خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کمک کنید راجع به برنامه ریزی لطفا

سلام دوستان خوبین؟
      من قلم چی ثبت نام کردم و برنامه راهبردیشم گرفتم و برنامه روزانه مدرسه هم گرفتم
      حالا موندم چطوری برنامه ریزی کنم دقیق و...
      مثلا یه برنامه هفتگی بنویسم هر هفته همونو انجام بدم یا جور دیگه
      لطفا راجع به برنامه ریزی دقیق توضیح بدید تا بهترین روش برنامه ریزی رو پیدا کنم
      و ساعات مطالعه تو دوران مدرسه و روزای تعطیل چقدر بخونیم؟؟!
      ممنون.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام من میانگین ترازم تقریبا هفت هزار بود بتون توصیه میکنم تو اون دوهفته وقتی که دارید هفته اول درسا اختصاصیا تموم شه و هفته دوم مرور اختصاصی ها + خونده شدن عمومیا البته برنامه مناسب و ساعات لازم برا مطالعه رو خودتون باید به دست بیارید

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اینا رو خوندم ولی میخاستم مثلا درباره برنامه ریزی درسایی فردا رو حتما بخونیم با پایه
      و همینجو چیزا!!

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aseydreza نمایش پست ها
      اینا رو خوندم ولی میخاستم مثلا درباره برنامه ریزی درسایی فردا رو حتما بخونیم با پایه و همینجو چیزا!!
      برنامه درسی یه چیز کاملا شخصیه برای مثال من اصلا سبک برنامه ریزی دوست خوبمون آقا مهدیار 96 رو زیاد قبول ندارم اما ایشون با همین برنامه پزشکی قبول شدن فک کنم این دوتا تاپیک که براتون گذاشتم کاملا کامله و بقیه مسائل برنامه ریزی به خود شخص بستگی داره / پیشنهاد بعدی هم گوش دادن به فایلهای برنامه ریزی ## آقای علیرضا افشار که توی نت وجود داره / پیشنهاد دیگه هم رفتن پیش مشاور یا برنامه ریز
      ویرایش توسط POOYAE : 05 مهر 1396 در ساعت 11:32

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      up

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      شما اول خودت یه برنامه ریزی بکن با همون اطلاعاتی که داری و بعد یه آزمون هم بدون برنامه ریزی بخون،شاید اصلا نیازی به برنامه ریزی نداشته باشی،مثلا من اصلا برنامه ریزی نمی کردم خودم میدونستم که برای هر درس باید چند ساعت و چقدر بخونم،البته برنامه داشتم که بیشتر درباره ی روش خوندن بود مثلاً توی آزمونهای عید طبق برنامه ی کانون میدیدم کدوم فصل زیست رو قبلاً درصدم کمتر بوده و اونو اول می‌خوندم و درسایی که بهتر بلد بودم کمتر می‌خوندم و آخرهای هفته،اینکه تعیین بکنی هر درس و مبحث دقیقا چقدر زمان میخواد و بعدش حتما باید چی بخونی باعث میشه کارت بشه مثل کار ربات و عذاب آوره،بهتره یه چندوقت مثلاً یه آزمون بدون برنامه بخونی و بنویسی برای هر درس چه قدر زمان نیاز داشتی و سرعتت چقدره ،بعد طبق اون خودت برنامه ریزی کنی و اینکه مشاور چون همه چی رو درباره ات نمیدونه نمیتونه خوب برنامه ریزی کنه برات و بهترین فرد برای برنامه ریزی خودتی.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahraaa95 نمایش پست ها
      شما اول خودت یه برنامه ریزی بکن با همون اطلاعاتی که داری و بعد یه آزمون هم بدون برنامه ریزی بخون،شاید اصلا نیازی به برنامه ریزی نداشته باشی،مثلا من اصلا برنامه ریزی نمی کردم خودم میدونستم که برای هر درس باید چند ساعت و چقدر بخونم،البته برنامه داشتم که بیشتر درباره ی روش خوندن بود مثلاً توی آزمونهای عید طبق برنامه ی کانون میدیدم کدوم فصل زیست رو قبلاً درصدم کمتر بوده و اونو اول می‌خوندم و درسایی که بهتر بلد بودم کمتر می‌خوندم و آخرهای هفته،اینکه تعیین بکنی هر درس و مبحث دقیقا چقدر زمان میخواد و بعدش حتما باید چی بخونی باعث میشه کارت بشه مثل کار ربات و عذاب آوره،بهتره یه چندوقت مثلاً یه آزمون بدون برنامه بخونی و بنویسی برای هر درس چه قدر زمان نیاز داشتی و سرعتت چقدره ،بعد طبق اون خودت برنامه ریزی کنی و اینکه مشاور چون همه چی رو درباره ات نمیدونه نمیتونه خوب برنامه ریزی کنه برات و بهترین فرد برای برنامه ریزی خودتی.
      شما نتیجتون چیشد؟

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پیشنهاد میکنم فایل های برنامه ریزی دکتر افشارو گوش کنید
      مرکز مشاوره کنکور علیرضا افشار

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن