خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 48
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bahra نمایش پست ها
      خود سوالش یه پا چالش بر انگیزه باید 1 دقیقه وقت بزاریم سوالو بفهمیم
      این خوبه بازم.یه تستایی دیدم که تو جملات پاسخشم قید منفی استفاده میکنن اصن ادم گ... گیجه میگیره:-dمثلا کدام یک از گزینه های زیر نمیتواند جمله زیر را نادرست تکمیل نکند؟در یک انسان بالغ........نمیباشد.1)استفراغ نکردن جزو ویژگی های عادی او2)...3)...4)...و بدین شرح:-dدیدم که میگماااا

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      آقا میگم واسه استوکیموتری کتاب خوب میگین؟
      من شیمیم ضعیفه ولی استوکیومتریم با اینکه ریاضی و محاسباتم خوبه ولی خیلی اوقات وسط سوال اشتباه به دست میارم و کل جواب داغون میشه آخرشم که تو گزینه ها نیس...
      بنظرم باید تمرین زیاد کنم. شیمی 3 خ سبز چاپ 91 رو دارم ولی موج آزمونم میخوام بگیرم.
      بنظرتون خوبه؟
      پیشنهادات؟
      ببین یه مشکلی هست من قبلا داشتم.اونم اینه تا یه تست استو میدیدم سریع دنبال عدد میگشتم و یه کسر پیش ساخته مینوشتم
      باید اول سوال رو بفهمی.هر کلمه از سوال مهمه.اصن نمیدونم کدوم انسان جاهلی اومد گفت تو مسئله بیاید عدد هارو یه گوشه بنویسید.
      شما سعی کن سوالو بخونی و اصلا به عدد ها توجه نکنی بفهمی چی گفته و چی میخواد و این وسط راهش چیه
      اول مسئله رو بخونی بفهمی بهتره یا اینکه هی بیای یه محاسبه کنی بعد دوباره برگردی ببینی سوال چی خواسته

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amiirhosein نمایش پست ها
      ببین یه مشکلی هست من قبلا داشتم.اونم اینه تا یه تست استو میدیدم سریع دنبال عدد میگشتم و یه کسر پیش ساخته مینوشتم
      باید اول سوال رو بفهمی.هر کلمه از سوال مهمه.اصن نمیدونم کدوم انسان جاهلی اومد گفت تو مسئله بیاید عدد هارو یه گوشه بنویسید.
      شما سعی کن سوالو بخونی و اصلا به عدد ها توجه نکنی بفهمی چی گفته و چی میخواد و این وسط راهش چیه
      اول مسئله رو بخونی بفهمی بهتره یا اینکه هی بیای یه محاسبه کنی بعد دوباره برگردی ببینی سوال چی خواسته
      در ادامه فرمایشات شما اینکه قبل از همهه چیز اول ببین سوال چه واکنشی رو مورد سوال قرار داده و اول برو واکنش رو بنویس واکنش رو که نوشتی 80 درصد کار حل شده...
      بعدش ادامه ی سوال رو بخون و به قول امیر حسین(چای نخورده موز برداشتم)به اعداد توجهی نکن!!!
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      قیامت کرده ای زین قد و قامت
      موذن گر ببیند قامتت را
      به قد قامت بماند تا قیامت
      بر قد و قامت رعنا و چشمان زیبا و رخ دلربای مهدی قرآن امام زمان امام النور ابوالقاسم محمد بن الحسن المهدی(ص) صلوات

4. Top | #34
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amiirhosein نمایش پست ها
      من توی اغلب مسائل(مثلا غیر مسائل سخت فصل 3 شیمی 3) مشکلی توی راهش ندارم و اتفاقا سریع هم نسبتا تشخصیش میشدم.
      ولی توی اعداد بدست اومده و محسابات خیلی اشتباه میکنم و همین باعث میشه وقت کم بیارم و شیمیم گند بزنه.
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadMahdi14 نمایش پست ها
      در ادامه فرمایشات شما اینکه قبل از همهه چیز اول ببین سوال چه واکنشی رو مورد سوال قرار داده و اول برو واکنش رو بنویس واکنش رو که نوشتی 80 درصد کار حل شده...
      بعدش ادامه ی سوال رو بخون و به قول امیر حسین(چای نخورده موز برداشتم)به اعداد توجهی نکن!!!
      اونم بلدم گفتم اگه بخوام طبقه بندی کنم 80 درصد مواقع توی اعداد و 20 درصد توی بقیه چیزا مثل راه حل یا واکنش مشکل دارم.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      من توی اغلب مسائل(مثلا غیر مسائل سخت فصل 3 شیمی 3) مشکلی توی راهش ندارم و اتفاقا سریع هم نسبتا تشخصیش میشدم.
      ولی توی اعداد بدست اومده و محسابات خیلی اشتباه میکنم و همین باعث میشه وقت کم بیارم و شیمیم گند بزنه.

اونم بلدم گفتم اگه بخوام طبقه بندی کنم 80 درصد مواقع توی اعداد و 20 درصد توی بقیه چیزا مثل راه حل یا واکنش مشکل دارم.
      خب راه حل این راه اینه که شما یه موج آزمون یا فار یا... بگیری و تست زماندار حل کنی
      موج آزمون یه بخش داره که فقط محاسباته این میتونه بدردت بخوره
      ضمنا سوالات ازمونهایی آزمایشی نشه فراموش(لامپ اضافه خاموش)
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      موذن گر ببیند قامتت را
      بر قد و قامت رعنا و چشمان زیبا و رخ دلربای مهدی قرآن امام زمان امام النور ابوالقاسم محمد بن الحسن المهدی(ص) صلوات

6. Top | #36
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdimhm نمایش پست ها
      دوستان کسانی که گزینه دو امتحان میدادن میشه بیاین
      سطح هر درسش با قلمچی مقایسه کنید
      تمامی سوالات استاندارد و به نوعی ریشه و عصاره ی هر درس هستش ....

7. Top | #37
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      به نظرم من اول مبتکران بخونید بعد تستای کنکور بزنید خوب بررسی شون کنید واسه مسایل بعد برید سراغ فار یا موج ازمون

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      Up

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام ...
      امیدوارم همه موفق باشن ... اصلا استرس نگیرید ... قشنگ تمرکز کنید و سوالات رو ضربه فنی کنید ... نگران بد دادن هم نباشید چون اسم آزمون روش هست : آزمون آزمایشی ... آزمایشی هست ... جهت آزمایش ... پس اگر زبونم لال اگر خوب ندادید زانوی غم بغل نگیرید ... البته این موضوع درباره بچه های این انجمن صادق نیست چون مطمئنم همه عالی میدن ... ولی با خودتون تکرار کنید که شما امتحان رو عالی میدید... اینجوری کل کائنات شما رو یاری می کنن
      التماس دعا
      موفق و پیروز باشید

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام ...
      امیدوارم همه موفق باشن ... اصلا استرس نگیرید ... قشنگ تمرکز کنید و سوالات رو ضربه فنی کنید ... نگران بد دادن هم نباشید چون اسم آزمون روش هست : آزمون آزمایشی ... آزمایشی هست ... جهت آزمایش ... پس اگر زبونم لال اگر خوب ندادید زانوی غم بغل نگیرید ... البته این موضوع درباره بچه های این انجمن صادق نیست چون مطمئنم همه عالی میدن ... ولی با خودتون تکرار کنید که شما امتحان رو عالی میدید... اینجوری کل کائنات شما رو یاری می کنن
      التماس دعا
      موفق و پیروز باشید

11. Top | #41
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تا ساعاتی دیگر شکایات از سوالات غیر استاندارد قلمچی شروع خواهد شد...
      !!!Let’s learn sth from others mistakes, because life is not too long for us to experience all thing!!!
      www.submovies.ir

12. Top | #42
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      من از بس زرنگم.الان از سر جلسه اومدم.همه رم جواب دادمموفق باشیند
      I'm coming

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام همگی که آزمون دادین
      خسته نباشید
      ما که به آزمون نرسیدیم ان شا الله از آزمون بعدی...
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      موذن گر ببیند قامتت را

14. Top | #44
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin1441 نمایش پست ها
      تا ساعاتی دیگر شکایات از سوالات غیر استاندارد قلمچی شروع خواهد شد...
      اقا خداییش احتمال کنکور خیلی راحته..

Sent from my SM-J320F using Tapatalk
      Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
      Be kind. Always.

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali9977 نمایش پست ها
      اقا خداییش احتمال کنکور خیلی راحته..

Sent from my SM-J320F using Tapatalk
      میتونه هم سخت باشه
      کلا این آزمون احتمالش راحت بود به شرطی که سوالای احتمال رشته ریاضی رو حل میکردی مثلا سوال فکر کنم 104 رشته ریاضی سال 88 بود یا اون نمیکته مشابه سال 92 ریاضی بود که البته اونجا تعداد حالات خواسته بود اینجا احتمال اون سوال معلمه هم جالب بود قلا دوسال پیش فکر کنم قلمچی سوال پستچی شو داده بود گفته بود یه پستچی سه تا نامه داره چقدر احتمال داره نامه هارو درست به دست صاحباش نرسونه سوال 106 مشابه ریاضی 91 بقیشم که دیگه هیچی
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      موذن گر ببیند قامتت را

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن