خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام موسسه بهتره؟

رأی دهندگان
    74. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • قلم چی

28 37.84%
    • گزینه دو

9 12.16%
    • گاج

15 20.27%
    • سنجش

7 9.46%
    • مهم نیته!

15 20.27%
    صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 74
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بنظرم حرف اونایی که گفتن قلمچی برای کسایی ک متوسط رو به پایین هستن بده، درست هست. یعنی شما اگه هرچقدر تلاشتو بدون نقص ادامه بدی ولی نتونی بیای بالای 6300-6400 احتمال موفقیتت کم هست (گرچه من همین کنکور 97 کسی رو میشناسم با میانگین 6537 رتبه 1980 کشوری آورد و 900خورده‌ای منطقه2 که بینظیره برای این تراز).
      برای همین اگه سخت کوش فو نتیجه نگرفتید تا آخر آبان نهایتا (از مهر...)، بنظرم بهتره تا عید خودتون بخونید و بعدش توی جامع ها شرکت کنید. ولی مسئله مهم خوندن اصولی و باقواعد هست که تا اسفند بتونید تموم کنید. نه اینکه عید برسه هنوز بعضی مباحث یا دروس لنگ بزنه!

2. Top | #47
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      من پارسال گزینه 2 میرفتم برنامه راهبردیش خیلی افتضاح بود مثلا 3 2 تا ازمون فصل 5 زیست پیش رو داشت مرورم نداشت زیاد مثلا یادمه سال دوم رو تو 3 4 ازمون تموم کرد تا اخرای سال که ازمون جمع بندی پایه داشت ولی امکانات سایتش خیلی خوب بودن( تحلیل ازمون و تخمین رتبه و اخرین قبولی .. ) امسال بین گاج و قلمچی مونده بودم که نمایندگی قلمچی گفت از اول مهر تا کنکور هزینه ازمون ها میشه 1.500 که خیلی زیاده فقط گاج موند که رفتم گاج ثبت نام کردم .
      ویرایش توسط Mrhadi : 01 مهر 1397 در ساعت 11:04

3. Top | #48
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      الان زنگ زدم به نمایندگی های کانون و گاج تو شهر خودمون
      کانون که گفت هزینه ثبت نام یک میلیون و دویست میشه بدون پشتیبانم ثبت نام نمیکنیم
      گاجم گفت 903 تومن بدون پشتیبان 798
      من که گاج میرم
      کانون خیلی گرونه مگه میخوان چیکار کنن؟؟؟؟؟؟

4. Top | #49
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mrhadi نمایش پست ها
      من پارسال گزینه 2 میرفتم برنامه راهبردیش خیلی افتضاح بود مثلا 3 2 تا ازمون فصل 5 زیست پیش رو داشت مرورم نداشت زیاد مثلا یادمه سال دوم رو تو 3 4 ازمون تموم کرد تا اخرای سال که ازمون جمع بندی پایه داشت ولی امکانات سایتش خیلی خوب بودن( تحلیل ازمون و تخمین رتبه و اخرین قبولی .. ) امسال بین گاج و قلمچی مونده بودم که نمایندگی قلمچی گفت از اول مهر تا کنکور هزینه ازمون ها میشه 1.500 که خیلی زیاده فقط گاج موند که رفتم گاج ثبت نام کردم .
      کار خوبی کردی...

5. Top | #50
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Z.Hosseini نمایش پست ها
      من که گاج میرم
      سوالات گاج کیفیت بهتری دارن شک نکن...

هزینه به صرفه هس..

حاشیه کمتری داره...

دیگه وقتشه نگاهمون رو عوض کنیم...

6. Top | #51
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      1.5 برا آزمون ؟ : O
      چقد گرون شده کانون...
      حكمت وزیدن باد رقصاندن شاخه ها نیست.بلكه امتحان ریشه هاست...

7. Top | #52
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Z.Hosseini نمایش پست ها
      من که گاج میرم
      من دخترعموم رشتش انسانیه..پریروز رفته ثبت نام کرده میگه بم گفتن بدون کتاب1تومن بعد پشتیبانا رو سطح بندی کردن هرکدومش یه قیمتی اضافه میکنه رو هزینه ثبت نام : | من نمیفهمم چرا اینقدر هزینش زیاده چیکار میکنن مگه! پشتیبانام! ک افتضاحن!! پول خون اقای قلمچی رو میبرن ظاهرا :/

8. Top | #53
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط میثم93 نمایش پست ها
      اگه هدف از آزمون دادن مشخص کردن نقاط ضعفو قوت و برنامه ریزی برای پیشرفت تو آزمون بعدی باشه این خیلی خوبه ولی قلم چی این ویژگی رو نداره یعنی اگه دانش آموز ضعیف و یا حتی متوسطی باشی با اطمینان میگم اینو قلم چی بری سال بعد پشت کنکوری اینو پشت کنکوریا فقط میفهمن چی میگم!!! چون سوالاتش به جز آزمون های جامعش شدیدا سلیقه ای طرح میشن و تو مسیر کنکور نیستن...برنامه آزمون هاشم طوری هست که اگه از اول تراز بالا بودی که بودی ولی اگه یکی دوتا ازمون کم شدی دیگه تا اخر همونه...دلیلش اینه که برنامه رفته رفته سنگین تر میشه.. حالا یه عده میان میگن نه برنامش مرور زیاد داره و فلان!!! اره مرور زیاد داره ولی کسی که یه مبحثو تو وقت فراغ ! و باز خودش نتونسته بخونه و برسونه چطور میتونه توی برنامه ی مروری که به همراه مباحث جدید تره که تازه باید اونارو هم بخونه برسونه و مسلط هم بشه!!؟ چون کنکور فقط خوندن نیست..مهم تر از خوندن تثبیت و نگه داشتن اون تو حافظه ی بلند مدته...تازه شما فرض کن یه مبحثی مثل مثلثاتو نخوندی برا این ازمون...بعد میگی تو برنامه ی مروری میخونم!!! شما تا به برنامه ی مروری برسی این وسط دو سه ازمون حدو مشتقو ...اینارو بیخیال شی تا برنامه ی مروری مثلثات برسه!! عقب موندگی از ازمون مخصوصا تو مباحثی که زیر بنای مباحث دیگه هستن یعنی تقریبا میتونم بگم مساویه با پشت کنکور موندن...متاسفانه هر کسی میاد طبق شرایطی که خودش داشته نظر میده و بچه ها رو به سمت قلم چی سوق میدن و این باعث میشه هر سال اگه فرض کنیم 500 هزار داوطلب تجربی داریم 460 هزار تاش سیاه لشکرن حتی بیشتر رتبه های اخر هم قلم چی میرن هر سال ولی کسی این هارو نمیبینه و فکر میکنن قلم چی عامل موفقیت رتبه های برتر بوده در حالی که خود اونها بیش از 90 درصد کارو انجام دادن اون چیزی نبوده جز اراده و خواستن اگه قلم چی نبود هم 999 نفر زیر هزار میشدن 99 نفر زیر100 و 9 نفر تک رقمی! قلم چی برا همه مفید نیست برا اونایی که پایه خوبی دارن و دنبال نمونه سوال های چالشی هستن مفیده... چون بنظر من اسمشو ازمون هم نمیشه گذاشت آزمون باید استاندارد باشه که بدونی چقدر از اون مباحثی که خوندی رو خوب خوندی و تحلیل داشته باشه خودش که کدوم مباحث رو خوب نخوندی کم تسلطی قلم چی هیچکدوم از این امکاناتو نداره صرفا فقط نمونه سوال های چالشی هست..دلیلش هم اینه که هر کی از جاش بلند میشه پا میشه میره برا کانون طراح میشه و سوال میفرسته یکی از دلایل سوق دادن بچه ها به سمت کانون هم همینه چون قلم چی بخور زیاد داره!! از پشتیبانو مشاورو طراحو معلمو ... گرفته تا آبدارچی مدارس همه یه دستی تو کانون دارن ... که همشم از جیب منو تو میره...حالا برید گزینه دو رو بررسی کنید نه این همه حاشیه داره نه این همه تبلیغ نه کتاب قالب میکنن سوالا توسط هر کی که با ننش قهر کنه بخوادسوال طرح کنه طرح نمیشه!!!خلاصه کلام اینکه ...یکی رتبه برتر شده میاد میگه برید کانون خب عزیزم تو رفتی کانون باشه نتیجه هم گرفتی باشه!! ولی شرایط بقیه مثل تو نیست.. تو شاید از اول قوی بودی یا اگه پشت کنکور هم بودی پایه خوبی داشتی سال قبلش رتبه خوبی داشتی برا کسی که پایه خوبی نداره سوال چالشی نیاز نداره...فقط پشت کنکوریا میدونن چی میگم...موفق باشید!!!!

جهت یادآوری...

9. Top | #54
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moja78 نمایش پست ها
      چقد گرون شده کانون...
      دقیقش و گفت 1.540 اینجا خیلی گرون میگیرن فک کنم ولی گاج 770 بود از اول مهر تا کنکور که ثبت نام کردم .

10. Top | #55
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من آزمون نمیرم اما با برنامه گاج میخونم که درسا تموم شه تا عید

11. Top | #56
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      راستش منم میخواستم تو خونه این ازمونارو بدم بعدش با خودم گفتم ادم باید از یه ازمونی ترازی چیزی بترسه که بخونه یا نه
      هممون شب امتحان یه کتابو راحت تموم کردیم اونم از ترس امتحان فردا

گفتم این ازموناهم شاید محرک خوبی باشن واسه اینکه کتابارو به وقتش بخونم و مرور کنم

قلمچی هزینه ش بالاست... گاج نسبتا هزینه ش کمتره
      گزینه دو رو میگفتن برنامه ی خوبی نداره و سنجش هم که میگفتن سطح سوالات میاد پایین و ادم به اینا عادت میکنه سر کنکور سوال سخت ببینی هول میکنی😂😂😂

من قلمچی ثبت نام کردم...

فقط مونده معدل افتضاحم که تصمیم ندارم ترمیم بزنم😞

12. Top | #57
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من دیروز ثبت نام کردم قلم چی 800 بدون پشتیبان و کتاب .گاج گفت 1تومن .منم قلم ثبت نام کردم
      کدامین پل؟
      در کجای دنیا ؟
      شکسته شده که هیچکس
      به خانه آرزوهایش نمیرسد؟

13. Top | #58
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan.hp نمایش پست ها
      جهت یادآوری...
      موافقم

14. Top | #59
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moja78 نمایش پست ها
      چقد گرون شده کانون...
      دقیقش و گفت 1.540 اینجا خیلی گرون میگیرن فک کنم ولی گاج 770 بود از اول مهر تا کنکور که ثبت نام کردم .
      نقل قول نوشته اصلی توسط terme1 نمایش پست ها
      من دیروز ثبت نام کردم قلم چی 800 بدون پشتیبان و کتاب .گاج گفت 1تومن .منم قلم ثبت نام کردم
      گاج به من گفت هزینش با پشتیبان و همه امکانات، 798 تومنه که اگه قبلش تو سایت ثبت نام کنیم 20% تخفیف میخوره و اگه یک جا هزینه رو بدیم 5% دیگه هم تخفیف میخوره و جمعا میشه 598 تومن.

15. Top | #60
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      از نظر برنامه قلم چی و از نظر سوالات گزینه وبعد گاج
      سنجش رو برای ازمونهای جامع اخریش میپسندم

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن