خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 76
    1. Top | #61
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کاش قبل از اینکه حرف بزنیم به این فکر کنیم که حرفمون چه تاثیری رو طرف مقابل داره و دلشو چطوری میسوزونه.کاربر محترم من حرف بدی به شما نزدم و بی احترامی هم نکردم.حتی بعدش هم اومدم اینجا و گفتم حرفای ما شوخی بود.اما شما بی احترامی کردی و شما که با خدا و قران سروکار داری میدونی خدا از حق خودش میگذره اما از حق الناس نه

2. Top | #62
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط heengameeh نمایش پست ها
      باید قبل از ثبت نام توی انجمن تست جنبه و شعور هم بذارن...من سکوت میکنم و قضاوت رو به عهده اعضای انجمن میذارم.شما هم امیدوارم موفق باشی اخه شما سرمایه گذاری طولانی مدت کردی.از این به بعد روی تاپیک هایی که میزنی قفل بذار.
      آبجی از اول تاپیکـ که داشتی تیکه مینداختی کی جوابتو دادم الانم که باید تست شعور از من بگیرن حالا خودت قضاوت کن کی داره توهین میکنه؟!
      من یادم نمیاد بی احترامی کرده باشم در هر صورت اگه از چیزی ناراحت شدی ازت معذرت میخواهی میکنم همینجا،اوناروهم فقط محض شوخی و کل کل انداختن گفتم و رفتم خوابیدم فکر نمیکردم دیگه اینقد دل نازک باشین بازم شرمنده.

3. Top | #63
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      راجب این سهمیه هم سوال میکنم اگه بود که میام همینجا میگم شاید بدرد کسی خورد.ماکه شدیم آش نخورده و دهن سوخته

4. Top | #64
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دانشگاه علوم پزشکی قم پردیسش برا حافظان قران پنجاه درصد تخفیف میذاره !
      برا استخدامی هم به درد میخوره !

5. Top | #65
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من اولین تاپیکی که توی انجمن گذاشتم این بود:
      .
      وای کی باورش میشه؟؟؟
      یعنی الان بریم قران حفظ کنیم؟
      چرا موقع ثبت نام یه همچین امتیازی نبود.؟
      .
      خب این که توهینی به شخص خاصی نبود.من اول که بحث تاپیک رو خوندم تعجب کردم.و خواستم ببینم تاپیک واقعیه یا طنزه.
      دومین پست من:
      .
      من از جزء۳۰ ۱۰ تا ایشو حفظم.درصدشو حساب کنید.
      .
      خب این هم که کاملا مشخصه طنز بود و در کنار شوخی هایی که تو اون صفحه بود اگه بری ببینی اصلا این پست من به حساب نمی اومد.و حرف بدی هم که نزدم.
      .
      سومین پست من:
      .
      اونکه قران رو از حفظه لازما پزشک و پرستار ومهندس و تکنسین و بینایی سنج و ...خوبی نمیشه.اما از نظر حوزوی اخوند خوبی میشه.
      .
      خب این هم جواب پستی کاربری بود که گفت شما چی از حفظ قران میدونید و اونیکه قران رو حفظ می کنه اینقدر باهوشه که موفقه و این سهمیه باید باشه و...
      من هم گفتم که خب درسته که حفظ قران پاداش دنیوی و اخروی بسیار بالایی داره اما اخه چه ربطی به کنکور داره؟ شما خودت بگو درسته که بگیم یه سهمیه رشته تجربی رو بدیم به کسانی که تئاتر کار می کنن؟
      خود شما با خودت نمیگی خب کسی که تئاتر کار می کنه بازیگر خوبی میشه اما چه ربطی داره که تو رشته تجربی با این حجم رقابت برتری داده بشه.من هم منظورم کامل و واضح همین بود.این توهین به کسی حساب میشه؟
      .
      پست چهارم:
      .
      دوست عزیز شما از نظر معنوی بررسی کردی من از نظر علمی...خب کسی که قران رو حفظه اخوند خوبی میشه چون از مفاهیم قرانی اگاهی بیشتری داره.
      .
      خب این پست هم که در پاسخ به شخص دیگه ای بود و ما داشتیم درباره تاثیر علمی و معنوی حفظ قران صحبت می کردیم.اخرش هم به تفاهم رسیدیم و از ابتدا هم ما نتیجه گیریمون یکی بود اما دیدگاه متفاوت.این هم توهین و تیکه به شخصی نبود.
      .
      پست پنجم:
      .
      خواهر حرفه ای..ما شوخی میکردیم...اگه من در همین لحظه حافظ کل قران بودم هیچوقت از یه همچین سهمیه ای استفاده نمی کردم.چون اه مردم دنالم بود.
      .
      خب این هم که توهین نبود.من برای اینکه کدورتی پیش نیاد گفتم من شوخی کردم.و در اخر گفتم اگه همین الان این سهمیه رو داشتم استفاده نمیکردم.این هم توهین به شما نبود.خودت هم گفتی من تازه روخوانی قران رو پیش بردم و حفظ نکردم.

6. Top | #66
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آسنات نمایش پست ها
      سلام بچه ها کسی راجب این سهمیه چیزی میدونه و اینکه تاثیرش چقد هست؟
      این سهمیه بیشتر برای ادامه تحصیل در رشته های قران و معارف اسلامیست.امکان استفاده برای رشته های غیرمرتبط امکان پذیر نیست

7. Top | #67
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آسنات نمایش پست ها
      سلام بچه ها کسی راجب این سهمیه چیزی میدونه و اینکه تاثیرش چقد هست؟
      این سهمیه مخصوص رشته های الهیات معارف اسلامی و علوم قرانی نیست نه رشته های دیگه..مانند دانشگاه مذاهب اسلامی شهید مطهری و..

8. Top | #68
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اینو که یکی از دوستان به شوخی گفت و شما جدی گرفتی...ولی واقعا اگه همینجوری پیش بره همچین سهمیه ای هم دور از انتظار نیس

9. Top | #69
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط heengameeh نمایش پست ها
      اونکه قران رو از حفظه لازما پزشک و پرستار ومهندس و تکنسین و بینایی سنج و ...خوبی نمیشه.اما از نظر حوزوی اخوند خوبی میشه.
      تو حتی بلد نیستی از رو بخونی...وگرنه پیام رو درست میخوندی و نظر چرت صادر نمیکردی
      برو خوش باش

10. Top | #70
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      رتبه های یک تا سه مسابقات بین المللی قران، در رشته های مرتبط بدون کنکور پذیرفته میشن و عضو بنیاد ملی نخبگان خواهند شد.

11. Top | #71
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مرجان70 نمایش پست ها
      تو حتی بلد نیستی از رو بخونی...وگرنه پیام رو درست میخوندی و نظر چرت صادر نمیکردی
      برو خوش باش
      پیام رو درست خوندم و درست هم جواب دادم.تو اگه نفهمیدی چی گفتی برو دوباره بخون تا بفهمی. یه نصیحت که بهش خیلی احتیاج داری قبل از اینکه حرف بزنی تا ۱۰ تو دلت بشمار تا به چیزی که میگی فکر کرده باشی.
      هر کسی از جاش پا شده واسه ما نظر میده حکم می کنه.معلومه خیلی بهتون میرسه که اینطوری طرف داری می کنید.
      مملکت رو طبقه بندی کردن به خدا.
      ویرایش توسط Araz : 08 مهر 1396 در ساعت 18:18 دلیل: ادب را رعایت کنید

12. Top | #72
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی بی ادب هستی امیدوارم ناظر بخش طرز صحبت کردنت رو بخونه و آدمایی مثل تورو از انجمن حذف کنه.
      خانم بی ادب تویی که مصوبه رو نخوندی و فقط از رو مرض نظر میدی جات اینجا نیست و لازم نیست تند تند رپلای کنی...
      من فقط طبق مصوبه نظرم رو گفتم...اطمینان دارم معنی مصوبه نمیدونی چه برسه به این که وقت بذاری بخونیش...
      من اطلاعاتی که داشتم رو گفتم و وقت برای توجیه بیکاری مثل تو ندارم...

13. Top | #73
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مرجان70 نمایش پست ها
      وای خدا طرف بلد نیست قرآن رو از رو بخونه میاد درباره حافظ قرآن نظر میده...
      ببین جونم اونی که حافظ قرآنه اون قدر باهوش هست که بتونه دروس دبیرستانم بخونه...
      بعد حفظ کل قرآن کار راحتی نیست از هرکس هم بر نمیاد...
      خیلی هم منطقی هست که به همچین ویژگی امتیاز داده بشه...
      و اگر مصوبه رو خوب مطالعه کنی متوجه میشی که چیز غیر منطقی توش وجود نداره.
      البته یادمه برای کنکور ارشد امتیاز داشتن و دقیق نمیدونم برای سراسری هم دارن یا نه.

دقیقا حفظ قرآن و سهمیه کنکور و دروس دبیرستان چه ربطی داشت؟ این برام بگو؟؟؟؟

* برای کنکور سراسری نیست این سهمیه

14. Top | #74
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط K0nKur نمایش پست ها
      دقیقا حفظ قرآن و سهمیه کنکور و دروس دبیرستان چه ربطی داشت؟ این برام بگو؟؟؟؟

* برای کنکور سراسری نیست این سهمیه
      دوست عزیز وقتی میخوای تو رشته های مرتبط قرآنی مثل الهیات درس بخونی واقعا خیلی بی ربطه که به خاطر این که حافظ کل تاکید میکنم حافظ کل هستی بهت امتیاز داده بشه؟؟؟؟؟؟ خب اون کسی که حافظ قرآن شده بخشی از توانایی و وقتش رو گذاشته پس وقتی میخواد تو رشته های قرآنی درس بخونه میتونه امتیاز داشته باشه.
      این بخشی از اون مصوبه هست کجاش منطقی نیست؟
      الف) دارندگان گواهینامه‌های مذکور در فهرست افتخارات (فعالیت‌های نخبگانی) بنیاد ملی نخبگان قرار می‌گیرند.ب) دارندگان گواهینامه‌های مذکور چنانچه دانش‌آموخته یکی از رشته‌های قرآنی مجموعه الهیات و معارف اسلامی در یکی از مقاطع دانشگاهی باشند، می‌توانند بدون شرکت در آزمون و با اخذ پذیرش دانشگاه محل تقاضای خود در یک مقطع بالاتر در همان رشته ادامه تحصیل دهند.ج) دانش‌آموختگان دانشگاهی سایر رشته‌ها که موفق به اخذ گواهینامه‌های مذکور شده‌اند، در صورت کسب حداقل هشتاد درصد امتیاز نهایی آخرین نفر پذیرفته شده در رشته موردتقاضا، پذیرفته خواهند شد.

بعد دقیقا من کجای حرفم حفظ رو به دروس دبیرستان و کنکور سراسری ربط دادم؟؟
      من که خودم گفتم مصوبه برای ارشد هست و تازه اگر برای سراسری هم باشه واقعا غیر منطقی نیست.
      مثلا شما حافظ کل باشی و بخوای بری دانشگاه الهیات بخونی چه اشکال داره به شما امتیاز بدن برای رشته قرآنی...
      حالا این در صورتی هست که برای قبولی تو رشته الهیات خوندن دروس دبیرستان آسون تر از حفظه...

15. Top | #75
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ای خدا.ببین کی به کی میگه بی ادب...من داشتم مثل بقیه اعضای انجمن نظرم رو می گفتم.کاملا هم حرفم منطقی بود.تو یه دفعه حمله کردی به من.نظر چرا صادر می کنه یعنی چی؟طرف بلد نیست از رو بخونه یعنی چی؟برو خوش باش یعنی چی؟
      خودت شروع کردی و شروع به دادن پستای بی محتوا به اعضای تاپیک کردی.حالا به من میگی بی ادب؟؟؟
      ببین با هر کسی مثل خودش صحبت می کنن.چیزی که عوض داره گله نداره.
      اگه بری پست هارو ببینی می بینی خیلی ها میگن این سهمیه مال همه ی گروه هاست.به فرض که من نمیدونستم و اشتباه کردم.این چه طرز صحبته‌؟یعنی چی که طرف بلد نیست از رو قران بخونه...تو بلدی بخونی استاد؟لطفا حد خودت رو بدون.اگه لازم باشه ناظر پستای کسی رو پاک کنه اول از همه پستای تو پاک میشه که به همه پریدی.بعد هم به من بدبخت که داشتم از این بقل رد میشدم گیر دادی

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن