خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 60
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

پشت کنکورموندن وتحقیرشدن

سلام.من امسال سال سومیه که پشت کنکورمیمونم.هدفمم پزشکیه ولی مثل اکثرپشت کنکوریا افسرده شدم!!!!!اصلا به همه اونایی که پزشکی قبول شدن حسودی میکنم .اصلا اسم دانشگاه که میادناخوداگاه بغضم میگیره!!!حس میکنم به هیچ جانمیرسم وازمن بدبخت تروجودنداره!همین دیروزمعلم دبیرستانمووبادخترش روبیرون دیدم.اونجافهمیدم که دخترش پزشکی شیرازقبول شده اونم سال اول!!!!!البته اونم سهمیه داشت وباکمک سهمیش قبول شده.واقغا جلومعلم ودخترش تحقیرشدمازفردابایددرس خوندنوشروع کنم ولی باین روحیه چطوری بخونم؟؟؟؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      گذشته رو ول کن. سه سال قبلو فراموش کن. هیچ کس جای تو نیس. به خودت آرامش بده و بگو من میتونم. از فامیل یا دوستانی که چه خواسته و چه نا خواسته بهت موج منفی میدن دوری کن. من خودم امسال دور خیلی از فامیل رو خط کشیدم. اگه به نظرت پزشکی خیلی دور به نظرت میاد به همین آزمون رو به روت فک کن. به این که بعدش که ترازتو دیدی چه قد انگیزه می گیری. به اون سهمیه ای هم فک نکن‌.حسرتشو نخور. اون بدون سهمیه اش هیچی نیس‌
      حتی اگه کسی باورت نداره خودت به خودت ایمان داشته باش. و تمام تلاشتو بکن. هیچ کس نمیتونه ما رو از راهی که انتخاب کردیم منصرف و یا نا امید کنه.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی که درد کشیده قوی تره
      کسی که درد کشیده ارزش هدفشو بیشتر میدونه
      از تک تک ثانیه هاش استفاده میکنه
      امسال یه نفر تو شهرمون 4 سال پشت کنکور بود پزشکی همدان قبول شد بالاخره

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم سال سوممه.2تادفترچه خوشگل درست کردم.رویکیش همه حرفای مثبتو درموردخودم نوشتم.انگیزه های عالی وحرفای معلمام دوستام وفامیلای خوب وحتی دوستان گل انجمن.کم که میارم دنبال انگیزم نگاه میکنم به این.همین چندصدحرف ونرژی معجزه میکنه.حرفای خوب خانواده دلگرمیا.یه قوطی دارم که وسایل یادگاریه.ازقرصای مامان الزایمرمامان بزرگم اولین مشقم عکسای بچگی ومدرسه وحتی هدیه رفیق مرحومم که یه توپ هفت سنگه که پیارسال بخاطرmsفوت شد.وحتی تصورم ازایندم که به بچم وهمسرم ویه زندگی خوب فکرمینم.واینارومیبینم لمس میکنم کلی انرژی میگیرم.یه دفترچه هم هس که هرچی تحقیرشدنم بهم خندیدنام کوچیک شدنام عصبانیم کردنام اشکمودراوردنا مقایسه شدنم رتبموبه رخم کشیدنا تنهام گذاشتنا وتمام تمام حرفای بدی که شنیدمم توش نوشتم.ازکسی که گفت توهیچی نمیشی ازمعلمایی که حرفای دلسردکننده زدن.وکساییکه قشنک نمک پاشیدن به زخمم وخندیدن.باتمام جزییات.وقتی انرژی کم میارم میام سمت این.بخودم میگم وقتشه به همه ایناثابت کنم که من اگه تلاش کنم وخداجون کمک کنه میتونم.براهمین ازهرحرف خوب یابدی براخودم محرک میسازم.هرکی هم حرف خوب یابدی میزنه درسکوت کامل یه لبخندخوشگل تحویلش میدم.قبول که بشم بازم همین لبخندومیزنم بهشون.خودشون میدونن چه معنی ای میده!این روش برامن جواب داده شایدبراشماهم موثرباشه.موفق باشیم.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      1-پشت کنکور موندن دلیل بر ضعف و تحقیر ...و همچنین سال اول قبول شدن دلیل بر نخبه بودن افراد نیست...این یه نکته خیلی مهم
      2-منم مثل تو پشت کنکوریم ولی سال دوممه 96 اولیش بود...اتفاقن کلی هم انرژی و انگیزه دارم نمیدونم چرا...چون میدونم پارسال لای کتابم باز نکردم و رفتم ادبیات رو 50 زدم(ذاتی خوبه لامصب) پس اگه کلی وقت میذاشتم واسه این و همینطور بقیه درسا بدون شک موفق میشدم
      3- یکی از انگیزه هایی که میگیرم اینه که همه دوستام رشته هایی مثل کشاورزی و امارو دانشگاه ازادو پیام نور قبول شدن...ولی من میخوام پزشکی قبول شم و رتبم رو بکنم تو حلقشون ...اگه میبینی طرف شیراز قبول شده تو باید تهران قبول شی...(البته اینم بگم این فکرا و حسودی کردن واقعن مخربه واقعن...چون تو همش تو فکر اون هستی و حرص میخوری و غصه میخوری که باعث مییشه کلی ضرر کنی از لحاظ فکری که جاش نیست توضیح بدم خیلی مفصله...تو خوشحال باش قول شده دوستت ..میدونم تو دخترا این کار بعیده ولی تو مثبت بهش فکر کن ..بگو منم سال دیگه یا بهترش رو قبول میشم یا اصن میرم پیشش تو دانشگاه اونجا هم با هم ادامه میدیم)
      4-تنها عاملی که گریبان گیره اکثر کنکوریاس همین روحیه لعنتیه...من نمیدونم چرا بعضیا افسرده میشن اخه..اینایی که میگم شاید کلیشه ای و ساده بیاد ولی موثره...اهنگ شاد خفن بذار گوش کن...واسه خودت بزن و برقص...فکرهای خوب و خیال پردازی به اندازه واقعن تورو به سمت جلو میکشونه...جملات انگیزشی و هدفات رو تو کاغد بچسبون بالای میزت مثل من که تا زیر سقف چسبوندم ..
      5-بقیه حرف چرت زیاد میزنن ...پشت کنکور موندن خودش عرضه و شهامت میخواد...مثلن من مث دوستام میتونستم برم کشاورزی بشینم و خودمو خلاص کنم ولی وایسادم تا واسه چیزی که میخوام بجنگم...
      6-درنهایت بگم که فکر مثبت همراه بشه اگه با تلاش و انگیزه و پشتکار...بدون شک هدف تو مشتته...کنکور که چیزی نیست...ما چون جوونیم الان خیال میکنیم کنکور رو که رد مردیم بقیه زندگی همش یه شیبه راحته که توش زندگی میکنیم...نه جانم این خبرا نیست...زندگی سراسر چالشه ...

و اینم یادت باشه ...ذغال سنگ تو فشارهای بسیار بالا تبدیل به الماس میشه...پس فشار و سختی الان به الماس شدنت میارزه

موفق وشاد باشی

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

خواهری میخوای افسرده بمونی؟!

میخوای این روزا ولحظات عالی رو باناراحتی و غصه ی گذشته و خیلی چیزای دیگه از دس بدی؟!!!!

میدونم سخته ...خیلی زیاد

اصلا دقیقا تایمی که واسه کنکور شروع میکنیم تا پایان مسیر حسای متفاوتی رو تجربه میکنیم.

دلسرد میشیم خسته میشیم استرس نتیجه نگرانی آینده مون واکنش اطرافیان و...

باتلاش بیشتر محکم و مصمم تر و باور تواناییهات رویاهاتو بساز...

صمیمانه واست آرزوی موفقیت دارم

Başka bir dünyayam
      Ele dünyayam ki , orde ğem yox

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      به نظر من این دوران جوانی که ما الان توش هستیم خیلی باارزش تر از اونیه که بخوای با افسردگی تمومش کنی .چه دانشگاه قبول بشی چه نشی مهم نیست .مهم اینه که چند سال دیگه به خودت نگی بهترین روزای عمرمو خراب کردم .اونایی هم که قبول میشن یکی هستن مثل ما البته خرخونی میکنن ودانشگاه قبول میشن .خود من کلی دوست دارم که رتبه برترن و تنها فرقشون با من اینکه درس میخونن .شما هم زیاد سخت نگیر کنکور اونقدر ها هم سخت نیست .بجای افسردگی سعی کن از همین حالا برای کنکور شروع کنی اگه با برنامه درس بخونی حتما موفق میشی

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مرسی دوستای گل.بهم روحیه دادید.

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کنکور سخت نیست مسیرش سخته
      این که همیشه فعال اکتیو پرجنب جوش باشی منظم....
      ما دوباره سبز میشویم

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dream high نمایش پست ها
      سلام.من امسال سال سومیه که پشت کنکورمیمونم.هدفمم پزشکیه ولی مثل اکثرپشت کنکوریا افسرده شدم!!!!!اصلا به همه اونایی که پزشکی قبول شدن حسودی میکنم .اصلا اسم دانشگاه که میادناخوداگاه بغضم میگیره!!!حس میکنم به هیچ جانمیرسم وازمن بدبخت تروجودنداره!همین دیروزمعلم دبیرستانمووبادخترش روبیرون دیدم.اونجافهمیدم که دخترش پزشکی شیرازقبول شده اونم سال اول!!!!!البته اونم سهمیه داشت وباکمک سهمیش قبول شده.واقغا جلومعلم ودخترش تحقیرشدمازفردابایددرس خوندنوشروع کنم ولی باین روحیه چطوری بخونم؟؟؟؟؟؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط happy boy نمایش پست ها
      منم سال سوممه.2تادفترچه خوشگل درست کردم.رویکیش همه حرفای مثبتو درموردخودم نوشتم.انگیزه های عالی وحرفای معلمام دوستام وفامیلای خوب وحتی دوستان گل انجمن.کم که میارم دنبال انگیزم نگاه میکنم به این.همین چندصدحرف ونرژی معجزه میکنه.حرفای خوب خانواده دلگرمیا.یه قوطی دارم که وسایل یادگاریه.ازقرصای مامان الزایمرمامان بزرگم اولین مشقم عکسای بچگی ومدرسه وحتی هدیه رفیق مرحومم که یه توپ هفت سنگه که پیارسال بخاطرmsفوت شد.وحتی تصورم ازایندم که به بچم وهمسرم ویه زندگی خوب فکرمینم.واینارومیبینم لمس میکنم کلی انرژی میگیرم.یه دفترچه هم هس که هرچی تحقیرشدنم بهم خندیدنام کوچیک شدنام عصبانیم کردنام اشکمودراوردنا مقایسه شدنم رتبموبه رخم کشیدنا تنهام گذاشتنا وتمام تمام حرفای بدی که شنیدمم توش نوشتم.ازکسی که گفت توهیچی نمیشی ازمعلمایی که حرفای دلسردکننده زدن.وکساییکه قشنک نمک پاشیدن به زخمم وخندیدن.باتمام جزییات.وقتی انرژی کم میارم میام سمت این.بخودم میگم وقتشه به همه ایناثابت کنم که من اگه تلاش کنم وخداجون کمک کنه میتونم.براهمین ازهرحرف خوب یابدی براخودم محرک میسازم.هرکی هم حرف خوب یابدی میزنه درسکوت کامل یه لبخندخوشگل تحویلش میدم.قبول که بشم بازم همین لبخندومیزنم بهشون.خودشون میدونن چه معنی ای میده!این روش برامن جواب داده شایدبراشماهم موثرباشه.موفق باشیم.
      منم همین روشو داشتم عالیه
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      آجی من سال اول قبول نشدم ولی سال دوم به هدفم یعنی پرستاری رسیدم.در مورد تحقیر و این حرفا.نمیدونم میتونی یا نه اما من میگم.خواهر مادرم بچه شو گذاشت دبستان غیر دولتی.بعد تو دبستان علنا میرف رشوه میداد ک بچش قبول شه.تو دبستان با رشوه قبول میشد!!!!سال اول اومد کنایه بزنه(تو پرانتز بگم که من اجازه نمیدم کسی تو کارم دخالت کنه حتی مامان بابام.مشاوره اگ بخوام میگیرم ازشون اما دخالت ابدا نمیزارم)خب میگفتم.اومد کنایه بزنه که من نه گذاشتم نه برداشتم جلو همه گفتم خاله من سال اول کنکورم انچنان خوب نشدم اما حداقلش اینه تموم سالای تحصیلیمو خودم قبول شدم نه پول.دهنش ک بسته شد هیچ دگ کسی هم جرات نکرد حرفی بزنه.بی اهمیت باش.یاعلی

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dream high نمایش پست ها
      سلام
      اینو بدون ک تو برای خودت زندگی میکنی و درس میخونی
      کسی ک ناامیدت میکنه دلسردت میکنه به هرطریقی سعی میکنه تخریبت کنه قطعن داره بهت حسودی میکنه..پس تو بدون توجه به حرفاشون کارخودتو انجام بده این حرفا فقط واسه یه سال دوام داره بعد نتیجه خوبت همشون برمیگردن سمتت..الان درمواجه باهاشون ی لبخند بزن و بگو شما درست میگی
      من همه این مراحلو رد کردم میدونم یکم سخته اگه فکر میکنی خیلی خیلی روت تاثیر داره سعی کن کم تر باهاشون روبه رو شی...من یه دفتر داشتم حرفامو توش مینوشتم مثلن فلانی امروز تحقیرم کرد بهش ثابت میکنم خودمو درکل اوردن احساساتت رو کاغذ چ مثبت چ منفی خیلی راه حل مناسبیه
      گذشته رو بزار کنار با قدرت وانرژی و توکل به خدا شروع کن موفقیت درانتظار توست
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ای دل ار سیل فنا بنیاد هستی برکند/چون تو را نوح است کشتیبان ز طوفان غم خور
      در بیابان گر به شوق کعبه خواهی زد قدم/سرزنش ها گر کند خار مغیلان غم مخور
      گرچه منزل بس خطرناک است و مقصد بس بعید/هیچ راهی نیست کان را نیست پایان غم مخور
      ویرایش توسط Lullaby : 31 شهریور 1396 در ساعت 16:01

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      فاطمه خانوم من پرستاری شوشتر قبول شدم ماله جندی شاپوره.شمام موفق باشی😊.راستی من عشق تشریحم😃😄.هنوز پستام بیست تا نشده برا همین اینجا جوابتونو دادم

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هیچ چیز باارزشتر از هدف و شغل ایندت نیست
      سعی نکن از کسی و چیزی فرار کنی ک باعث افسردگی میش
      هرچن سالم ک بمونی مهم نیس چون برا هدفت داری میجنگی کار خلافی که نکردی
      تو این سال حتی ممکن خانوادتم اذیتت کنن و پشت سرت حرف بزنن بقیه فامیل و دوستا ک جا خود
      پس از الان غرورت چال کن تا تیرماه ۹۷و هرکی هرچی گف برات مهم نباشه
      نت کم بیا و هرروز مثل دوران جمع بندی بخون و مطالب کش نده
      موفق باشی

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن