خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      t_t
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Unhappy ّپشت کنکوری ها و شرایط روحی سخت

سلام دوستان لطف کنین راهنماییم کنین
      من یک هفته میشه که دوباره استارت زدم اول هفته همه چی خوب پیش می رفت و انگیزه خیلی خوبی داشتم اما از 2 شنبه به بعد اصلا حوصله درس خوندن نداشتم هی با خودم می گفتم اگه انتخاب رشته می کردی الان می تونستی بری فیزیوتراپی بخونی دیگه یا هزار تا فکر دیگه
      از نظر روحی خیلیی بهم ریخته ام
      ی حس بدی همراهمه
      فقط یک ساعت پاب کتاب میشینم ولی اونقد ذهنم درگیره که نمی تونم ادامه بدم
      توروخدا دوستانی که پشت کنکورین راهنماییم کنید

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط t_t نمایش پست ها
      سلام دوستان لطف کنین راهنماییم کنین
      من یک هفته میشه که دوباره استارت زدم اول هفته همه چی خوب پیش می رفت و انگیزه خیلی خوبی داشتم اما از 2 شنبه به بعد اصلا حوصله درس خوندن نداشتم هی با خودم می گفتم اگه انتخاب رشته می کردی الان می تونستی بری فیزیوتراپی بخونی دیگه یا هزار تا فکر دیگه
      از نظر روحی خیلیی بهم ریخته ام
      ی حس بدی همراهمه
      فقط یک ساعت پاب کتاب میشینم ولی اونقد ذهنم درگیره که نمی تونم ادامه بدم
      توروخدا دوستانی که پشت کنکورین راهنماییم کنید
      سلام اصلا به هیچی فکر نکن!(میدونم سخته ولی سعی کن حداقل)
      سال دوم به جز مشکل خانواده سخت ترین مشکلش همینه من خودمم سال دومی شدم امسال و اصلا انتظار نداشتم ولی سعی میکنم با خوندن مصاحبه های رتبه برتر های این انجمن که سال دومی بودن و فکر کردن به یه رتبه ی خوب انگیزم رو بیشتر کنم این کار خیلی مفیده !!
      یادمه یکی از همین رتبه برتر هایی که سال دومش بود میگفت اشک های مادرم موقع اعلام مردودیم باعث میشد من تلاشمو چند برابر کنم!!!
      باید کنار بیایم باید بخوایم که منار بیام برای رتبه ی خوب بدست آوردن تو سال دوم باید کنکور 96 رو فراموش کنیم و این رو یادمون باشه که باید حقمون رو از این سازمان رنجش بگیریم!!!
      بهترین راه کار به نظرم اینه که مصاحبه های رتبه برتر هایی که سال دمی بودن + کارنامه هاشون رو تو کانون ببینید و انرژی و انگیزه بگیرید!!!
      موفق باشید
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      قیامت کرده ای زین قد و قامت
      موذن گر ببیند قامتت را
      به قد قامت بماند تا قیامت
      بر قد و قامت رعنا و چشمان زیبا و رخ دلربای مهدی قرآن امام زمان امام النور ابوالقاسم محمد بن الحسن المهدی(ص) صلوات

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام پشت کنکور بوددن شرایط سختیه درک میکنم الان شما به این فکرکنین که شما این شجاعتو داشتین که بمونین ویک سال دیگه برای هدفتون بجنگید این شجاعت وداشتید که بگید من اشتباه کردمو حاضرم به تاوان این اشتباهم یک سال دیگه بشینم و درس بخونم شما به این فکرکنید که پدر مادرتوون چقدر خوشحال خواهند شد و کسایی که دوستتون دارن وقتی ببینن شما موفق شدید و اگه از الان بخاید جا بزنید چن نفر منتظرن تا با حرف ها ومتلکهاشون نقره داغتون کننن یا چن هزار نفر دقیقا همون موقعی که افکار منفی میان ت. ذهن شما و شما از کار مفید دور میشن شروع کردن به تلاش و شما ممکنه از اونا عقب بمونید من به عنوان کسی که کنکورو گذرونده و دوره های ناامیدی زیادی رو پشت سر گذاشته توصیه میکنم انقدر ذهنتونو و وقتتونوبا درسو تست و آزمونو و تلاش پر کنید که وقتی برای این افکار مزاحم نمونه و اگه دنیای مجازی رو بذارید کنار ضرر نمیکنید چون خیلیا که حالشون خرابه میان تو دنیای مجازی و با دروغاشون میخان حال ما رو هم خراب کنن و توکلتون به خدا باشه و همیشه بدونید که شما یه فرصت دوباره دارید برای جبران و نباید این فرصتو با این افکار خراب کنید و نهایت تلاشتونو بکنید امسال به اون هدف و آرمانتون برسید
      امیدوارم موفق باشید

4. Top | #4
      t_t
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadMahdi14 نمایش پست ها
      سلام اصلا به هیچی فکر نکن!(میدونم سخته ولی سعی کن حداقل)
      سال دوم به جز مشکل خانواده سخت ترین مشکلش همینه من خودمم سال دومی شدم امسال و اصلا انتظار نداشتم ولی سعی میکنم با خوندن مصاحبه های رتبه برتر های این انجمن که سال دومی بودن و فکر کردن به یه رتبه ی خوب انگیزم رو بیشتر کنم این کار خیلی مفیده !!
      یادمه یکی از همین رتبه برتر هایی که سال دومش بود میگفت اشک های مادرم موقع اعلام مردودیم باعث میشد من تلاشمو چند برابر کنم!!!
      باید کنار بیایم باید بخوایم که منار بیام برای رتبه ی خوب بدست آوردن تو سال دوم باید کنکور 96 رو فراموش کنیم و این رو یادمون باشه که باید حقمون رو از این سازمان رنجش بگیریم!!!
      بهترین راه کار به نظرم اینه که مصاحبه های رتبه برتر هایی که سال دمی بودن + کارنامه هاشون رو تو کانون ببینید و انرژی و انگیزه بگیرید!!!
      موفق باشید
      بله من خودم بیشتر وقتمو صرف خوندن مصاحبه ها و دیدن کارنامه ها می کنم ولی چیزی که اذیتم می کنه همین درس نخوندن است اصلا نمی تونم تمرکز کنم
      مدام ذهنم درگیره که سال بعد چی میشه و این 9 ماه بلاتکلیفی چیکار کنم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من انقد دغدغه و شرایط روحی بحرانی دیگه داشتم ک اصن جایی برای استرس درس و کنکور نبود!
      قبل از اینکه به این وضع عادت کنی و بعدن بشه توجیه کم کاریات
      ارادتو تقویت کن موقع شروع درس فقط به هدفی که بخاطرش موندی فک کن

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بله من خودم بیشتر وقتمو صرف خوندن مصاحبه ها و دیدن کارنامه ها می کنم ولی چیزی که اذیتم می کنه همین درس نخوندن است اصلا نمی تونم تمرکز کنم
      مدام ذهنم درگیره که سال بعد چی میشه و این 9 ماه بلاتکلیفی چیکار کنم
      چرا بلاتکلیفی ؟ خب یه آزمون شرکت کنید هم برنامه داره هم از بلاتکلیفی در میاید

7. Top | #7
      t_t
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهدیار۹۶ نمایش پست ها
      چرا بلاتکلیفی ؟ خب یه آزمون شرکت کنید هم برنامه داره هم از بلاتکلیفی در میاید
      ببینید رتبه من رتبه بدی نبود خیلی راحت می تونستم فیزیوتراپی دانشگاه فردوسی قبول بشم اما خب ترجیه دادم امسال بمونم و این رتبه رو بهترش کنم
      ولی الان واقعا نمی دونم چرا اینجوری شدم
      چرا دنبال بهونه می گردم با این که می تونم بهترین باشم
      از نظر منابع و برنامه هیچ مشکلی ندارم
      ولی تنها چیزی که اذیتم می کنه این اراده نداشتنمه این بی انگیره بودنم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببینید رتبه من رتبه بدی نبود خیلی راحت می تونستم فیزیوتراپی دانشگاه فردوسی قبول بشم اما خب ترجیه دادم امسال بمونم و این رتبه رو بهترش کنم
      پست قبلی وبالاتر و برای شما نوشتم

9. Top | #9
      t_t
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهدیار۹۶ نمایش پست ها
      پست قبلی وبالاتر و برای شما نوشتم
      بله ممنونم

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      بنظرم یه دفترچه بردارید و اول اهداف بلند مدت خودتون رو بنویسید میتونه شامل رتبه کنکوری که میخواید بدست بیارید اسم دانشگاه و رشته مورد نظرتون باشه
      لطفا و خواهشا بلند پروازانه فکر نکنید کاملا واقع بینانه و منطقی به قضیه نگاه کنید
      بعد بیاید برای هرماهتون هدف بذارید مثلان درسهارو تااخر مهرماه تا کجا میخواید بخونید و انتظار دارید تو ازمونهای ازمایشی چه نتیجه ای بگیرید و بعد برای هر هفته و هر روزتون هدف گذاری کنید و سعی کنید حتما به چیزی ک میخواید برسید وگرنه بعدا پشیمون میشید
      یه توصیه هم درباره ازمون ازمایشی.. اگه قلم چی شرکت میکنید اصلا به تراز توجهی نداشته باشید سعی کنید برای هر ازمون هدفتون رو روی این بذارید که چه درصدی رو بدست بیارید البته تو رویا نباشید و باتوجه ب میزان مطالعه تون این درصدارو انتخاب کنید و بدست بیاریدشون و تلاشتون رو بکنید که آزمون به آزمون بهتر بشید
      پیروز باشیم و موفق
      success is my ONLY option

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ببینید اصلا قدم اول یه پشت کنکوری چیه؟؟

احساس ارامش و امنیت ذهنی همیشه وقتی بیدار یشین صبح ورزش کنین احساس شادی ایجاد کنین....

قدم اول خودتونو بازسازی کنید برخوردتونو عوض کنید...شما انسانید حق دارید شیوه انتخابتونو تغییر بدید پس نگران نباشید...

قدم بعدی تمرین کنید که کم کم شرو کنید....شما موفقیت رو در بالاترین کمیت نبینید در مقایسه نبینید در حواشی تخمین رتبه برتر و منابع نباشید..کم کم شرو کنید ولی با امتحان خودتون از تجارب پارسال درس بگیرید
      اجرا کنید...

باز سوالی داشتید بپرسید....

12. Top | #12
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      پشت کنکوری بودن سخته
      ​فارسی را پاس بداریم

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پشت کنکوری ک شدین دیگ همه چیزو بذارید کنار
      ی ریسک ب تمام معنا هست. ی ریسک شیرین.
      کتابا رو دوس داشته باشید
      سکوت...مادر فریادها...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن