خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 87
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات

امكان رفع محروميت از كنكور 97

146.jpg

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به به، مث این که احکام ثانویه صادر شده

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza0 نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 146.jpg
مشاهده: 424
حجم: 109.9 کیلو بایت
      شر و وره رفیق خودم 5 مهر درخواست داد اصلا بررسی نشدو جواب ندادن چ بریه رفع محرومیت
      باید شخصا بری سازمان سنجش
      اینترنتی طره هم خورد نمیکنن واست
      خوشا دیدار ما در خواب ...

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کسی که روزانه قبول شده و جای یکنفر رو گرفته ...
      محرومیت رو قرار دادن تا کسی بدون سنجیدن شرایط همینجوری انتخاب رشته نکنه .

5. Top | #5
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -AMiN- نمایش پست ها

شر و وره رفیق خودم 5 مهر درخواست داد اصلا بررسی نشدو جواب ندادن چ بریه رفع محرومیت
      باید شخصا بری سازمان سنجش
      اینترنتی طره هم خورد نمیکنن واست
      نميدونم درسته اين خبر يا نه
      خود منم يه جا ديدم اين عكسو

6. Top | #6
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      دانش آموزان رشته روزانه ای که تمایل به شرکت در کنکور 97 را دارند باید از این طریق درخواست خود را ارسال نمایند
      سیستم ارسال درخواست

خبر درسته

7. Top | #7
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      در صورتی که تمایل به جابه جایی رشته قبولی خود با اولویت های بعدی را دارید باید مراحل زیر را انجام دهید:

1- دانش آموزانی که روزانه قبول شده اند و میخواهند اولویت های بعدی خود را بروند و قطعا (نمیخواهند) سال آینده کنکور دهند

این دسته از افراد باید در دانشگاه روزانه ای که قبول شده اند ثبتنام کنند، سپس از طریق لینک فوق درخواست خود را ارسال نمایند، در صورتی که سازمان سنجش و دانشگاه مبدا و مقصد موافقت نمایند از ترم دوم دانشجو انتقال پیدا می کند و دروس ترم اول در صورتی که بالاتر از 12 باشند تطبیق می خورد. در این حالت دانش آموز از درس عقب نیفتاده است و در صورت عدم موافقت نیز دانشگاه خود را ادامه می دهد.

2- دانش آموزانی که روزانه قبول شده اند و (نمیخواهند) اولویت های بعدی خود را بروند و قطعا (میخواهند) سال آینده کنکور دهند

به این دسته از افراد توصیه می شود علاوه بر ثبت درخواست از لینک فوق به صورت حضوری به سازمان سنجش تهران مراجعه کنند تا قطعا درخواست شرکت در کنکور سال آینده را داشته باشند، این دسته از افراد ترجیحا دانشگاه روزانه ای را که قبول شده اند را ثبتنام نکنند چون هر دانشجو صرفا میتواند یک بار از دانشگاه انصراف دهد در صورتی که برای بار دوم انصراف دهد سرباز می شود.

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza0 نمایش پست ها
      در صورتی که تمایل به جابه جایی رشته قبولی خود با اولویت های بعدی را دارید باید مراحل زیر را انجام دهید:

1- دانش آموزانی که روزانه قبول شده اند و میخواهند اولویت های بعدی خود را بروند و قطعا (نمیخواهند) سال آینده کنکور دهند
      این دسته از افراد باید در دانشگاه روزانه ای که قبول شده اند ثبتنام کنند، سپس از طریق لینک فوق درخواست خود را ارسال نمایند، در صورتی که سازمان سنجش و دانشگاه مبدا و مقصد موافقت نمایند از ترم دوم دانشجو انتقال پیدا می کند و دروس ترم اول در صورتی که بالاتر از 12 باشند تطبیق می خورد. در این حالت دانش آموز از درس عقب نیفتاده است و در صورت عدم موافقت نیز دانشگاه خود را ادامه می دهد.

2- دانش آموزانی که روزانه قبول شده اند و (نمیخواهند) اولویت های بعدی خود را بروند و قطعا (میخواهند) سال آینده کنکور دهند

به این دسته از افراد توصیه می شود علاوه بر ثبت درخواست از لینک فوق به صورت حضوری به سازمان سنجش تهران مراجعه کنند تا قطعا درخواست شرکت در کنکور سال آینده را داشته باشند، این دسته از افراد ترجیحا دانشگاه روزانه ای را که قبول شده اند را ثبتنام نکنند چون هر دانشجو صرفا میتواند یک بار از دانشگاه انصراف دهد در صورتی که برای بار دوم انصراف دهد سرباز می شود.
      یعنی اگه کسی حضوری به سنجش مراجعه کنه و درخواست بده میتونه کنکور بعد روزانه قبول شه؟

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من با مشاوره هیوا صحبت کردم اونا گفتن که یه همچین امکانی هست. و تا هفت مهر هم فرصت داره. ولی من دانشگاه ثبت نام کردم و خانوادم اجازه نمیدن سال بعد رو بمونم -_-

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rouhollahbnd نمایش پست ها
      من با مشاوره هیوا صحبت کردم اونا گفتن که یه همچین امکانی هست. و تا هفت مهر هم فرصت داره. ولی من دانشگاه ثبت نام کردم و خانوادم اجازه نمیدن سال بعد رو بمونم -_-
      اگه این امکان باشه برای منی که رشته دلخواهمو قبول نشدم فرصت خوبیه

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza9 نمایش پست ها
      اگه این امکان باشه برای منی که رشته دلخواهمو قبول نشدم فرصت خوبیه
      یه زنگ بزن به همین هیوا کمکت میکنن چی کار کنی!

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستانی که اطلاعات دارن
      اگه این محرومیت لغو بشه. و من که دانشگاه ثبت نام کردم بخوام انصراف بدم. مشمول میشم آیا؟!
      امسال پشت کنکور بودم!

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      آپ!

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rouhollahbnd نمایش پست ها
      دوستانی که اطلاعات دارن
      اگه این محرومیت لغو بشه. و من که دانشگاه ثبت نام کردم بخوام انصراف بدم. مشمول میشم آیا؟!
      امسال پشت کنکور بودم!
      چون اولین انصرافته یه سال مهلت داری اما اخرین مهلتته
      خوشا دیدار ما در خواب ...

15. Top | #15
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      اپ

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن