خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Unhappy حل مشکل تست زنی برای همیشه!(بزرگترین تایپیک تست زنی)

کسانیکه در مورد تست زنی سوال دارند در همین تایپیک مطرح کنند تا دوستان با تجربه بیان و جواب بدن ...

بنده خودم چندتا سوال را مطرح میکنم.

1. مبحثی که فرضا 30 تست دارد پس از خواندن و تسلط کافی بر روی درسنامه چگونه آن 30 تست را بزنیم ؟مضربشون کنیم؟یا تقسیم به دسته های ده تایی؟ (در مورد این سوال اگر تعداد تست ها به فرض 10 تا بود چیکار کنیم؟)

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pezeshkitehran نمایش پست ها
      کسانیکه در مورد تست زنی سوال دارند در همین تایپیک مطرح کنند تا دوستان با تجربه بیان و جواب بدن ...

1. مبحثی که فرضا 30 تست دارد پس از خواندن و تسلط کافی بر روی درسنامه چگونه آن 30 تست را بزنیم ؟مضربشون کنیم؟یا تقسیم به دسته های ده تایی؟ (در مورد این سوال اگر تعداد تست ها به فرض 10 تا بود چیکار کنیم؟)
      مضربی بزنید جوری که بشه تا 3 بار مرور کرد..مثلا اگه 90 تست هست مضرب 3 بزنید

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pezeshkitehran نمایش پست ها

این شخصیه باید خودت ببینی چندتا میتونی و تعداد تست چندتاس و مطلبش چ جوریه .

ولی در کل مضربی بزن مثلا به قول خودت اگه 10 تاس دوتا 5 تا بزن در فواصل مشخص.
      ﺑﮑـــــﻮﺵ ﺁﻧﮕﻮﻧﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻨﯽ...

ﮐﻪ ﺍی ﮐﺎﺵ

ﺗﮑﻪ ﮐﻼﻡ ﭘﻴﺮی ﺍﺕ ﻧﺒﺎﺷــﺪ...!

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خدایی من کلی مشاوره از جاهای مختلف و کلی ویس از استاد افشار گوش دادم...اصلا سر بعضی از مباحث مثل حرکت ودینامیک زدن تست بصورت مبحثی وپوششی غیرممکنه...خیلی تنوع مطلب زیاده...گاهی ۱۰ تا تسته که هرکدوم یجور حل میشه...مضربی زدن کلی هم وقت میگیره

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مضربی زدن خوب نیست مگر اینکه خود مولف گفته باشه که میتونید این کارو بکنید

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vivabarca نمایش پست ها
      خدایی من کلی مشاوره از جاهای مختلف و کلی ویس از استاد افشار گوش دادم...اصلا سر بعضی از مباحث مثل حرکت ودینامیک زدن تست بصورت مبحثی وپوششی غیرممکنه...خیلی تنوع مطلب زیاده...گاهی ۱۰ تا تسته که هرکدوم یجور حل میشه...مضربی زدن کلی هم وقت میگیره
      تو خودت چجوری تست میزنی در کل؟ممنون میشم بگید

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      بنظرم نصف تستا رو بزن نصف بقیه شم ببین دیگه کی تو آزمونت تکرار میشه این مبحث و تقسیمشون کن و همون موقه بزن......ینی این کاریه که من میکنم مثلن دفه ی اول ک یه درسی رو تو آزمون داریم میام نصف تستا رو میزنم و دفه ی دوم مثلن میام 25 درصدشو میزنم دفه ی سومم 25 درصد آخر ......حالا اگ بیشتر تو آزمون تکرار شده بود اون 25 درصده کمتر میشه.....فککنم بد توضیح دادم امیدوارم بفهمینش

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بهترین روش اینه که همه ی تستارو بخوری، چون با تجربه ای که من دارم میبینم که مولفا جوری تست طرح میکنن که کم کم به تسلط برسی(البته فقط آبی کانون اینجوری نیست و ی راس میره سر تستا کنکور) ولی به نظر من اگه تستای تالیفی و هرتستی که مولف قبل از تستای کنکور اورده رو بزنی، وقتی که همش تموم شد به تسلط کافی رسیدی واسه تستای کنکور و آزمونا

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ftm_mlh نمایش پست ها
      بنظرم نصف تستا رو بزن نصف بقیه شم ببین دیگه کی تو آزمونت تکرار میشه این مبحث و تقسیمشون کن و همون موقه بزن......ینی این کاریه که من میکنم مثلن دفه ی اول ک یه درسی رو تو آزمون داریم میام نصف تستا رو میزنم و دفه ی دوم مثلن میام 25 درصدشو میزنم دفه ی سومم 25 درصد آخر ......حالا اگ بیشتر تو آزمون تکرار شده بود اون 25 درصده کمتر میشه.....فککنم بد توضیح دادم امیدوارم بفهمینش
      ولی اینجوری به تسلط کامل نمیرسین، بهتره بار اول همه ی تست ها و بار دوم تست های علامت دار یا آزمون ها حل بشه...البته باید ساعت مطالعه بالا باشه واسه این کار، من خودم 14 ساعت در نظر کرفتم که امیدوارم بتونم از پسش بربیام

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      ولی اینجوری به تسلط کامل نمیرسین، بهتره بار اول همه ی تست ها و بار دوم تست های علامت دار یا آزمون ها حل بشه...البته باید ساعت مطالعه بالا باشه واسه این کار، من خودم 14 ساعت در نظر کرفتم که امیدوارم بتونم از پسش بربیام
      اقا منم همین کارو میکنم...خیلی بهتره تا اینکه یخرده یخرده بزنیم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن