضو سيستم پاسخگويي شويد). 2- انتخاب نام آزمون (كه مي بايست آزمون سراسري انتخاب شود). 3- انتخاب عنوان بررسي اشتباه در انتخاب رشته و تقاضاي اولويت بعدي در رديف موضوع. 4- تكميل فرم مخصوص با ذكر توضيحات بصورت خلاصه و مفيد (در صورتي كه تقاضاي اولويت بعدي خود را داريد با توجه به اطلاعات كارنامه نهايي رديف و شماره اولويت و كدرشته‌اي را كه نمره آن داريد در اين قسمت ذكر نماييد) بديهي است درخواست شما بررسي و نتيجه بصورت پيامك تلفن همراه اطلاع‌رساني خواهد شد. اين درخواست تنها يكبار براي شما فعال و قابل ارسال مي باشد. لطفا در ارسال اطلاعات دقت فرماييد و درنظر داشته باشيد كه پس از ارسال امكان اصلاح درخواست يا حذف درخواست وجود ندارد.

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      جواب سنجشه

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات

در صورتي كه درخواست شما اشتباه در انتخاب آزمون سراسري سال 96 بوده و متقاضي معرفي به اولويت بعدي رشته انتخابي و يا صدور مجوز شركت در آزمون سراسري سال 97 مي باشيد لازم است درخواست خود را از طريق سيستم پاسخگويي با توجه به مراحل ذيل ارسال نماييد. 1- ورود به سيستم پاسخگويي (اگر قبلاً در اين سيستم عضو نشده‌ايد لازم است ابتدا عضو سيستم پاسخگويي شويد). 2- انتخاب نام آزمون (كه مي بايست آزمون سراسري انتخاب شود). 3- انتخاب عنوان �بررسي اشتباه در انتخاب رشته و تقاضاي اولويت بعدي� در رديف موضوع. 4- تكميل فرم مخصوص با ذكر توضيحات بصورت خلاصه و مفيد (در صورتي كه تقاضاي اولويت بعدي خود را داريد با توجه به اطلاعات كارنامه نهايي رديف و شماره اولويت و كدرشته‌اي را كه نمره آن داريد در اين قسمت ذكر نماييد) بديهي است درخواست شما بررسي و نتيجه بصورت پيامك تلفن همراه اطلاع‌رساني خواهد شد. اين درخواست تنها يكبار براي شما فعال و قابل ارسال مي باشد. لطفا در ارسال اطلاعات دقت فرماييد و درنظر داشته باشيد كه پس از ارسال امكان اصلاح درخواست يا حذف درخواست وجود ندارد.

دروغ میگه من زدم گزینه ی حذف داشت :/
      فکر کنم همزمان با ظهور امام زمان (عج) جواب اعتراضم بیاد
      رها کن رئیس

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemehhhh نمایش پست ها

دروغ میگه من زدم گزینه ی حذف داشت :/
      فکر کنم همزمان با ظهور امام زمان (عج) جواب اعتراضم بیاد
      نمیدونم والا
      منم همین الان یهویی درخواست زدم
      معلوم نیس مال من کی نتیجه ش بیاد

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عجبا
      الان ینی ما این گزینه رو بزنیم عنوان رشته ای که قبول شدیم و میخوایم رو میتونیم وارد کنیم یا دقیقا اولویت بعد از همین رشته رو میزنن برامون ؟
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      ...

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

نمیدونم والا
      منم همین الان یهویی درخواست زدم
      معلوم نیس مال من کی نتیجه ش بیاد
      جوابای اعتراض به نتایج میدونی چجوری میاد؟ تا 7 مهر اعتراض ها رو جمع میکنن وقتی سیستم بسته شد تازه شروع میکنن رسیدگی کردن. یکی دیگه هست از 20 مهر تازه رسیدگی میکنن مال اولویت های بالا تر هست من شب کارنامه اولیه اونو زدم هنوز نیومده
      الان من هم میخام درخواست اولویت بالاتر بزنم هم پایین تر مسئولش میگه یارو فازش چیه
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      ...

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      عجبا
      الان ینی ما این گزینه رو بزنیم عنوان رشته ای که قبول شدیم و میخوایم رو میتونیم وارد کنیم یا دقیقا اولویت بعد از همین رشته رو میزنن برامون ؟
      شما بلافاصله که تیکشُ بزنین ، یه کادر خالی جلوش میاد که کد رشته ی دلخواهتون رو می‌زنین
      پس اولویت بعدی براتون در نظر گرفته نمیشه ، اون اولویتی که کد رشته شو وارد کردین در نظر گرفته میشه
      رها کن رئیس
      ویرایش توسط Fatemehhhh : 06 مهر 1396 در ساعت 21:57

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن