خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام موسسه بهتره؟

رأی دهندگان
    74. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • قلم چی

28 37.84%
    • گزینه دو

9 12.16%
    • گاج

15 20.27%
    • سنجش

7 9.46%
    • مهم نیته!

15 20.27%
    صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 74
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yoyo1998 نمایش پست ها
      توروخدا بگین کدوم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      باباقلم چی اگه بده پس چرا هرکیو میبینم رتبه خوب آورده میگه قلم چی بودم هیشکی گزینه2 نبوده
      دوست گلم ما درباره بچه های نرمال صحبت می کنیم درباره بچه هایی که نهایتا از تیر شروع کردن که حرفه ای بخونن و به ارزوشون برسن(پزشکی.دندون.هوشبری.اتا ق عمل.پرستاری)
      ما درباره اونایی که اول کار هستن حرف میزنیم.(البته بهتره بگم من..شاید بقیه اینطور نباشن)
      اگه شما از اون دسته ای هستی که تابستون سال دومشون تست های کنکور سال سوم رو میزنن و وقتی که میرسن به پیش فقط احتیاج به مرور دارن یا حتی اگه از وسطای سال سوم هم شروع کردی به حرفه ای خوندن و تا الان حداقل سال دوم و قسمتی از سومت رو خوب بستی حتما برو قلم چی تا خودتو با رقبای حرفه ای مثل خودت مقایسه کنی...زیر ۳۰۰ ها یا زیر ۱۰۰ ها.
      اما خیلی از بچه های ما الان تق و لق هستن تازه شروع کردن...بیشتر دنبال انگیزه ان که تلاششون رو چند برابر کنه و...قلم چی انگیزه رو تو این بچه ها میکشه

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      و باز هم جا داره از این تریبون استفاده کنم و بگم لعنت به سهمیه و کاظم

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من خیلی ضعیفم ینی برم گزینه 2؟؟؟؟؟
      اخه من تاحالا ندیدم گزینه 2 رتبه خواب داشته باشه
      هرکیم رتبش خوب شده قلم چی بوده
      بعد برنامش چجوریه اصلا؟؟؟میشه من که تاحالا آزمون ندادم با برنامش درسارو جمع کنم؟؟؟
      آخه میگن پایش تو تابستون جمع میشه طی سال فقط مروره ؟؟
      پاسخ شما تو پستی که گذاشتم هست ... اگه پایه درسی ضعیفی دارید قلم چی به هیچ وجه کمکتون نخواهد کرد و سال بعد این به این پستم پی خواهید برد که امیدوارم اینطور نشه!!!...در مورد برنامه هم تقریبا برنامه آزمون ها مشابه هست البته تقریبا...مهم خودتی که چقدر پایبند باشی به برنامه...مشکل قلم چی اینه که هرچی هم به برنامش پایبند باشی با وجود سوالات مزخرفش رفته رفته مزیت برنامه ی خوبشم از دست میره چون دیگه بهش عمل نمیکنی... فقط سوالات زیست قلم چی یکم بهتره اونم بدلیل علی کرامت هست که سوالات خوبی طرح و گزینش میکنه..پیشنهاد من ثبت نام آزمون گزینه دو هست برای بدست آوردن مهارت های آزمون و شناسایی نقاط ضعفو قوتت و بررسی سوالات زیست قلم چی تو خونه...

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      توروخدا بگین کدوم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      باباقلم چی اگه بده پس چرا هرکیو میبینم رتبه خوب آورده میگه قلم چی بودم هیشکی گزینه2 نبوده
      دوست عزیز این جمله شما کاملا غلطه... شما فرض کن من خودم نمونه دولتی خوندم تو کلاسمون یه نفر بود که پایه خیلی خوبی داشت همه 30 نفر کلاسمون میرفتیم قلم چی و فقط اون یه نفر که کلا همه درساش از راهنمایی قوی بود پزشکی قبول شد بقیه حتی رتبه پونصد هزارم داشتیم... علت اینکه اون قبول شد خودش بود فقط خودش!!!! وگرنه 29 نفر دیگمون هم قلم چی ثبت نام کرده بودیم... اون اگه قلم چی نمیرفت هم اینقدر تست کار میکرد اینقدر میخوند که باز هم به هدفش میرسید...

5. Top | #35
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hannibal نمایش پست ها
      اصطلاح
      عثتلاه
      .................
      ببین چقدر خوشگله !
      ....................................
      واسه رفع اسپم : آزمون آزمایشی چیز خوبیست :: چه دخل خنه چه اوت خنه .... ولی خب ..... باید یه جور بشه واست قمپز درنکنه (یعنی تبل توخالی و بی مایه نباشه!) ... راهشم تمرین مهارت آزمون دادن و تحلیل بعد آزمونه !

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط میثم93 نمایش پست ها
      اگه هدف از آزمون دادن مشخص کردن نقاط ضعفو قوت و برنامه ریزی برای پیشرفت تو آزمون بعدی باشه این خیلی خوبه ولی قلم چی این ویژگی رو نداره یعنی اگه دانش آموز ضعیف و یا حتی متوسطی باشی با اطمینان میگم اینو قلم چی بری سال بعد پشت کنکوری اینو پشت کنکوریا فقط میفهمن چی میگم!!! چون سوالاتش به جز آزمون های جامعش شدیدا سلیقه ای طرح میشن و تو مسیر کنکور نیستن...برنامه آزمون هاشم طوری هست که اگه از اول تراز بالا بودی که بودی ولی اگه یکی دوتا ازمون کم شدی دیگه تا اخر همونه...دلیلش اینه که برنامه رفته رفته سنگین تر میشه.. حالا یه عده میان میگن نه برنامش مرور زیاد داره و فلان!!! اره مرور زیاد داره ولی کسی که یه مبحثو تو وقت فراغ ! و باز خودش نتونسته بخونه و برسونه چطور میتونه توی برنامه ی مروری که به همراه مباحث جدید تره که تازه باید اونارو هم بخونه برسونه و مسلط هم بشه!!؟ چون کنکور فقط خوندن نیست..مهم تر از خوندن تثبیت و نگه داشتن اون تو حافظه ی بلند مدته...تازه شما فرض کن یه مبحثی مثل مثلثاتو نخوندی برا این ازمون...بعد میگی تو برنامه ی مروری میخونم!!! شما تا به برنامه ی مروری برسی این وسط دو سه ازمون حدو مشتقو ...اینارو بیخیال شی تا برنامه ی مروری مثلثات برسه!! عقب موندگی از ازمون مخصوصا تو مباحثی که زیر بنای مباحث دیگه هستن یعنی تقریبا میتونم بگم مساویه با پشت کنکور موندن...متاسفانه هر کسی میاد طبق شرایطی که خودش داشته نظر میده و بچه ها رو به سمت قلم چی سوق میدن و این باعث میشه هر سال اگه فرض کنیم 500 هزار داوطلب تجربی داریم 460 هزار تاش سیاه لشکرن حتی بیشتر رتبه های اخر هم قلم چی میرن هر سال ولی کسی این هارو نمیبینه و فکر میکنن قلم چی عامل موفقیت رتبه های برتر بوده در حالی که خود اونها بیش از 90 درصد کارو انجام دادن اون چیزی نبوده جز اراده و خواستن اگه قلم چی نبود هم 999 نفر زیر هزار میشدن 99 نفر زیر100 و 9 نفر تک رقمی! قلم چی برا همه مفید نیست برا اونایی که پایه خوبی دارن و دنبال نمونه سوال های چالشی هستن مفیده... چون بنظر من اسمشو ازمون هم نمیشه گذاشت آزمون باید استاندارد باشه که بدونی چقدر از اون مباحثی که خوندی رو خوب خوندی و تحلیل داشته باشه خودش که کدوم مباحث رو خوب نخوندی کم تسلطی قلم چی هیچکدوم از این امکاناتو نداره صرفا فقط نمونه سوال های چالشی هست..دلیلش هم اینه که هر کی از جاش بلند میشه پا میشه میره برا کانون طراح میشه و سوال میفرسته یکی از دلایل سوق دادن بچه ها به سمت کانون هم همینه چون قلم چی بخور زیاد داره!! از پشتیبانو مشاورو طراحو معلمو ... گرفته تا آبدارچی مدارس همه یه دستی تو کانون دارن ... که همشم از جیب منو تو میره...حالا برید گزینه دو رو بررسی کنید نه این همه حاشیه داره نه این همه تبلیغ نه کتاب قالب میکنن سوالا توسط هر کی که با ننش قهر کنه بخوادسوال طرح کنه طرح نمیشه!!!خلاصه کلام اینکه ...یکی رتبه برتر شده میاد میگه برید کانون خب عزیزم تو رفتی کانون باشه نتیجه هم گرفتی باشه!! ولی شرایط بقیه مثل تو نیست.. تو شاید از اول قوی بودی یا اگه پشت کنکور هم بودی پایه خوبی داشتی سال قبلش رتبه خوبی داشتی برا کسی که پایه خوبی نداره سوال چالشی نیاز نداره...فقط پشت کنکوریا میدونن چی میگم...موفق باشید!!!!
      عالی، کاملا حقیقته حرفات داداشم

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

آزمون ازمایشی""

سلام. بین ازمون های ازمایشی موندم که کدوم انتخاب کنم
      نکته اصلی اینه که فارغ التحصیلم و بیشتر کیفیت سوالات و در مرحله بعد برنامه خوب مدنظرمه.... و چون سوالات رو دانلود میکنم حاشیه هایی مثل جامعه اماری و... مهم نیست....

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام
      من به احتمال زیاد بمونم واسه سال بعد با اینکه میدونم چقد سخته ولی هدفم مهم تر از همه چیه واسم

در مورد آزمون بین‌گاج و قلمچی مونده بودم
      امسالم همین مشکل رو داشتم
      بزرگترین اشتباهم گزینه دو بود بخاطر برنامه ی واقعا افتضاحش
      خواستم توصیه کنم به هیچ عنوان سمتش نرید واقعا برنامه ی داغونی داره که بعد یه مدت بیخیال آزمون میشید میتونید سوالاتشو تو خونه حل کنید و رفع اشکال کنید
      تو منطقه ما که انقد نمایندگی داغونی داشت یه بار کلا آزمون‌کنسل شد:/
      محل برگذاری و جو رو هم نگم بهتره
      بنظرم واسه فارغ التحصیلا آزمون دو هفته ایی بهتره ولی نه صرفا قلمچی
      میدیدم دوستام بخاطر اینکه نتونستن برن پیش پشتیبان بهشون کارنامه نمیدادن فقط هنوزم واسم این جامع آماری مبهمه
      من ترجیح میدم گاج شرکت کنم بنظرم جامع آماری اندازه ی درصد مهم نیس و سوالای با کیفیتی که تو زیست داره ولی مهم تر واسم اینه که واقعا خودمو بسنجم نه مثه امسال اصلا ندونم در چه حدم
      بازم توصیه م اینه خیلیی با وسواس و دقت آزمون بدید تا حداقل به سرنوشت من دچار نشید

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اما من از سوالات گزینه دو راضی بودم(فیزیکش البته همیشه آسون بود) مشکلش جامعه آماری کم بود نه اینکه تعدادبرام مهم باشه اما اصلا دانش آموز قوی توی شهر من نداشت.برخلاف قلمچی دستشون توی جیبم نبود.پشتیبانم هم برخلاف قلمچی چرت و پرت نمیگفت.
      ای کاش فاصله ی آزمونهاش کمتر بود.تا عید خیلی نامرتبه حتی گاهی 35 روز یا بیشتر فاصله بین آزمونها بود.
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

«جزء از کل»، استیو تولتز. ترجمه پیمان خاکسار،نشر چشمه

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هیچ ازمون...برنامشون که صرفن پشمکه...سوالاتشون رو هم میشه گیر اورد حل کرد..

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaAhmadi نمایش پست ها
      هیچ ازمون...برنامشون که صرفن پشمکه...سوالاتشون رو هم میشه گیر اورد حل کرد..
      آره سوالاش رو میشه مجانی گیر آورد و زد
      اما حضور در یک جو رقابتی مخصوصا برای یه فارغ التحصیل میتونه خیلی خوب باشه
      معمولا بدون آزمون از میزان انگیزه ای که آدم رو هل میده سمت درست خوندن کاسته میشه
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr AmiRoFfF نمایش پست ها

آره سوالاش رو میشه مجانی گیر آورد و زد
      اما حضور در یک جو رقابتی مخصوصا برای یه فارغ التحصیل میتونه خیلی خوب باشه
      معمولا بدون آزمون از میزان انگیزه ای که آدم رو هل میده سمت درست خوندن کاسته میشه
      کاملا درسته.اصلا گول این حرف که خودم تو خونه میزنم و...رو نخورید مگر اینکه توان مالی لازم برای ثبتنام رو نداشته باشید.
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

«جزء از کل»، استیو تولتز. ترجمه پیمان خاکسار،نشر چشمه

13. Top | #43
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      به نظر من قلمچی با همه ضعفاش بهترینه. یکی از دلایلش جامعه امار ی عالیشه. وقتی این همه آدم قلمچی انتخاب کردن و حتی بیشتر یا تمام رتبه های زیر هزار تو قلمچی شرکت کردن. اینکه شما پارسال تو قلمچی شرکت کردی و نتیجه دلخواهتونو نگرفتین دلیل بر ناکارآمدی قلمچی نیست. شما باید نهایت استفاده درستو ازش بکنید. شاید سطح سوالات گزینه 2 بهتر باشه که به عقیده من نیست ولی شما نباید جامعه آماریو در نظر نگیری

. شما تو مسیر کنکور با هزار مشکل مواجه میشی که باید از ی جا تلنگر جدی بخوری و بفهمی که وضعت خوب نیست و باید بیشتر تلاش کنی یا روشتو تغییر بدی ولی این تو جامعه آماری کم اتفاق نمی افته و شما همیشه رتبه نسبتا خوبی بدست میاری و هیچ وقت متوجه مشکلاتت نمیشی. من سه سال کنکور دادن و سال اول مشاوره میرفتم و لی دو سال دیگه رو نرفتم. مشاورم یه حرف خیلی درست بهم ز د که واقعا این جمله مثل طلا میمونه و من تو این سه سال بهش رسیدم. می‌گفت مهم ترین آزمون تو قلمچی اولین آزمونته. می‌گفت اگه اولین آزمون ترازت هرچی شد حداقل تا ترم اول نمیتونی رشد زیادی داشته باشی فوقش 300 تا 400 تا. این حرف از نظرروانشناسی هم درسته. چون مثلا اگه شما تو آزمون اولت 6000 بشی دیگه ذهنتم تو همین سطح میمونه و اگه 5900 بشی زیاد ناراحت نمیشی. اگه 6200 بشی کلی ذوق میکنی و این تلاشتو پایین میاره در حالی که تراز 6200 از رقابت اصلی برای سه رشته دوره و تلاش زیادی هم برای حفظش نیاز نداره. اما اگه مثلا تو آزمون اول 7 بیاری یعنی وسط رقابت تو رتبه برترا هستی و ذهنم کاملا حرفه ای عمل میکنی و اعتماد به نفس فوق العاده ای داری و تلا‌ش میکنی بیشتر رشد کنی و حتی به رتبه تک رقمی فکر کنی یا حداقل این ترازو حفظ کنی که حفظ این ترازبه یعنی خوب درس خوندن و در آخر موفقیت. اگه هم 6900 بشی دیوانه میشی و خجالت میکشی و تمام خانوادت تلاش میکنن تا تو از مسیر درستت دور نشی و تو آزمون بعدت رشد زیادی کنی. و اینم بگم که من تو سمپاد درس خوندم و دوستای خوب و قوی ای داشتم. چندتا از این دوستام که قوی هم بودن و پشت کنکور موندن همین فکرو کردن که چون پارسال از قلمچی نتیجه نگرفتم پس امسال شر کت نمیکنم ولی هیچ کدومشون رتبش بهتر نشد که هیچ بدتر شد

14. Top | #44
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      به نظر من قلمچی با همه ضعفاش بهترینه. یکی از دلایلش جامعه امار ی عالیشه. وقتی این همه آدم قلمچی انتخاب کردن و حتی بیشتر یا تمام رتبه های زیر هزار تو قلمچی شرکت کردن. اینکه شما پارسال تو قلمچی شرکت کردی و نتیجه دلخواهتونو نگرفتین دلیل بر ناکارآمدی قلمچی نیست. شما باید نهایت استفاده درستو ازش بکنید. شاید سطح سوالات گزینه 2 بهتر باشه که به عقیده من نیست ولی شما نباید جامعه آماریو در نظر نگیری

. شما تو مسیر کنکور با هزار مشکل مواجه میشی که باید از ی جا تلنگر جدی بخوری و بفهمی که وضعت خوب نیست و باید بیشتر تلاش کنی یا روشتو تغییر بدی ولی این تو جامعه آماری کم اتفاق نمی افته و شما همیشه رتبه نسبتا خوبی بدست میاری و هیچ وقت متوجه مشکلاتت نمیشی. من سه سال کنکور دادن و سال اول مشاوره میرفتم و لی دو سال دیگه رو نرفتم. مشاورم یه حرف خیلی درست بهم ز د که واقعا این جمله مثل طلا میمونه و من تو این سه سال بهش رسیدم. می‌گفت مهم ترین آزمون تو قلمچی اولین آزمونته. می‌گفت اگه اولین آزمون ترازت هرچی شد حداقل تا ترم اول نمیتونی رشد زیادی داشته باشی فوقش 300 تا 400 تا. این حرف از نظرروانشناسی هم درسته. چون مثلا اگه شما تو آزمون اولت 6000 بشی دیگه ذهنتم تو همین سطح میمونه و اگه 5900 بشی زیاد ناراحت نمیشی. اگه 6200 بشی کلی ذوق میکنی و این تلاشتو پایین میاره در حالی که تراز 6200 از رقابت اصلی برای سه رشته دوره و تلاش زیادی هم برای حفظش نیاز نداره. اما اگه مثلا تو آزمون اول 7 بیاری یعنی وسط رقابت تو رتبه برترا هستی و ذهنم کاملا حرفه ای عمل میکنی و اعتماد به نفس فوق العاده ای داری و تلا‌ش میکنی بیشتر رشد کنی و حتی به رتبه تک رقمی فکر کنی یا حداقل این ترازو حفظ کنی که حفظ این ترازبه یعنی خوب درس خوندن و در آخر موفقیت. اگه هم 6900 بشی دیوانه میشی و خجالت میکشی و تمام خانوادت تلاش میکنن تا تو از مسیر درستت دور نشی و تو آزمون بعدت رشد زیادی کنی. و اینم بگم که من تو سمپاد درس خوندم و دوستای خوب و قوی ای داشتم. چندتا از این دوستام که قوی هم بودن و پشت کنکور موندن همین فکرو کردن که چون پارسال از قلمچی نتیجه نگرفتم پس امسال شر کت نمیکنم ولی هیچ کدومشون رتبش بهتر نشد که هیچ بدتر شد

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط last shot نمایش پست ها
      کاملا درسته.اصلا گول این حرف که خودم تو خونه میزنم و...رو نخورید مگر اینکه توان مالی لازم برای ثبتنام رو نداشته باشید.
      من خودم تجربه ازمون دادن رو دارم ..و با کمال تعجب نه تنها هیچ جو رقابتی و پیش برنده ای حس نکردم بلکه باعث عقب افتانم هم شد ..چون شما کافیه از یه برنامه عقب بیوفتی ...رسوندنش کار حضرت فیله...
      بازم میگم ازمون چیز خوبیه ولی ضروری نیست...اگه یه درصد احتمال میدین که نمیتونین تنهایی پیش برین برین ازمون

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن