خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 60
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اشکال نداره تموم میشه
      من سال سوم کنکورم میشه و دومین سال پشت موندنم
      دو سال هم درس زیاد نخوندم و وسط راه بریدم
      شرایطتتو درک می کنم
      تقریبا هر چیزی که بایدو دوستان گفتن بهتون
      فقط یه چیز دیگه

گاهی اوقات بخاطر حرص دادن به بقیه هم باید درس خوند وقتی دیگه خیلی بریدی واقعا محرکه برا آدم

هی با خودم مرور کنم که یه بچه هفتمی از سر عقده اش بخاطر یه مسئله دیگه جلو جمع خاله و دایی و... برگشت بهم گف تو که ...... (یکی از افتخارات زندگیم که اون شخص بهش نرسید) بودی دو سال کنکور دادی مثلا چی شدی؟! (من هیچ وقت سر شکست اون تحقیرش نکردم)
      بماند که مامانش جوابشو داد
      بقیه بهش تشر زدن
      اما خب ...

الان بعضی وقتا که درس نمیخونم فک می کنم که اگه به هدفم برسم میتونم خیلی چیزا رو عوض کنم

پشت کنکور موندن خوبیش اینکه دوستاتو خوب میشناسی و دشمناتو

درستو بخون موفق میشی

2. Top | #32
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Healer نمایش پست ها
      اشکال نداره تموم میشه
      شرایطتتو درک می کنم
      فقط یه چیز دیگه

گاهی اوقات بخاطر حرص دادن به بقیه هم باید درس خوند وقتی دیگه خیلی بریدی واقعا محرکه برا آدم

هی با خودم مرور کنم که یه بچه هفتمی از سر عقده اش بخاطر یه مسئله دیگه جلو جمع خاله و دایی و... برگشت بهم گف تو که ...... (یکی از افتخارات زندگیم که اون شخص بهش نرسید) بودی دو سال کنکور دادی مثلا چی شدی؟! (من هیچ وقت سر شکست اون تحقیرش نکردم)
      بقیه بهش تشر زدن
      اما خب ...

الان بعضی وقتا که درس نمیخونم فک می کنم که اگه به هدفم برسم میتونم خیلی چیزا رو عوض کنم

درستو بخون موفق میشی
      داداش اون بچه عصبی بوده تو به چیزی رسیدی و اون نتونسته و پدر مادرش تو رو تو سرش زدن هی عقده ای شده خب.ولی خب چرا جوری نرم بودی که جقله بچه تیکه بندازه بهت؟ کسی حق نداره راجع به کنکور جلو من حرف بزنه چه برسه تحقیرم کنه.اونم یه ذره بچه با وجود اینکه چندبار رد شدم ولی میشینم بالا منبر یه ساعت نطق میکنم بخونین و فلان موفق بشی ایشاا...که مطمینم هرکی بخواد و بخونه حتما موفق میشه.

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط young wolf نمایش پست ها
      1-پشت کنکور موندن دلیل بر ضعف و تحقیر ...و همچنین سال اول قبول شدن دلیل بر نخبه بودن افراد نیست...این یه نکته خیلی مهم
      2-منم مثل تو پشت کنکوریم ولی سال دوممه 96 اولیش بود...اتفاقن کلی هم انرژی و انگیزه دارم نمیدونم چرا...چون میدونم پارسال لای کتابم باز نکردم و رفتم ادبیات رو 50 زدم(ذاتی خوبه لامصب) پس اگه کلی وقت میذاشتم واسه این و همینطور بقیه درسا بدون شک موفق میشدم
      3- یکی از انگیزه هایی که میگیرم اینه که همه دوستام رشته هایی مثل کشاورزی و امارو دانشگاه ازادو پیام نور قبول شدن...ولی من میخوام پزشکی قبول شم و رتبم رو بکنم تو حلقشون ...اگه میبینی طرف شیراز قبول شده تو باید تهران قبول شی...(البته اینم بگم این فکرا و حسودی کردن واقعن مخربه واقعن...چون تو همش تو فکر اون هستی و حرص میخوری و غصه میخوری که باعث مییشه کلی ضرر کنی از لحاظ فکری که جاش نیست توضیح بدم خیلی مفصله...تو خوشحال باش قول شده دوستت ..میدونم تو دخترا این کار بعیده ولی تو مثبت بهش فکر کن ..بگو منم سال دیگه یا بهترش رو قبول میشم یا اصن میرم پیشش تو دانشگاه اونجا هم با هم ادامه میدیم)
      4-تنها عاملی که گریبان گیره اکثر کنکوریاس همین روحیه لعنتیه...من نمیدونم چرا بعضیا افسرده میشن اخه..اینایی که میگم شاید کلیشه ای و ساده بیاد ولی موثره...اهنگ شاد خفن بذار گوش کن...واسه خودت بزن و برقص...فکرهای خوب و خیال پردازی به اندازه واقعن تورو به سمت جلو میکشونه...جملات انگیزشی و هدفات رو تو کاغد بچسبون بالای میزت مثل من که تا زیر سقف چسبوندم ..
      5-بقیه حرف چرت زیاد میزنن ...پشت کنکور موندن خودش عرضه و شهامت میخواد...مثلن من مث دوستام میتونستم برم کشاورزی بشینم و خودمو خلاص کنم ولی وایسادم تا واسه چیزی که میخوام بجنگم...
      6-درنهایت بگم که فکر مثبت همراه بشه اگه با تلاش و انگیزه و پشتکار...بدون شک هدف تو مشتته...کنکور که چیزی نیست...ما چون جوونیم الان خیال میکنیم کنکور رو که رد مردیم بقیه زندگی همش یه شیبه راحته که توش زندگی میکنیم...نه جانم این خبرا نیست...زندگی سراسر چالشه ...

و اینم یادت باشه ...ذغال سنگ تو فشارهای بسیار بالا تبدیل به الماس میشه...پس فشار و سختی الان به الماس شدنت میارزه

موفق وشاد باشی
      با مورد چهارخیلی موافقم پایه ثابت کارای روزانم بود
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Healer نمایش پست ها
      اشکال نداره تموم میشه
      شرایطتتو درک می کنم
      فقط یه چیز دیگه

بقیه بهش تشر زدن
      اما خب ...

درستو بخون موفق میشی
      منم با تو موافقم!

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dream high نمایش پست ها
      سلام.من امسال سال سومیه که پشت کنکورمیمونم.هدفمم پزشکیه ولی مثل اکثرپشت کنکوریا افسرده شدم!!!!!اصلا به همه اونایی که پزشکی قبول شدن حسودی میکنم .اصلا اسم دانشگاه که میادناخوداگاه بغضم میگیره!!!حس میکنم به هیچ جانمیرسم وازمن بدبخت تروجودنداره!همین دیروزمعلم دبیرستانمووبادخترش روبیرون دیدم.اونجافهمیدم که دخترش پزشکی شیرازقبول شده اونم سال اول!!!!!البته اونم سهمیه داشت وباکمک سهمیش قبول شده.واقغا جلومعلم ودخترش تحقیرشدمازفردابایددرس خوندنوشروع کنم ولی باین روحیه چطوری بخونم؟؟؟؟؟؟
      تحقیر؟؟؟؟؟انسان انقدری قوی و اراده داره حقارت انسان دیگه که قطعا چیزی نیست و تو خودت با ذهن خودت میگی تحقیر شدم..

به تصمیمت احترام بذار به ایندت خوش بین باش تمرین کن انرژی تو تقویت کن....تو داری واسه هدفت قدم برمیداری نه نگاه دیگران...نفس عمیث بکش ارامشتو حفظ کن و اروم باش....

کم کم شرو کن

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هیچوقت خودتو با دیگران مقایسه نکن ؛ هیچوقت.
      چون اگه طرف از تو بالاتر باشه هر چقدر هم که بگی نه من میتونم ؛ اخرش یه افسردگی شدیدی میاد که از خودت و این دنیا و آدماش متنفر میشی
      این نصیحت من به تو و هروقتم که افسردگی گرفتی تنها درمانش اینکه تا جایی میتونی افکارتو پاک کن و به موسیقی موردعلاقه ات ، اونی که باعث میشه حالت بهتر بشه(من خودم هایده گوش میدادم) گوش کن و به رشته و دانشگاه مورد نظرت فک کن و تلاشتو بیشتر کن و اصلا بد به دلت راه نده و اصلا به حرف دیگران توجه نکن.♥

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Remember that guy who gave up? Neither does anybody else

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      الان مشکل حل شد یا منم بگم؟

9. Top | #39
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نمیدونم جاشه که بگم یا نه.
      از ورودی امسال ما میتونم به جرات بگم 70 درصدشون بار اولشون نبود که کنکور میدادن.

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      عاغا بیخیال من چار ساله موندم ولی همچین حسی نداشتم .خودت و فکر خودت مهمی .فقط همینبه بقیه توجه نکن .چون اگه توجه کنی یه جورایی خودت هم خودتو تحقیر کردی
      پشت کنکور داریم تا پشت کنکور یکی به 3000یا4000یل حتی پایین تر مونده یکی مجازم نشده
      در کل بی توجهی کن و اهمیت نده

11. Top | #41
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      متاسفانه پشت کنکور ماندن ضربه مهلکی به جوانی فرد وارد میکند از جمله عدم داشتن اعتماد به نفس استرس و اضطراب زیاد که همین استرس زیاد باعث ریزش مو و افزایش قند خون و هم چنین افسردگی میشود
      ویرایش توسط zamina : 21 آبان 1396 در ساعت 20:42

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RAKHSH نمایش پست ها
      متاسفانه پشت کنکور ماندن ضربه مهلکی به جوانی فرد وارد میکند از جمله عدم داشتن اعتماد به نفس استرس و اضطراب زیاد که همه ی استرس باعث ریزش مو و افزایش قند خون و هم چنین افسردگی میشود
      والا درسته پشت کنکور پیر شدیم ولی نه در این حد

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من کلا منصرف شدم.خانواده اینقد گیر داد به جای شرکت در کنکور تجربی ،ارشدمو بخونم(تغییر رشته ای هستم دپلم کامپیوتر هنرستان دارم،خانواده میگن چون تا حالا زیست وشیمی نخوندی برات سخته البته زیست و شیمی سال اول دبیرستان رو خوندم اما بقیه رو نه) کلا بی خیال بشم.گفتم به بار تصمبم درست گرفتم اما انگار اشتباه ازمن بود که فکر میردم باید همه رو قانع کنم.کاشکی زمان برگرده اما هیچ وقت نمیشه.یه چیز دیگه بگم هر وقت تصمیم گرفتی به تصمیمت شک نکن.شک باعث نابودی میشه.من که کارم تموم شد.ایشالله به آرزوت برسی.

14. Top | #44
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط INFERNAL نمایش پست ها
      والا درسته پشت کنکور پیر شدیم ولی نه در این حد
      اقای دکتر مگه شما پشت کنکور ماندید که دندون پزشکی سمنان قبول شدید

15. Top | #45
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sagad1369 نمایش پست ها
      من کلا منصرف شدم.خانواده اینقد گیر داد به جای شرکت در کنکور تجربی ،ارشدمو بخونم(تغییر رشته ای هستم دپلم کامپیوتر هنرستان دارم،خانواده میگن چون تا حالا زیست وشیمی نخوندی برات سخته البته زیست و شیمی سال اول دبیرستان رو خوندم اما بقیه رو نه) کلا بی خیال بشم.گفتم به بار تصمبم درست گرفتم اما انگار اشتباه ازمن بود که فکر میردم باید همه رو قانع کنم.کاشکی زمان برگرده اما هیچ وقت نمیشه.یه چیز دیگه بگم هر وقت تصمیم گرفتی به تصمیمت شک نکن.شک باعث نابودی میشه.من که کارم تموم شد.ایشالله به آرزوت برسی.
      بچه هایی مثل شما که از هنرستان میخان تجربی امتحان بدن ، نیاز به دو سال دارن. سال اول خوب پایشون تقویت بشه (خصوصا در ریاضی و زیست) ، سال دوم باید هدفشون رسیدن به رتبه خوب باشه. البته میشه تو یک سالم نتیجه گرفت ولی کار هر کسی نیست.

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن