خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 60
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین اگه میخوای درس بخونی پزشکی یا هررشته ای که دوست داری قبول شی برا خودت درس بخون نه برا اینکه در مقایسه با بچه همسایه یا معلمت بزرگتر بنظر بیای این خودش حواس پرتیه ک نمیذاره خوب بخونی
      همینم جلو تحقیر شدنتو میگیره چون درواقع اینطور نیست فکر ادماست ک باعث کوچیک یا بزرگ شدنشون میشه اگ فکر میکنی این رتبه و این جایی که هستی حقت نیست
      محکم برو جلو سال دیگه این موقه همون جایی هستی که لیاقتشو داری
      نه در مقایسه با دوستات در مقایسه با چیزی که الان هستی
      موفق باشی: )

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به جر اینکه باید از نظر روحی کار کنید (که خب دوستان مطالب خوبی گفتن) باید یه وقتی هم بذارید ببینید که چرا موفق نشدید و این عواملو شناسایی کنید. این آنالیز خیلی کمک کننده است. البته منظورم این نیست که فعلا آنالیز و برنامه ریزی کنید بعدش درسو شروع کنید! در کنار درستون یه وقت کوچیکی برای اشکالاتون (اشکالات کلی) خوبه و نقاط ضعفو برطرف کنید. دکتر سیدا اگه اشتباه نکنم توی کتابش می گفت اگر درختی رو توی 5 ساعت می خواید قطع کنید بهتره 4 ساعتشو برای تیز کردن تبر و 1 ساعت قطع کردن درخت بذارید. و فراموشم نکنید هرکس هرچقدر زحمت بکشه همونقدر موفق نمیشه، بلکه زحمت باید در راستای درستش باشه.

3. Top | #18
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      هر کسی تحقیر می‌کنه خره دیوونس!
      تو این وضع پیام نور و ازاد که پشت کنکور بودن معنی ندارد شما در واقع پشت یه رشته ی بهتر یا هدف بزرگتر موندی!
      باید تقدیرم بشه ازت!
      امان از این عوام بی سواد!

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdimhm نمایش پست ها
      هر کسی تحقیر می‌کنه خره دیوونس!
      تو این وضع پیام نور و ازاد که پشت کنکور بودن معنی ندارد شما در واقع پشت یه رشته ی بهتر یا هدف بزرگتر موندی!
      باید تقدیرم بشه ازت!
      امان از این عوام بی سواد!
      دقیقا داش مهدی

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      ابجی ناراحت نباش منم 96اولین کنکورم بود والان دارم برا 97میخونم ...
      دوست صمییییمی من هم پروپرو برگشت بهم گفت:تو این همه خوندی پزشکی نیاوردی؟؟

بعد وقتی بهش گفتم میخوام پشت کمکور بمونم بهم گفت:تو امسال همه خوندی نتئنستی بیاری مطمئنن سال بعدم هیچی نمیاری

الان 2ماهه باهاش حرف نمیزنم (به درکککککک)
      متنفرم ازش

یا مثلا یکی از هم کلاسی هام یه بار به من گفت:تو هیچ جا قبول نمیشی ،ترازاتو نگاه کن
      اون روز چون واقعا جوابی برا گفتن نداشتم چیزی نتونستم بگم ،اما وقتی امسال ترازم خوب شد کارنامه مو کوبیدم تو صورتش اون وقت میفهمه با کی طرفه...

همیشه ادمای حسودی که خودشون مطمئنن به جایی نمیرسن سعی میکنن به بقیه بگن :شما هیچ چی نمیشه
      این دختری که میگم به من این طوری بود اصلا درس نمیدونه چیه فقط بلده میلیونی خرج کنه برا کلاس تقویتی و تو خیابون با این واون بره وبیاد..

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببین هیچکی قدر من نمیفهمتت =/حالا خوبه دختری منو بگو پسرمممممممممممممم =/ ینی چشا فامیل میخوان بخورنت =/ -_- تا اینجاش رفت خب باقیشم میره ... ما که سه سال موندیم لااقل امسالو بخون 1 تا 10 بشی بزنی تو پوز همشون =/ اصلا هم نگران نباش =/ زیاد طولانیش نمیکنم بت قول میدم با روزی 4 ساعت 1 تا 10 رو شاخته شک نکن =/ سال دیگه دانشگاه تهران فلافل مهمونم کن خانم دکتر =/ بای
      Wubba Lubba Dub duB

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ولی این و جدی میگم نه گذشته رو ول کن نه اینکه فراموشش کن هر روز فکر کن به این فکر کن که چطور قراره ی آینده ای بسازی که ارزش سه سال موندن و داشته باشه ... دانشگاه که همه میرن ولی کسی مث تو قرار نیست آیندش درخشان بشه ... شاعر میگه ...
      حاضری ی بار دیگه بریم از اولش ؟؟
      حاضری اینبار نگی کی از من بهتره ؟
      بچه راه رفتن و نمیفهمه تا 20 قدم نره
      این ترس لامصب و بگیر سر از تنش

ححالا حاضری یا نه همکلاسی =/ ؟
      Wubba Lubba Dub duB

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سحر96 نمایش پست ها
      ابجی ناراحت نباش منم 96اولین کنکورم بود والان دارم برا 97میخونم ...
      دوست صمییییمی من هم پروپرو برگشت بهم گفت:تو این همه خوندی پزشکی نیاوردی؟؟

بعد وقتی بهش گفتم میخوام پشت کمکور بمونم بهم گفت:تو امسال همه خوندی نتئنستی بیاری مطمئنن سال بعدم هیچی نمیاری

الان 2ماهه باهاش حرف نمیزنم (به درکککککک)
      متنفرم ازش

یا مثلا یکی از هم کلاسی هام یه بار به من گفت:تو هیچ جا قبول نمیشی ،ترازاتو نگاه کن
      اون روز چون واقعا جوابی برا گفتن نداشتم چیزی نتونستم بگم ،اما وقتی امسال ترازم خوب شد کارنامه مو کوبیدم تو صورتش اون وقت میفهمه با کی طرفه...

همیشه ادمای حسودی که خودشون مطمئنن به جایی نمیرسن سعی میکنن به بقیه بگن :شما هیچ چی نمیشه
      این دختری که میگم به من این طوری بود اصلا درس نمیدونه چیه فقط بلده میلیونی خرج کنه برا کلاس تقویتی و تو خیابون با این واون بره وبیاد..
      مطمئن باش اون اصلادوستت نبوده که ایطور برخورد کرده...

Sent from my MediaPad 10 Link+ using Tapatalk

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من برای چهارمین بار میخونم دیگه خودتون وضع رو درک کنید
      ویرایش توسط POOYAE : 28 آبان 1396 در ساعت 12:19

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بیا بغلم داداش =/
      Wubba Lubba Dub duB

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فردا شنبه یک مهر
      ما دوباره سبز میشویم

12. Top | #27
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      داداش بیخیال مردم خل شدن اصلا. ولی این حرفا فقط وقت تلف کردن عه.دیدم که میگم! اینجا هرکی میاد یه چیزی میگه حالا خوب یا بد. اغلب هم پشتت در میایم چون پشت کنکوری هستیم اکثرا. ولی خب تا این خزعبلاتو که آی فلان چی گفت و بهمان چجوری نگاه کرد رو نذاری کنار بازم همون آش و همون کاسه. باید با خودت کنار بیای قبول کن وضعیتت رو و کوتاهی سالهای قبل رو ننداز گردن دیگران.من خودم یه پا سردادر آزمونم فوتبالیسته فیکه تجربه مو بهت میگم که من هرسال ترازای بچه های فامیل رو دنبال میکردم و هی وعده به خودم که از فردا شروع میکنم و ترکوندن و از این قصه ها. و خودم آزمون نمیرفتم.چون میترسیدم از نتیجه نگرفتن.همینجوری که نمیرفتم آزمون با خودم فکر میکردم از جلسه ی بعد میرم و حالا یه ماه وقت دارم بشینم پای نت فعلا از فردا 15 ساعت میخونم! نترس.هرررررگز نترس و نگو از فردا. بگو از همین الان و واقع بینانه جلو میرم بدون توجه به اره و اوره و شمسی کوره.هر وقت با آدمای سمی که با حرفا و کاراشون آزارت میدن مواجه شدی تو دلت بگو middle finger up موفق باشی ایشاا...
      ویرایش توسط Zistosh : 01 مهر 1396 در ساعت 10:36

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      منم فازم خیلی منفی بود تا چند روز پیش
      ولی یه دوست خوب چند روز پیش کلی دعوام کرد
      خودش پزشکی میخونه
      بهم گفت تو که هدفت مشخصه،دیگه نگران چی هستی
      گفت ناراحتی همیشه هست تو دنبال چیزایی باش که شادت کنه،هرچند کوچیک باشه
      این حرفاش خیلی رو من اثر گذاشت
      خونوادت پشتت باشن کافیه به خدا
      منم سال سومم
      واقعیت رو دنبال کن، رؤیا تله‌ست.

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تحقیر اون کسی میشه که واسه خواسته هاش تلاش نکرد نه شما
      ویرایش توسط Magicbox : 29 مرداد 1397 در ساعت 15:42

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط POKER نمایش پست ها
      ببین هیچکی قدر من نمیفهمتت =/حالا خوبه دختری منو بگو پسرمممممممممممممم =/ ینی چشا فامیل میخوان بخورنت =/ -_- تا اینجاش رفت خب باقیشم میره ... ما که سه سال موندیم لااقل امسالو بخون 1 تا 10 بشی بزنی تو پوز همشون =/ اصلا هم نگران نباش =/ زیاد طولانیش نمیکنم بت قول میدم با روزی 4 ساعت 1 تا 10 رو شاخته شک نکن =/ سال دیگه دانشگاه تهران فلافل مهمونم کن خانم دکتر =/ بای
      بووخودت فلافل بخربه دخترمردم چکارداری

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن