خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

جبر و هندسه و امار

سلام
      من اصلا این درس هارو تست هاشو نمیزنم یعنی بلد نیستم نه که بلد نیستم فقط نمیتونم تست هاشو بزنم تو ازمون کانون هم همیشه 0% میزنم هیچ منبعی هم برا مطالعه ندارم نمیدونم هم چه جوری مطالع شون هم کنم لطفا یه کمک حسابی کنید که بتون تست هاشو بزنم .

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      اگه انتظار دارید چند تا کتاب بهتون بگن بخونید و راحت تست بزنید باید بگم کاملاً در اشتباهید، جواب هایی هم که دریافت می کنید احتمالاً چیزایی مشابه "با من تماس بگیر 0912..." و اینجور چیزا هست. جبر هندسه و آمار یعنی بخش بسیار زیادی از ریاضیات که نداشتن تسلط روشون احتیاج به عشق ریاضی داره. ولی خوب اگه می خواید بدونید از کجا شروع کنید. اول اینکه باید از پایه همه رو همزمان شروع کنید. یعنی همزمان از مثلثات و هندسه 1 و حسابان و جبر رو کار کنید.
      یعنی اگه مبحثی رو شروع کردید و بخشیش که مربوط به مباحثی بود که قبلاً خوندید رو نفهمیدید، اول اون بخش پایه ای رو خوب بفهمید و بعد ادامه بدید، در غیر اینصورت عملاً یعنی وقتتون رو تلف کردید. چون هم بی علاقه می شید هم چیزی نمی فهمید.
      با توجه به سوالتون ارزیابیی که از وضعیت شما میشه کرد ضعیف هست، با توجه به این خوندن کتاب های محوری گاج رو توصیه می کنم. طرف نشر الگو تو ریاضیات به هیچ عنوان نرید.

موفق باشید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن