خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات

درجا زدن تو ریاضی ...

سلام ....
      پایه ضعیفی در ریاضی دارم اما درس سختی برام نیست ....
      نمیدونم چرا جلو نمیرم با ریاضی و موفقیتی حاصل نمیشه .... شاید بخاطر تصورات خودمه
      الان سردرگمم بین اینکه کلاس برم ( که غالبا روش های تستی رو بیان میکنن .... ) یا اینکه با کتاب و وقت گذاشتن زیاد جلو برم ...
      کسی هست که توی این وضعیت گیر کرده باشه و تونسته خودش رو نجات بده از تجربیاتتون درباره ی ریاضی هم بگید

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط loyalroyal نمایش پست ها
      سلام ....
      پایه ضعیفی در ریاضی دارم اما درس سختی برام نیست ....
      نمیدونم چرا جلو نمیرم با ریاضی و موفقیتی حاصل نمیشه .... شاید بخاطر تصورات خودمه
      الان سردرگمم بین اینکه کلاس برم ( که غالبا روش های تستی رو بیان میکنن .... ) یا اینکه با کتاب و وقت گذاشتن زیاد جلو برم ...
      کسی هست که توی این وضعیت گیر کرده باشه و تونسته خودش رو نجات بده از تجربیاتتون درباره ی ریاضی هم بگید
      بله من مشابه شما بودم...پایه ریاضیم خوب بود ولی یادمه اولین بار که سر کلاس ریاضی نشستم هاج و واج مونده بودم...اما چون با کلاس پیش رفتم و تمرین کردم کم کم همه چیز خوب شد....به نظرم برو سر کلاس...به قول یک دوستی که میگفت درسته که خوندن کتاب کمک اموزشی و زدن همه تست هاش باعث میشه در کنکور نتیجه بگیری...اما یه معلم خوب داشتن سرعتت رو خیلی بالاتر می بره

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از فیلمای رایگان محمد قاسمی استفاده کن

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تجربیات من در شرایطی مشابه شما:
      1.سعی کنین کتاب تستی بگیرید که به سطح شما بخوره. مثلا اگه خیلی قوی نیستین یدفه نرین سراغ کتابهایی مثل خوشخوان ( یا حتی الگو)
      2. منابعتون رو زیاد نکنین. یه کتاب بگرین اما همه تست‌هاشو درست و حسابی حل کنین. دیگه تستی تو اون کتاب نباشه که نتونین حلش کنین.
      3. خودتون رو غرق کلاسای مختلف نکنین. یکیو انتخاب کنین و با همون ادامه بدین.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فیلم های آموزشی آلاء رو بگیر نگاه کن
      اگه دیدی بازم ضعیفی و مبحثو درک نمیکنی برو کلاس حتما

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      کلاسی بگیر که خلاصه وار و تستی وار نباشه ازش بخواه ریاضیو از مفاهیم پایه و اصلی بهت اموزش بده تو رو تاسطح مطلوبی برسونه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن