خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 103
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      دو تا مطلب میخوام بگم
      اولیش:
      من دیروز با یکی از مشاورای سازمان سنجش صحبت میکردم
      گفتم من اعتراض دارم به هر نوع سهمیه ای در کنکور و شرایط در کنکور باید یکسان باشه و خلاصه ...
      گفتم خیلیا زندگی سختی دارن و دلیل بر اینه که اونام سهمیه داشته باشن
      جواب جالبی داد
      گفتش که در هر کشوری هنگامی که زمان جنگ فرا میرسه و یه عده ای داوطلبانه اعلام میکنن ما میخوام بریم از کشور و نظامی که اونموقع رو کار هست دفاع کنن
      برای همین اون نظام واون کشور به اون ها یه جورایی بدهکار میشن البته به اونایی بدهکار میشن که اسیب میبنن یا به خانواده های اون هایی که پدرشون از دست میدن و دیگه سرپرست خانوار ندارن که نان اور خانواده بشن پس باید یه کاری کنن که فرزندان اون ها شرایط زندگی بهتری داشته باشن نسبت به بقیه
      یعنی گفت که ممکن خیلیا تو این کشور به خاطر مشکلات زندگی و پولی زندگی سختی داشته باش ولی برای کشور نجگیدن پس کشور در برابر اونا بدهکار نیست اونا تو یه برهه زمانی کشور نجات دادن
      برای همین نظام میاد به اون دانشگاه و مرکز اموزشی یک سری صندلی میگیره و اون ها ازش استفاده میکنن و از نظر سطح علمی بالا برن
      حالا این یکی از سهمیه ها است این فرزندان سهمیه هایی دیگه هم دارن برای همین هر جا که میرین اول فرزندان شهدا و جانبازا الویت هست

مطلب دوم
      من یکببار تو اون تاپیک گفتم قضیه سهمیه با تمام چیز هایی قبلا اعتراض میکردید بش فرق داره
      زیرا خود قانون گذار ها بیشترشون جانبازن و ازش در مجلس حمایت نمیشه
      و اینکه چرا هی تاپیک میزنید بابا یه تاپیک جامع بزنید
      هر روز که میام یه تاپیک جدید میاد بالا

کد:
      اطمینان دارم یه روز خوب میاد

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdimhm نمایش پست ها
      هیچی ابجی اینا انقدر مفت خوردن که عادت به فکر کردن ندارن!
      آخه جالبه که شاکیم هستن که بقیه زر میزنن و کافرن و حق ما خورده شده نه شماها
      واقعا بحث کردن با این جماعت بی فایده است....

3. Top | #33
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arefeh78 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      دو تا مطلب میخوام بگم
      اولیش:
      من دیروز با یکی از مشاورای سازمان سنجش صحبت میکردم
      گفتم من اعتراض دارم به هر نوع سهمیه ای در کنکور و شرایط در کنکور باید یکسان باشه و خلاصه ...
      گفتم خیلیا زندگی سختی دارن و دلیل بر اینه که اونام سهمیه داشته باشن
      جواب جالبی داد
      گفتش که در هر کشوری هنگامی که زمان جنگ فرا میرسه و یه عده ای داوطلبانه اعلام میکنن ما میخوام بریم از کشور و نظامی که اونموقع رو کار هست دفاع کنن
      برای همین اون نظام واون کشور به اون ها یه جورایی بدهکار میشن البته به اونایی بدهکار میشن که اسیب میبنن یا به خانواده های اون هایی که پدرشون از دست میدن و دیگه سرپرست خانوار ندارن که نان اور خانواده بشن پس باید یه کاری کنن که فرزندان اون ها شرایط زندگی بهتری داشته باشن نسبت به بقیه
      یعنی گفت که ممکن خیلیا تو این کشور به خاطر مشکلات زندگی و پولی زندگی سختی داشته باش ولی برای کشور نجگیدن پس کشور در برابر اونا بدهکار نیست اونا تو یه برهه زمانی کشور نجات دادن
      برای همین نظام میاد به اون دانشگاه و مرکز اموزشی یک سری صندلی میگیره و اون ها ازش استفاده میکنن و از نظر سطح علمی بالا برن
      حالا این یکی از سهمیه ها است این فرزندان سهمیه هایی دیگه هم دارن برای همین هر جا که میرین اول فرزندان شهدا و جانبازا الویت هست

مطلب دوم
      من یکببار تو اون تاپیک گفتم قضیه سهمیه با تمام چیز هایی قبلا اعتراض میکردید بش فرق داره
      زیرا خود قانون گذار ها بیشترشون جانبازن و ازش در مجلس حمایت نمیشه
      و اینکه چرا هی تاپیک میزنید بابا یه تاپیک جامع بزنید
      هر روز که میام یه تاپیک جدید میاد بالا
      ای جان!
      اونوقت این جناب مشاور یه کنکوری ۲۵ درصدی نبودن؟!

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط echo نمایش پست ها
      چه ربطی به سهمیه مناطق داره؟ اون واسه امکانات کمشون هست که سهمیه در نظر گرفته شده نه چون نمیتونستن درس بخونن ! اتفاقا بچه های خیلی درس خون و زرنگی بینشون هست و بهتون اطمینان میدم کسی که تو منطقه 3 رتبه برتر بیاره سهمیه شو هم بگیرن بازم رتبه خوبی میاره !
      اما ایثارگرا چی؟ واقعا همشون به فکره درس هستن اصلا که این همه ام سهمیه تعلق میگیره؟ الکی الکی پزشکی و دندون و دارو قبول میشن در صورتی که اکثرشون نمیتونن ادامه بدن و یه مشت دکتر بی سواد در میان که جای بقیه رو گرفتن فقط !
      حالا 20 درصد هم سهمیه بدن ! مملکتی که دکترش بی سواد باشه و واسه سهمیه اومده باشه بالا باید به حالش گریه کرد !
      رتبه 7 و 9 کشور سهمیه 5 درصدی داشتن که منطقه 3 با اون همه جمعیت فقط یک نفر داشت، خیلی از دو رقمی های کشوری هم سهمیه 5 درصد داشتن این یعنی 5 درصدی ها از شما ها با سواد تر و با استعداد تر هستن جو ندین

5. Top | #35
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      اخه اشکول این سی درصد کلش برای مردم عادیه از این که بر فرض محال به شما مال مردم خورا ۱۶ درصد رسیده طلبکار هم هستی!!
      کل سی درصد برای ماست
      شما وضع خونت خرابه نمیتونی درس بخونی دانشگاه چطوری میخوای تموم کنی اونم پزشکی!!!!!
      پس بهتره اصلا دانشگاه نری و دولت از جیب ما به شما حقوق مفت بده چرا؟چون تو جنگی که وظیفتون بوده یه تیر خوردید
      دوستان به هر حق خوردن طلبکاری که برخورد کردید
      اینارو بگید دیگه موش میشه می‌ره پی سهمیش!

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      ای جان!
      اونوقت این جناب مشاور یه کنکوری ۲۵ درصدی نبودن؟!
      نه
      یارو 50 سالش بود

کد:

7. Top | #37
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط morteza20 نمایش پست ها
      رتبه 7 و 9 کشور سهمیه 5 درصدی داشتن که منطقه 3 با اون همه جمعیت فقط یک نفر داشت، خیلی از دو رقمی های کشوری هم سهمیه 5 درصد داشتن این یعنی 5 درصدی ها از شما ها با سواد تر و با استعداد تر هستن جو ندین
      از ده نفر دو تاش فقط سهمیه ای بودن اونوقت اونا زرنگ ترن؟!
      چه می‌کنه این حقوق مفت بنیاد با امثال شما

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خدايا
      اعتماد به نفس اين سهميه ايا رو مبيبينم واقعا خندم ميگيره
      عزيزان مفت خوري كه با اين سهميه ها امسال قبول شدين حتما حواستون باشه لو نرين
      تو اكثر دانشگاها بخصوص استادا دهنتونو سرويس ميكنن كه البته حقتون هم هست

? What is the Most resilient Parasite? A Bacteria? A Virus? An Intestinal worm
      ;An idea
      ... Resilient, Highly contagious
      .Once an idea has taken hold of the brain it’s almost impossible to eradicate
      .An idea that is fully formed, fully understood,That sticks, right in there somewhere

9. Top | #39
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نه
      یارو 50 سالش بود
      ایشون راست گفته ولی خب هر ماه این تیرخورده ها دارن از جیب ما حقوق میگیرن دیگه!
      بس نیست؟!!!

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      ایشون راست گفته ولی خب هر ماه این تیرخورده ها دارن از جیب ما حقوق میگیرن دیگه!
      بس نیست؟!!!
      خب اینشو نمیدونم
      ولی یه معلم گفت حقوق فوتبالیستام از حقوق پدر مادرای شماست

کد:

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

آمار سازمان سنجشه دیگه . اگه امارش درست نیس پس هیچیش درست نیست.

اون فیلم 20:30 ک گذاشتم رو ببینید . امسال متقاضی سهمیه بیشتر بوده. ولی باز هم حدود نصف سهمیه ایثارگران به داوطلبین ازاد رسیده
      سلام.
      محمد من دیروز رفتم کانون یه جریانی پیش اومد...
      یخورده بیشتر فکر کن روش میفهمی واقعا نباید نقل بگیری بعضی از دوستان رو... چون ارزش نداره اصلا وقت تلف کرد واسه تایپ کردن !
      رفتم کانون. طرف دید با لیسانس اومدم. بعد موقع ثبت نام یه دانش اموز سال چهارمی یهو گفت اره شماها جای مارو گرفتین . گندشو در اوردین . همش میاین تجربی... گفت و گفت. من فقط سکوت کردم.
      آخرش ازش پرسیدم برادر شما ترازت چنده !؟
      پشتیبانشم اونجا بود نمیتونست دروغ بگه. گفت ۵۵۰۰. خندم گرفت منتها زیاد نخندیدم یه لبخند کوچیک زدم.
      گفتم داداش شما اصلا جایی نداری تو رشته‌های تاپ که من بخوام جاتو بگیرم. اول یه جایی پیدا کن بعد بیا اینجوری حرف بزن. منتها مطمئنم اون موقعی که بتونی به این جاها برسی اصلا وقتتو واسه اینکه با کسی حرف بزنی تلف نمیکنی.
      من سهمیه ای نیستم...
      فقط خواستم بگم خیلی از این دوستان که هر روز با شما بحث میکنن و کلا فک میکنن همه چی توطئه‌ست حتی ترازشون در حدی نیست که کسی جاشونو بگیره. چون اصلا رشته‌ های خوبی نمیارن !
      البته بازم میگم هستند در این انجمن کسایی که واقعا در حقشون اجحاف شد. ولی توجه کنی بازم اکثر اینایی که ترازشون بالاست جای بحث تو انجمن میشینن ۴ تا تست بیشتر حل میکنن...

در کل اگه قراره سهمیه حذف بشه کلا همه‌ی سهمیه‌ها باید حذف بشه.
      اگه قراره سهمیه بمونه کمک به صورت جور دیگه ای باشه بهتره مثل کمک هزینه خرید کتاب از هر انتشاراتی ، یا گذاشتن کلاس‌های آموزشی ، یا شرکت رایگان در آزمون‌های آزمایشی هر موسسه‌ای.

این داستان سر دراز دارد. ولی این یه مورد جزو خط قرمزا حساب میشه تقریبا...

12. Top | #42
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Petrichor نمایش پست ها
      خدايا
      اعتماد به نفس اين سهميه ايا رو مبيبينم واقعا خندم ميگيره
      عزيزان مفت خوري كه با اين سهميه ها امسال قبول شدين حتما حواستون باشه لو نرين
      تو اكثر دانشگاها بخصوص استادا دهنتونو سرويس ميكنن كه البته حقتون هم هست
      چه دل خوشی داری
      تو دانشگاه هم هوای این حق خوراکی خنگ دارن
      یکی می‌شناختیم تو فردوسی مهندسی نفت چهار ترم پشت هم مشروط شد انداختنش بیرون خواستین اسمشم میگم

13. Top | #43
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      خب اینشو نمیدونم
      ولی یه معلم گفت حقوق فوتبالیستام از حقوق پدر مادرای شماست
      اونا وظیفشون خوشحال کردن مردمه و حقشونه!

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      از ده نفر دو تاش فقط سهمیه ای بودن اونوقت اونا زرنگ ترن؟!
      چه می‌کنه این حقوق مفت بنیاد با امثال شما
      من حرفم با ایشون بود که پای سواد و استعداد رو پیش کشید، فقط خواستم بگم 5 درصدی ها با اینکه تعدادشون کمه و سهمیشون ناچیز(در حد جلو افتادن از 2،3 نفر) اما اکثرشون سطح بالایی نسبت به داوطلبای مناطق دارن و این به ضررشون تموم شده
      رتبه های تک رقمی هم:
      7نفر از بین 500 هزار نفر (مناطق) ، 2 نفر از بین 30 هزار نفر (5 درصدی)

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein.A نمایش پست ها

سلام.
      محمد من دیروز رفتم کانون یه جریانی پیش اومد...
      یخورده بیشتر فکر کن روش میفهمی واقعا نباید نقل بگیری بعضی از دوستان رو... چون ارزش نداره اصلا وقت تلف کرد واسه تایپ کردن !
      رفتم کانون. طرف دید با لیسانس اومدم. بعد موقع ثبت نام یه دانش اموز سال چهارمی یهو گفت اره شماها جای مارو گرفتین . گندشو در اوردین . همش میاین تجربی... گفت و گفت. من فقط سکوت کردم.
      آخرش ازش پرسیدم برادر شما ترازت چنده !؟
      پشتیبانشم اونجا بود نمیتونست دروغ بگه. گفت ۵۵۰۰. خندم گرفت منتها زیاد نخندیدم یه لبخند کوچیک زدم.
      گفتم داداش شما اصلا جایی نداری تو رشته‌های تاپ که من بخوام جاتو بگیرم. اول یه جایی پیدا کن بعد بیا اینجوری حرف بزن. منتها مطمئنم اون موقعی که بتونی به این جاها برسی اصلا وقتتو واسه اینکه با کسی حرف بزنی تلف نمیکنی.
      من سهمیه ای نیستم...
      فقط خواستم بگم خیلی از این دوستان که هر روز با شما بحث میکنن و کلا فک میکنن همه چی توطئه‌ست حتی ترازشون در حدی نیست که کسی جاشونو بگیره. چون اصلا رشته‌ های خوبی نمیارن !
      البته بازم میگم هستند در این انجمن کسایی که واقعا در حقشون اجحاف شد. ولی توجه کنی بازم اکثر اینایی که ترازشون بالاست جای بحث تو انجمن میشینن ۴ تا تست بیشتر حل میکنن...

در کل اگه قراره سهمیه حذف بشه کلا همه‌ی سهمیه‌ها باید حذف بشه.
      اگه قراره سهمیه بمونه کمک به صورت جور دیگه ای باشه بهتره مثل کمک هزینه خرید کتاب از هر انتشاراتی ، یا گذاشتن کلاس‌های آموزشی ، یا شرکت رایگان در آزمون‌های آزمایشی هر موسسه‌ای.

این داستان سر دراز دارد. ولی این یه مورد جزو خط قرمزا حساب میشه تقریبا...
      از تمام معترضان در تاپیک عذر خواهی میکنن
      ولی منم هر چی رتبه خوبی دیدم سرشون تو لاک خودشون بود
      الکی وقتم تلف نمیکردن

کد:

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن