خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام موسسه بهتره؟

رأی دهندگان
    74. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • قلم چی

28 37.84%
    • گزینه دو

9 12.16%
    • گاج

15 20.27%
    • سنجش

7 9.46%
    • مهم نیته!

15 20.27%
    صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 74
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

Question آزمون های آزمایشی برای فارغ التحصیلان

دوستان به نظرتون شرکت در یک آزمون آزمایشی برای فارغ التحصیل ها چقد ضرورت داره؟! و این که کدوم موسسه بهتره و تو چه بازه زمانی باشه؟
      پارسال که کانون بودم زیاد خوشم نیومد. امسال میخوام برم گزینه دو اما نمیدونم که 7 تا آزمون قبل عید رو برم بهتره یا از اسفند به بعد شرکت کنم؟!!!
      مجربین بگن لطفا!
      !!!Let’s learn sth from others mistakes, because life is not too long for us to experience all thing!!!
      www.submovies.ir
      ویرایش توسط amin1441 : 01 مهر 1396 در ساعت 16:27

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام سوال من هم هست.لطفا پاسخ بدین.من که از ازمون قلم چی و ازمون های دو هفته ایش و ترازش خیری ندیدم.گزینه ۲ چطوره
      ویرایش توسط heengameeh : 01 مهر 1396 در ساعت 16:29 دلیل: جا انداختن

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه میتونی بدون آزمون بخونی تا اسفند نرو که فکر نکنم بتونی (حداقل که من نمیتونم)
      آزمون زیاد مهم نیس مهم کسب مهارت آزمون تو سر جلسه اس که تو خونه اونا رو کسب نمی کنی
      اگه می خوای شرکت کنی هر آزمونی شرکت کن به جز سنجش
      "A Smooth Sea Never Made a Skillful Sailor"

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin1441 نمایش پست ها
      دوستان به نظرتون شرکت در یک آزمون آزمایشی برای فارغ التحصیل ها چقد ضرورت داره؟! و این که کدوم موسسه بهتره و تو چه بازه زمانی باشه؟
      پارسال که کانون بودم زیاد خوشم نیومد. امسال میخوام برم گزینه دو اما نمیدونم که 7 تا آزمون قبل عید رو برم بهتره یا از اسفند به بعد شرکت کنم؟!!!
      مجربین بگن لطفا!
      سلام
      ازمون لازمه...اما لازم نیس حتمن همه ازمونای موسسه مورد نظرو شرکت کنی..مثلن میتونی فقط جامع ها رو بری...به نطر من قلمچی خوبه..‌گزینه یا گاج نبودم ک اطلاعات بدم
      اگه تو ازمون دادن مشکلی ندارید ینی از لحاظ وقت رد شدن از سوالات تشخیص سوالات سخت و اسون از هم و...ازمون دادن ضرورتی نداره میخام اینو بگم ک اگه میتونید از ازمونایی ک تو خونه میدین نقاط ضعف و قوت و شناسایی کنید و به استلاح(اصتلاح) ( نمیدونم چه طور مینویسنش مخم هنگ کردهمهارت ازمون دادنو از همین ازمونای منزل کسب کنید لزومی به شرکت نیس..‌البته جامع ها و حتمن برید
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط seven نمایش پست ها
      سلام
      ازمون لازمه...اما لازم نیس حتمن همه ازمونای موسسه مورد نظرو شرکت کنی..مثلن میتونی فقط جامع ها رو بری...به نطر من قلمچی خوبه..‌گزینه یا گاج نبودم ک اطلاعات بدم
      اگه تو ازمون دادن مشکلی ندارید ینی از لحاظ وقت رد شدن از سوالات تشخیص سوالات سخت و اسون از هم و...ازمون دادن ضرورتی نداره میخام اینو بگم ک اگه میتونید از ازمونایی ک تو خونه میدین نقاط ضعف و قوت و شناسایی کنید و به استلاح(اصتلاح) ( نمیدونم چه طور مینویسنش مخم هنگ کردهمهارت ازمون دادنو از همین ازمونای منزل کسب کنید لزومی به شرکت نیس..‌البته جامع ها و حتمن برید
      اصطلاح
      وقتت رو برای فکر کردن به گذشته تلف نکن. قرار نیست برگردی اونجا.

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin1441 نمایش پست ها
      مجربین بگن لطفا!

بدون شرکت تو آزمونها در طول سال هم میشه موفق شد!

اما برنامه ی راهبردی آزمونها خوبه چون یه جورایی بلاتکلیف نیستین و برنامه تون مشخصه.

صرف شرکت تو آزمونهای آزمایشی تضمین کننده ی نتیجه ی کنکورنیس.

ارزیابی خودتون از مباحثی که خوندین قرارگرفتن تو شرایط آزمون مدیریت زمان و مشخص شدن نقاط ضعف و قوتتون و...

+سطح سوالات گزینه ی 2 رو نمیدونم اما توجه داشته باشین برنامه ی آزمونها ی(( گزینه ی دو)) 3 هفته ای هستش.

++ میتونین قبل از عید درسها رو تموم کنین و بعدازعید جمع بندی و آزمونهای جامع رو داشته باشین.

Başka bir dünyayam
      Ele dünyayam ki , orde ğem yox

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hannibal نمایش پست ها
      اصطلاح
      اها خودشه ایول...مرسی اونموقع واقعن یادم نمیومدی بار یادم رفته بود اصلن دندودن چطور نوشته میشه
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون از همگی

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      برو سنجش خوبه
      ازمون رو حتما شرکت کن هر کدوم رو که خواستی چون نقاط ضعف و قوتت مشخص میشه با ازمون دادن !

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بستگی به شخصش داره . بعضیا واقعا نیاز به یه انگیزه رقابتی دارن بخصوص اونایی ک سال پیش تو مدرسه خوبی بودن . به نظرم برای اکثریت پشت کنکوریا واجبه !

? What is the Most resilient Parasite? A Bacteria? A Virus? An Intestinal worm
      ;An idea
      ... Resilient, Highly contagious
      .Once an idea has taken hold of the brain it’s almost impossible to eradicate
      .An idea that is fully formed, fully understood,That sticks, right in there somewhere

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چرا میگید سنجش خوب نیست؟من سنجشو میخوام برم با قلم چی تو خونه بزنم
      This time,this is my fight song
      Take -backe -my life Song
      Prove - I'm - alright Song
      My power's turned on
      Starting right now,i'll be strong

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام...اخرین مهلت ثبت نام ازمون های قلمچی کی هست؟؟؟

13. Top | #13
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mariyana نمایش پست ها
      سنجش آخه سوالی شیمی خیلی سختی داره طوری که فردی مثل من که تو سوم رو شیمی کسی رو حرفم حرف نمی زد تو سال چهارم به دلیل رفتن به سنجش و درصدم از چیزی که انتظار داشتم پایین میومد در نتیجه نا امید شدم و از وسطای سال شیمی نخوندم
      و فیزیک سوالای به شدت آسون که درصد زیاد تو آزمون مغرورت میکنه
      اما اگه واقعا بتونی تو خونه سوالای موسسه دیگه رو بررسی کنی میشه یه جور با سنجش کنار اومد
      سنجش که واسه ما جواب نداد
      در آخر هم هر موسسه ای شرکت میکنی بکن فقط مهم تر از اون تحلیل آزمون هستش اگه آزمون رو تحلیل نکنی آزمون ندی بهتره

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossien000 نمایش پست ها
      سلام...اخرین مهلت ثبت نام ازمون های قلمچی کی هست؟؟؟
      قلمچی مهلت نداره.هر وقت بری هر چند تا ازمون باقی مونده رو ثبت نام می کنه

15. Top | #15
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mariyana نمایش پست ها
      در ضمن حالا هم که تصمیم گرفتی سوالای یه موسسه دیگه ای رو بررسی کنی حتما سوالای عمومی گاج رو بررسی کن عمومی های گاج بر خلاف اختصاصی هاش عالین ضرر نمی کنی

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن