خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

18 بهمن 76 وتا 18 بهمن 96معافیت تحصیلی

سلام من معافیت تحصیلی دارم 18بهمن 96 دارم الان مشمول حساب می شم یا نه داخل یک سایت نوشته اگر مشمول سربازی هستید به جای مدرک مشخص کننده نظام وظیفه اسکن مدرک پیش دانشگاهی بذارید حالا اگر اینجوری هست برم ثبت نام کنم ندارم باید برم مدرسه فردا بعداز ظهر باز هست

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تورخدا نجات دهید

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      شما مشمول هستی ولی معافیت داری مثل خودم.معافیت موقتی که سال چهارم گرفتی همونو میخواد.اگ نداریش برو همون پلیس +10 که معافیتو ازش گرفتی پونصد تومن بده بگو ی نسخه دگ برام چاپ کن از معافیتی که سال چهارم گرفتم.کد ملیتم ببر با خودت

Sent from my MediaPad 10 Link+ using Tapatalk

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من یک معافیت تحصیلی بعد از اینکه سوم گرفتم و چهارم در حال تحصیل بودم گرفتم منظورت همونه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad19 نمایش پست ها
      من یک معافیت تحصیلی بعد از اینکه سوم گرفتم و چهارم در حال تحصیل بودم گرفتم منظورت همونه
      دقیقا همون

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دادش من ۳روزه گرفتار این مسئله هستم دانشگاه پیام نور تا 3مهر نام نویسی غیرحضوری می کنه یا 7 مهر آخه درسایت پیام نورنا نوشته تا 7 ام ولی سنجش و سایت دانشگاه پیام نور تا 3 ام
      امروز رفتم مرکز استان حواسم به این مسئله نبوده است حالا بعداز ظهر دیگه نمیشه رفت دو باره فردا صبح برم راستی دادش شهریه پیام نور چقدر رشته مدیریت بازرگانی کارشناسی برداشتم حالا نمی دونم پیوسته است یا ناپیوسته است آخه میگن دو ترم مرخصی به پیوسته می دن دادش اگر میدونی کمکم کن من بچه روستا از چیزی خبر ندارم‎
      ‎اجرت با سالار شهیدان‎

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad19 نمایش پست ها
      دادش من ۳روزه گرفتار این مسئله هستم دانشگاه پیام نور تا 3مهر نام نویسی غیرحضوری می کنه یا 7 مهر آخه درسایت پیام نورنا نوشته تا 7 ام ولی سنجش و سایت دانشگاه پیام نور تا 3 ام
      امروز رفتم مرکز استان حواسم به این مسئله نبوده است حالا بعداز ظهر دیگه نمیشه رفت دو باره فردا صبح برم راستی دادش شهریه پیام نور چقدر رشته مدیریت بازرگانی کارشناسی برداشتم حالا نمی دونم پیوسته است یا ناپیوسته است آخه میگن دو ترم مرخصی به پیوسته می دن دادش اگر میدونی کمکم کن من بچه روستا از چیزی خبر ندارم‎
      ‎اجرت با سالار شهیدان‎
      داداش تا اونجایی ک من میدونم شهریه اش حدود 400 450 تومنه ولی احتمالا کمترم هس.شما اگ برگه معافیت سال چهارمو نداری برو همون پلیس +10 که برگه معافیتو ازش گرفتی کد ملیتو بده بگو ی نسخه دگ از معافیتم برام چاپ کن.کار دو دیقه اس.بعدشم برو ثبت نام دانشگاه[emoji4][emoji4]

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن