خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 1011
    نمایش نتایج: از 151 به 164 از 164
    1. Top | #151
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amvaff نمایش پست ها
      حالا اگه هم نخوام برم مادرم نمیذاره
      من هم جای شما بودم دیگه از 100کیلومتری کانون هم رد نمیشدم....چ ادمایی پیدا میشه
      خخخخ آره آخه خیلی زور داره به طرف بگی چرا همایش و پشتیبان اجباریه بگه چون گردنم کلفته گذشته ازین حرفا امیدوارم موفق باشید هرآزمونی که میرید فقط خدا کنه این آزمونا آخرین حاشیه ای باشه که درگیرش شدیم

2. Top | #152
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      من امروز تماس گرفتم گفت 16 مرحله آزمون حضوری و 8 مرحله غیر حضوری 580 تومن...میرم همین گزینه دو منم گاج و قلمچی حالمو بهم زدن با این اجبارای مسخرشون...درباره قلمچی که به همه اعتقاداتم قسم بیان بگن بیا 300 ثبت نام کن عمرا نمیرم حالم دیگه بهم میخوره از قلمچی... این تاپیک http://forum.konkur.in/thread56286.html رو ببین توش نوشتم چجوری رفتار کردن امروز باهام، ینی خدایی خییییلی رو دارن
      آره همین طوریه...
      من از مهرش ثبت نام کردم!شد چهارصد و خورده ای!
      شما هم زیاد اعصابتو خورد نکن!!
      اینا موسسات خیلی وقته خوشونو ثابت کردن!!

3. Top | #153
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      شهر ما بدبخت میگه 900 بدین تازه اونم قسطی پرداخت کنین ولی بازم دعوا داریم که 900 هم زیاده ما نمی دیم

4. Top | #154
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      گاج هم بنده خدا تو شهر ما قبول کرده ستا ازمون به سه تا ازمون ثبت نام کنه تازه منت هم سرش می ذاریم که که کسی گاج نمی یاد

5. Top | #155
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محمدg نمایش پست ها
      شهر ما بدبخت میگه 900 بدین تازه اونم قسطی پرداخت کنین ولی بازم دعوا داریم که 900 هم زیاده ما نمی دیم
      آره دیگه میگم وضع مشهد خیلی خرابه...مذهبی ترین شهر ایران

6. Top | #156
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      آره دیگه میگم وضع مشهد خیلی خرابه...مذهبی ترین شهر ایران
      این کانون مذهبی و غیر مذهبی حالیش نیست کلا فک کنم اونایی که تو کانون کار می کنن قسم می خورن که تا اخرین قطره خونشون هدفشون چاپیدن باشه

7. Top | #157
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محمدg نمایش پست ها
      این کانون مذهبی و غیر مذهبی حالیش نیست کلا فک کنم اونایی که تو کانون کار می کنن قسم می خورن که تا اخرین قطره خونشون هدفشون چاپیدن باشه
      خخخخ آره چون پورسانت میگیرن، ولی نمیدونم چرا کادر به این داغونی داره قلمچی...واقعا بی تربیتن،من فکردم فقط شعبه ای که من رفتم همینجوری بوده ولی با بچه های جاهای مختلف که حرف زدم دیدم وضع بقیه جاها هم همینجوریه..ولی خب ظاهرا مشهد از همه بدتره چون دیگه آخر آخرش که کلی سگ دو بزنی 1600 میگیرن

8. Top | #158
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      استارتر عزیز اگه هنوز ثبت نام نکردی @.khosro.
      شعبه آبکوه ۲۳ من الان ثبت نام کردم بدون همایش و با پک حداقلی کتاب شد یک میلیون و پنجاه تومن .
      برا تخفیف فرهنگیانم گف آذر به بعد مشخص میشه بستانکار میزنیمتون که اون مبلغو بهتون پس بدن

? What is the Most resilient Parasite? A Bacteria? A Virus? An Intestinal worm
      ;An idea
      ... Resilient, Highly contagious
      .Once an idea has taken hold of the brain it’s almost impossible to eradicate
      .An idea that is fully formed, fully understood,That sticks, right in there somewhere

9. Top | #159
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من که با طرح حکمت ثبت نامم کردن اصلا چیزی رو اجبار نکردن حتی کتاب هم من نگرفتم و کسی چیزی نگفت البته من عید ثبت نام کردم اونم شعبه فلکه ضد بعدش که اومدم شعبه هفت تیر اینجا هم هنوز هیچی و بهم اجبار نکردن به من گفتن کتاب تابستان بگیر من گفتم نه کتابش خوب نیست نمیگیرم دیگ هیچی نگفتن.
      اونقدر هم وضع کانون مشهد خراب نیست حداقل تو این دوجایی که من بودم
      ولی شنیدم تو شعبه سمت امامیش قسمت دخترا کتابارو اجبار میکنن میگن یا کلاس یا کتاب یکیش و باید بنویسین
      ولی به نظرم اگر خودت برخورد خیلی جدی بکنی اونا کوتاه میان باید حسابی جدی برخورد کنی
      میتونی هم بری یک شعبه دیگ که اجباری ندارن ثبت نام کنی و بعدش انتقالی بگیری

10. Top | #160
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kinana نمایش پست ها
      من که با طرح حکمت ثبت نامم کردن اصلا چیزی رو اجبار نکردن حتی کتاب هم من نگرفتم و کسی چیزی نگفت البته من عید ثبت نام کردم اونم شعبه فلکه ضد بعدش که اومدم شعبه هفت تیر اینجا هم هنوز هیچی و بهم اجبار نکردن به من گفتن کتاب تابستان بگیر من گفتم نه کتابش خوب نیست نمیگیرم دیگ هیچی نگفتن.
      ولی شنیدم تو شعبه سمت امامیش قسمت دخترا کتابارو اجبار میکنن میگن یا کلاس یا کتاب یکیش و باید بنویسین
      ولی به نظرم اگر خودت برخورد خیلی جدی بکنی اونا کوتاه میان باید حسابی جدی برخورد کنی
      تازه تاپیک مسووول عوضی شعبه امامیه مشهد و دیدم
      ازون قسمت حرفم که گفتم جدی برخورد کنین فاکتور میگیرم....

11. Top | #161
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مدیر شعبه خیابون امام رضا همونجای فلکه برق کیه؟قبلا یه قلی پور نامی بود تهههههه....بود یعنی!الان نمیدونم هست یا نه

12. Top | #162
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Petrichor نمایش پست ها
      استارتر عزیز اگه هنوز ثبت نام نکردی @.khosro.
      شعبه آبکوه ۲۳ من الان ثبت نام کردم بدون همایش و با پک حداقلی کتاب شد یک میلیون و پنجاه تومن .
      برا تخفیف فرهنگیانم گف آذر به بعد مشخص میشه بستانکار میزنیمتون که اون مبلغو بهتون پس بدن
      کلا از کانون بدم اومد نخواستیم بابا رفتم گزینه دو خیلی شیک ثیت نام کردم اصلنم اذیت نکردن، این کانون خودشو.... اصلا حالا که اینجوری شد من از اول با برنامه سه هفته ای گزینه دو بیشتر حال میکردم

13. Top | #163
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kinana نمایش پست ها
      همه کارایی که شما میگیو انجام دادم...اگه دقت کرده باشی شما عید ثبت نام کردی که سرشون خلوت بوده، ولی الان مهره و اوج شلوغیه واسه همین ناز میکنن...بدرک اسفلن سافلین(نمدونم درست نوشتم یا نه) که ثبت نام نمیکن

14. Top | #164
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      #کانون_یعنی_حاشیه
      پس انسانیت چی می شود؟
      گر از این درد جان سپارم رواست...

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 1011

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن