خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات

شیمی 60-70؟ چگونه

سلام دوستان
      من میخوام شیمی رو حدود 60 بزنم تو کنکور
      واسه سال دوم پایه خیلی ضعیفی داشتم، و با نگاه کردن فیلمای اقاجانی راه افتادم
      حالا میخواستم بدونم برای سال سوم و پیش هم نیازه؟ به طور کلی چی کار کنم شیمیم تقویت شه؟ ایا راهی بهتر از اقاجانی واسه اموزش و نکات ترکیبی هست؟
      ممنون

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اپ

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mamad1 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      واسه سال دوم پایه خیلی ضعیفی داشتم، و با نگاه کردن فیلمای اقاجانی راه افتادم
      حالا میخواستم بدونم برای سال سوم و پیش هم نیازه؟ به طور کلی چی کار کنم شیمیم تقویت شه؟ ایا راهی بهتر از اقاجانی واسه اموزش و نکات ترکیبی هست؟
      ممنون
      سلام واسه استوکیومتری حتما ببین فیلماشو
      واسه پیش هم اسید و بازو ببین

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کتاب درسی رو خوبه خوب بخونید مثل زیست دقیقا ..برای سال سوم که از فصل یک شروع می کنید اول کتاب درسی رو جدی و بادقت مطالعه کنید (به زمانی که میبره این کار اصلا توجه نکنید) از کتاب مبتکران تمام اون لیست واکنش هارو با دقت زیاد حقظ کنید ( توصیه می کنم این کار رو با نوشتن انجام بدید ) البته در نگاه اول به تظرتون سخت خواهد اومد چون تعدادشون در ظاهر زیاده ولی اگه بیشتر توجه کنید می بینید که بیشترشون الگوی ثابتی دارند و فقط نیاز به دوسه بار تمرین دارند نه حفظ!! اون هایی که حتما باید حفظ کنید رو روی برگه اچار بنویسید و بعد این که حسابی تمرینشون کردید . وروزی یک بار در هفته اول و بعدا هر چند گاه یک نگاهیی بیااندازید . در مرحله بعد هم تمام تست های مبتکران رو کارکنید . سعی کنید تست های محاسباتیش رو چندین بار مثلا من خودم دو یا سه بار کار می کنم . اولین بار بدون زمان و اموزشی . دومین بار زمان دار و رفع اشکال و سومین بار فقط برای سنجش و یافتن نقاط ضعف.تست های محاسباتی رو باید مداوم انجام بدید نمیشه گفت من برای یک ازمون کار کردم و دیگه تمومه تا کنکور . نیاز به تمرین و مرور زیاد داره . پیشنهاد میدم از کتاب موج ازمون هم به عنوان کتاب تمرین و سنجش در طول سال تا خود کنکور استفاده کنید. من فقط یک فصل رو مثال زدم . (((البته روش درس خوندن هر کس فرق داره واین که شما روش خودتون رو کشف کنید زمان خواهد برد))اینایی که گفتم سخت به نظر میرسن ولی من ودم راضیم و به نظرم در مرحله عمل هم انچنان سخت نیست . موفق باشد . امیدوارم کمکتون کرده باشم
      ویرایش توسط LI20 : 01 مهر 1396 در ساعت 21:47

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mamad1 نمایش پست ها
      سلام دوستان

ممنون

رمز موفقیت در شیمی:

تست تست تست تست تست

وبررسی دقیق تستها

اصلا یه چیزایی رو باید با تست یادبگیرین نه صرفا حفظشون کنین!

شیمی فقط دانسته هامون نیس! سرعت بالا واسه درک سوال و کوتاهترین زمان واسه رسیدن به پاسخ صحیح!

ان شاالله یه درصدعالی کسب کنین

Başka bir dünyayam
      Ele dünyayam ki , orde ğem yox

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      در شیمی باید مرور داشته باشی پشت سر هم تا یادت نره مرور کلا تو شیمی خیلیییی مهمه والا ،اونجاهایی رو هم که ممکنه یکمی اذیت کنه یک جایی یادداشت کن و پشت سرهم مرور کن،برای مفاهیم کتاب مفاهیم گاج که حفظیات مهمه کتابارو جمع کرده خیلی خوبه راحتم مرور میشه
      برای قوی شدن تو محاسبات،پکیج محاسبات منتظری رو پیشنهاد میدم خیلی خوبه محاسباتتو خیلی قوی میکنه و واقعا ارزش داره
      برای مسائل شیمی کتاب مسائل گاج+مسائل لقمه ی مهروماه برای قوی شدن تو مسائل خیلی خوبه البته رو تستای کنکور تمرکز دارن این کتابا
      در کناره کتابی که کارمیکنی باید زمان دارهم تست بزنی به صورت مداوم نه یکدفعه ای از کتابایی مثل فار،موج آزمون وآی کیو و ... زمان دار بودنش مهمه
      در آزمونا بنظرم خوبه اولش حفظیات رو جواب بدی و بعد مسائل
      جاهایی رو هم که فکر میکنی سخته و از کتابا دریافت نمیکنی آلاء شاید خوبه باشه

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      کسی میدونه فار ازمون تقریبا چن تا تست داره پیش وپایه ؟

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      up

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن