خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات

بهترین گرایش های پرستاری

سلام بچه ها.من پرستاری ترم بهمنم.لازمه تا اونموقع کتاب خاصی بخونم?یا اموزشگاه زبان برم?زبانم خوبه ولی.اگ کتابی چیزی هست ک خوندنش باعث میشه اماده بشم برا دانشگاه ممنون میشم بگین.و در اخر اگ کسی میدونه بهترین گرایش های ارشدو بگه.از نظر کاری و حقوقی بهترین گرایشای ارشدو بگین.خیلی ممنون[emoji4][emoji4][emoji4]

Sent from my MediaPad 10 Link+ using Tapatalk
      ویرایش توسط Tia : 02 مهر 1396 در ساعت 12:24 دلیل: عنوان

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      تبریک عرض میکنم بابت موفقیت در کنکور

رفتن به اموزشگاه زبان هیچ موقع خالی از لطف نیست...حتما ثبت نام کن و ادامه بده...

اگه میخوای مطالعه ای داشته باشی اول از چند تا دانشجوی ورودی مهر در مورد منابع اساتید سوال کن...اصول و فنون پرستاری,چکیده اناتومی,فیزیولوژی به دردت میخوره و خواهد خورد...

برای ارشد از الان تصمیم گرفتن میشه گفت زوده...گرایش ها تفاوت انچنانی با هم ندارن...اما محبوب ترین گرایش ها پرستاری مراقبت های ویژه و اورژانس(نیازمند2سال سابقه بالینی) و پرستاری داخلی جراحی هستن...

از نظر حقوقی تفاوت چندانی در ابتدا نمیکنه...اما با گذشت چند سال و بالا رفتن سابقه,وظایف بیشتر مدیریتی و از ساعت کاری هم به نسبت کم میشه...
      و همچنین میشه با شرایط و تعهد هایی مربی و گاهی عضو هیت علمی دانشگاه شد...

با ارزوی موفقیت

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Hosein نمایش پست ها
      سلام
      تبریک عرض میکنم بابت موفقیت در کنکور

رفتن به اموزشگاه زبان هیچ موقع خالی از لطف نیست...حتما ثبت نام کن و ادامه بده...

اگه میخوای مطالعه ای داشته باشی اول از چند تا دانشجوی ورودی مهر در مورد منابع اساتید سوال کن...اصول و فنون پرستاری,چکیده اناتومی,فیزیولوژی به دردت میخوره و خواهد خورد...

برای ارشد از الان تصمیم گرفتن میشه گفت زوده...گرایش ها تفاوت انچنانی با هم ندارن...اما محبوب ترین گرایش ها پرستاری مراقبت های ویژه و اورژانس(نیازمند2سال سابقه بالینی) و پرستاری داخلی جراحی هستن...

از نظر حقوقی تفاوت چندانی در ابتدا نمیکنه...اما با گذشت چند سال و بالا رفتن سابقه,وظایف بیشتر مدیریتی و از ساعت کاری هم به نسبت کم میشه...
      و همچنین میشه با شرایط و تعهد هایی مربی و گاهی عضو هیت علمی دانشگاه شد...

با ارزوی موفقیت
      خیلی ممنون داش حسین بابت جوابت.اون دو سال سابقه بالینی ک گفتی;ما خو دو سال طرح میگذرونیم قبل ارشد.همون دو سال جزو سابقه حساب میشه?

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا76 نمایش پست ها
      خیلی ممنون داش حسین بابت جوابت.اون دو سال سابقه بالینی ک گفتی;ما خو دو سال طرح میگذرونیم قبل ارشد.همون دو سال جزو سابقه حساب میشه?

خواهش میکنم علیرضا جان
      بله جز سوابق حساب میشه...
      شما قبل از طرح یکبار میتونید ارشد امتحان بدید(غیر از گرایش های مراقبت های ویژه,مراقبت های ویژه نوزادان,پرفیوژن و اورژانس که نیازمند سابقه هستن...)

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Hosein نمایش پست ها
      خواهش میکنم علیرضا جان
      بله جز سوابق حساب میشه...
      شما قبل از طرح یکبار میتونید ارشد امتحان بدید(غیر از گرایش های مراقبت های ویژه,مراقبت های ویژه نوزادان,پرفیوژن و اورژانس که نیازمند سابقه هستن...)
      شما ترم چندین؟
      گیرم که باخته ام
      اماکسی جرات ندارد به من دست بزند
      یا از صفحه بازی بیرونم بیاندازد
      شوخی که نیست من شاه شطرنجم
      تخریب میکنم انچه را که نمیتوانم باب میلم بسازم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      فک کردم با منی[emoji23][emoji23][emoji23]
      ویرایش توسط علیرضا76 : 02 مهر 1396 در ساعت 13:11

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن