خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

واسه اینکه پشت کنکور بمونم سریازی رو باید چیکار کنم ؟

سلام دوستان من امسال به دلیل یه سری مشکلات رتبه ام در حد انتظار نبود و میحوام واسه سال دیگه بمونم ولی سوال داشتم ...اول اینکه من نیمه دومی هستم (73) ، میخواستم ببینم با توجه به تغییرات قانون سربازی میتونم واسه سال دیگه بمونم یا نه ؟ اگه میتونم بمونم باید چیکار کنم ؟ اصل سوال من اینجاست که یکی بهم گفته باید انتخاب رشته کنی و بعد انصراف بدی تا سال دیگه بتونی کنکور بدی و میگه که این قانون جدیده !!! کسی میتونه واقعا با اطمینان جواب بده ؟! مرسی ...

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط | DEXTER | نمایش پست ها
      سلام دوستان من امسال به دلیل یه سری مشکلات رتبه ام در حد انتظار نبود و میحوام واسه سال دیگه بمونم ولی سوال داشتم ...اول اینکه من نیمه دومی هستم (73) ، میخواستم ببینم با توجه به تغییرات قانون سربازی میتونم واسه سال دیگه بمونم یا نه ؟ اگه میتونم بمونم باید چیکار کنم ؟ اصل سوال من اینجاست که یکی بهم گفته باید انتخاب رشته کنی و بعد انصراف بدی تا سال دیگه بتونی کنکور بدی و میگه که این قانون جدیده !!! کسی میتونه واقعا با اطمینان جواب بده ؟! مرسی ...
      سلام
      در مورد سربازی نمیدونم از داود بپرس
      ولی اگه بری دانشگاه دولتی رشته های روزانه بخونی سال بعد یعنی 93 نمیتونی کنکور بدی
      ولی واسه رشته های شبانه میتونی سال بعد دوباره کنکور بدی
      البته اینا در صورتی هستن که هنوز وقت سربازی شما نشده باشه
      رمز عبورم رو به صورت رندوم عوض کردن
      دوستان حلال کنید
      اگه دوستان کاری یا پیامی داشتن پیشاپیش شرمنده
      چون رمز عبورمو نمیدونم
      خدافظ

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      برا سربازیم شما که نیمه دومی تا تاریخ فارغ التحصیلیت مهلت معرفی تو سال بعد
      یعنی خرداد یا شهریور 93 ک اون بستگی داره نظام وظایفه تو رو تا کی دانش آموز حساب کنه ...هنوز معلوم نیس اونش...شاید نظام وظیفه دقیق بدونه ک میخوان چیکار کنن
      خدانگهدار

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن