خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 11 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 164
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

ادا بازی جدید کانون.اجباری شدن همایش و پشتیبان ویژه

سلام دوستان...من امروز رفتم کانون ثبت نام کنم، طرف گفت غیر از آزمونا حداقل 20 جلسه همایش اجباری باید ثبت نام کنی، پشتیبان ویژه هم باید اجباری بگیری و اینا میشه دو میلیون و صد تومن حالا جالبیش اینه که سال پیش هم من رفتم همون شعبه و اصلا از این حرفا نبود...وقتی هم بهش گفتم ، گفت امسال همایش و پشتیبان ویژه اجباری شده میخواستم ببینم واسه شما هم همچین چیزی گفتن؟واسه شما هم این اجبارا امسال اضافه شده؟ شعبه امامیه مشهد بود اینجا که من میرم

گزارش کار: شعبه امامیه قلمچی 2100 تومن(20 جلسه همایش و پشتیبان اجباری) شعبه غرب:1600 تومن(5 جلسه همایش و پشتیبان و دی وی دی و کتاب اجباری) گاج:شعبه آزادشهر 1 تومن(20 جلسه همایش اجباری) شعبه آبکوه قلمچی 1900تومن(به گفته یکی از دوستان) البته اینجور که دوستان میگن خیلی از شهرها اینجوری نیست...ولی خب این وضعیت مشهده...مذهبی ترین شهر ایران(حروم خور ترین شهر ایران)
      ویرایش توسط .khosro. : 03 مهر 1396 در ساعت 20:50 دلیل: عنوان

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      سلام دوستان...من امروز رفتم کانون ثبت نام کنم، طرف گفت غیر از آزمونا حداقل 20 جلسه همایش اجباری باید ثبت نام کنی، پشتیبان ویژه هم باید اجباری بگیری و اینا میشه دو میلیون و صد تومن حالا جالبیش اینه که سال پیش هم من رفتم همون شعبه و اصلا از این حرفا نبود...وقتی هم بهش گفتم ، گفت امسال همایش و پشتیبان ویژه اجباری شده میخواستم ببینم واسه شما هم همچین چیزی گفتن؟ شعبه امامیه مشهد بود اینجا که من میرم
      سلام عادیه پارسال من سومین نمایندگی که رفتم تونستم ثبت نام کنم
      برو نمایندگی غرب
      خدا همیشه انلاینه ... کافیه دلت رو بروز رسانی کنی... اون موقع می بینی ک در تک تک لحظات کنارت بوده و هست و خواهد بود...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -MAHDI- نمایش پست ها

سلام عادیه پارسال من سومین نمایندگی که رفتم تونستم ثبت نام کنم
      برو نمایندگی غرب
      نمیشه که هر شعبه هرچی دلش خواس بگه...نمایندگی غرب کجاس؟ تنها شعبه نزدیک خونه ما همین امامیه اس آخه...لعنت به کانون و سهمیه(این ربطی نداشت ولی دلم پر بود)

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوستان...من امروز رفتم کانون ثبت نام کنم، طرف گفت غیر از آزمونا حداقل 20 جلسه همایش اجباری باید ثبت نام کنی، پشتیبان ویژه هم باید اجباری بگیری و اینا میشه دو میلیون و صد تومن حالا جالبیش اینه که سال پیش هم من رفتم همون شعبه و اصلا از این حرفا نبود...وقتی هم بهش گفتم ، گفت امسال همایش و پشتیبان ویژه اجباری شده میخواستم ببینم واسه شما هم همچین چیزی گفتن؟واسه شما هم این اجبارا امسال اضافه شده؟ شعبه امامیه مشهد بود اینجا که من میرم
      باهاشون جدی و قاطع برخورد کن بگو ... خوردید هر روز یجور میخوان بچاپن........... مملکت شخمی داریم.
      منم پارسال توتهران با جفتک رفتم تو سینشون وگرنه کلی ات اشغال مینداختن بهم...

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نمیشه که هر شعبه هرچی دلش خواس بگه...نمایندگی غرب کجاس؟ تنها شعبه نزدیک خونه ما همین امامیه اس آخه...لعنت به کانون و سهمیه(این ربطی نداشت ولی دلم پر بود)
      میشه خوبشم میشه
      نمایندگی غرب هنرستانه تو سایت کانون ادرسش هست
      پارسال که من رفتم
      نمایندگی جنوب تقریبن 1 میل
      نمایندگی شمال 1300
      نمایندگی غرب 700
      در ضمن من از دی رفتم
      #نه_به_سهمیه
      خدا همیشه انلاینه ... کافیه دلت رو بروز رسانی کنی... اون موقع می بینی ک در تک تک لحظات کنارت بوده و هست و خواهد بود...

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      باهاشون جدی و قاطع برخورد کن بگو ... خوردید هر روز یجور میخوان بچاپن........... مملکت شخمی داریم.
      منم پارسال توتهران با جفتک رفتم تو سینشون وگرنه کلی ات اشغال مینداختن بهم...
      حالم دیگه داره بهم میخوره از مملکت به خدا...هرجا میرم اذیت میکنن

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

میشه خوبشم میشه
      نمایندگی غرب هنرستانه تو سایت کانون ادرسش هست
      پارسال که من رفتم
      نمایندگی جنوب تقریبن 1 میل
      نمایندگی شمال 1300
      نمایندگی غرب 700
      در ضمن من از دی رفتم
      #نه_به_سهمیه
      این طرف فقط 600 هزار تومن گفت همایش اجباری از آخر گفت 2100 بیا بالا نفهمیدم چجوری حساب کرد، پارسال با شخص خودش حرف زدم توی دی ماه گفت 700 تومن هااا امسال نمیدونم چشه مرتیکه

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به شعبه مرکزیش تو تهران بگم چی بچه ها؟ بگم بیاین دعوا کنین این یارو رو

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به شعبه مرکزیش تو تهران بگم چی بچه ها؟ بگم بیاین دعوا کنین این یارو رو
      پارسال همه این راها رو من رفتم بی خیال فایده ای نداره

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

پارسال همه این راها رو من رفتم بی خیال فایده ای نداره
      پ ی حرکت ترکیبی میزنم، اول میرم اونجا میگم...خوردی بعد میرم شعبه هنرستانش ثبت نام میکنم البته خوبیش اینه گواهینامه دارم راه دورش اذیت نمیکنه

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداچ اگه رفتی فردا بیا اینجا قیمتی که هنرستان بهت گفتو بگو.
      من زنگ زدم شعبه آبکوه گفت یک و نهصد کف کردم ناموسن

? What is the Most resilient Parasite? A Bacteria? A Virus? An Intestinal worm
      ;An idea
      ... Resilient, Highly contagious
      .Once an idea has taken hold of the brain it’s almost impossible to eradicate
      .An idea that is fully formed, fully understood,That sticks, right in there somewhere

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Petrichor نمایش پست ها
      داداچ اگه رفتی فردا بیا اینجا قیمتی که هنرستان بهت گفتو بگو.
      من زنگ زدم شعبه آبکوه گفت یک و نهصد کف کردم ناموسن
      باشه میام میذارم...قیمت آزموناش که بدون هیچ تخفیفی میشه 840، چیارو گفت اجباریه که شد یک و نهصد؟

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      باشه میام میذارم...قیمت آزموناش که بدون هیچ تخفیفی میشه 840، چیارو گفت اجباریه که شد یک و نهصد؟
      من فقط زنگ زدم گف باید بیای اینجا قیمت بدیم .
      گفت حدود یک و نهصد اینا .

? What is the Most resilient Parasite? A Bacteria? A Virus? An Intestinal worm
      ;An idea
      ... Resilient, Highly contagious
      .Once an idea has taken hold of the brain it’s almost impossible to eradicate
      .An idea that is fully formed, fully understood,That sticks, right in there somewhere

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فقط آزمون و پشتیبان معمولی واجبه.‌‌الکی پول ندید

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Petrichor نمایش پست ها
      من فقط زنگ زدم گف باید بیای اینجا قیمت بدیم .
      گفت حدود یک و نهصد اینا .
      از پشت تلفن به من گفتن 700 800 رفتم شد 2100 فکنم تو حضوری بری بهت بگن 4 تومن

صفحه 1 از 11 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن