خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سوال در مورد گزینه 2 و قلمچی

سلام دوستان
      مدرسه ما هرسال اول مهر رتبه برتر های مدرسه در اون سال رو میاره و همشون هم یه سخنرانی کوچیکی میکنن. دیروز همه دو رقمی های مدرسه ما گفتند که از آزمون های قلمچی استفاده میکردند.
      از طرفی بنده از تابستون دارم با آزمون های گزینه دو جلو میرم ولی با دیدن اینکه همه رتبه برتر ها از قلمچی استفاده میکنند یه حس اشتباهی به آدم دست میده.
      سوالی که دارم اینه که آیا واقعا موفقیت به این آزمون ها بستگی داره ؟ دو اینکه من اگر با برنامه همین گزینه 2 که ثبت نام کردم جلو برم ، مشکلی پیش نیاد یه وقت ؟ (البته من نگاه میکنم ببینم برای آزمون هفته بعد چیارو باید بخونم و خودم برنامه روزانم رو میریزم)

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba.yz21 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      مدرسه ما هرسال اول مهر رتبه برتر های مدرسه در اون سال رو میاره و همشون هم یه سخنرانی کوچیکی میکنن. دیروز همه دو رقمی های مدرسه ما گفتند که از آزمون های قلمچی استفاده میکردند.
      از طرفی بنده از تابستون دارم با آزمون های گزینه دو جلو میرم ولی با دیدن اینکه همه رتبه برتر ها از قلمچی استفاده میکنند یه حس اشتباهی به آدم دست میده.
      سوالی که دارم اینه که آیا واقعا موفقیت به این آزمون ها بستگی داره ؟ دو اینکه من اگر با برنامه همین گزینه 2 که ثبت نام کردم جلو برم ، مشکلی پیش نیاد یه وقت ؟
      با همین گزینه 2 هم میشه موفق شد
      خیالت تخت

باهمین پیش برو ولی قشنگ بخون حله عزیز
      ﺑﮑـــــﻮﺵ ﺁﻧﮕﻮﻧﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻨﯽ...

ﮐﻪ ﺍی ﮐﺎﺵ

ﺗﮑﻪ ﮐﻼﻡ ﭘﻴﺮی ﺍﺕ ﻧﺒﺎﺷــﺪ...!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba.yz21 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      سوالی که دارم اینه که آیا واقعا موفقیت به این آزمون ها بستگی داره ؟ دو اینکه من اگر با برنامه همین گزینه 2 که ثبت نام کردم جلو برم ، مشکلی پیش نیاد یه وقت ؟ (البته من نگاه میکنم ببینم برای آزمون هفته بعد چیارو باید بخونم و خودم برنامه روزانم رو میریزم)
      این مشکل منم هست
      مدرسه ما اومده ما رو گزینه 2 نوشته (البته گفته جامع های قلمچی رو میریم)
      بعد از طرفی من میبینم خیلی جاها میگن قلمچی
      برای همین دودل شدم

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      رتبه برتر ها قلم میرن درست اما رتبه مضخرف ها هم قلم میرم
      کدوم آزمون مهم نیست مهم اینکه آزمون رو تحلیل کنی
      اگه گزینه میری پیشنهاد میدم یکم برنامه شو تغییر بده و اون وسطا مرور بذار تا مطالبی که اول سل خوندی یادت نره من که اینطوری کردم
      "A Smooth Sea Never Made a Skillful Sailor"

5. Top | #5
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      صدبار گفته ام و بار دگر میگویم
      آزمون نه عامل موفقیته نه مانع موفقیت
      تمام شد و رفت

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن