خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 54
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

بعد از 16 سال میخوام برم دانشگاه

سلام
      متولد سال 60 هستم دیپلمه ریاضی و سال 81 از دانشگاه آزاد در رشته عمران بخاطر مشکلات مالی انصراف دادم.الان زن و زندگی و بچه 1ساله دارم.بعد از 16 سال دوباره شور و شوق عجیبی برا درس خوندن پیدا کردم.بطوریکه فقط قبولی در دانشگاه و یه رشته خوب میتونه آرومم کنه.هر کاری می کنم نمیتونم از رویاهام دست بکشم.میخوام دخترم آینده خوبی داشته باشه هرچند که خودم در زمان گذشته اشتباهات زیادی داشتم.اما میخوام جبران کنم. دلم میخواد کنکور تجربی بدم و برا همین از دو ماه پیش شروع کردم به دوره کردن درسها . پریروز رفتم نمایندگی قلمچی توی شهرمون و مشاورش گفت خیلی ها مثل من بودن که چندسال از درس و کنکور فاصله گرفته بودن اما با تلتش و پشتکار تونستن دوباره جایگاه خودشونو پیدا کنن.خانواده ام خصوصا همسرم خیلی تشویقم میکنه.شما هم برام دعا کنید.
      ممنون

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خدایی گرفتی مارو حاجی؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آدمایی مث شمارو می بینم انرژی حیرت آوری می گیرم، با قدرت ادامه بده داداشم، هیچ وقت برا رسیدن به آرزوها دیر نیست، یوهووووووووووووو

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام داداش
      با تمام قدرت ادامه بده انشالله موفق میشی
      برات دعا میکنم.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شدنش که چرا نشه! حتما شدنی هست ولی همت و تلاش زیاد میخواد...
      نباید کم بیارید و ساعت مطالعه رو ببرید بالا
      موفق باشید

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چرا هرکی حوصله اش سر میره هوس کنکور تجربی میکنه؟ بخدا خبری نیستا
      ویرایش توسط echo : 01 مهر 1396 در ساعت 00:56

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط echo نمایش پست ها
      چرا هرکی حوصله اش سر میره حوس کنکور تجربی میکنه؟ بخدا خبری نیستا
      البته درستش هوس هست نه حوس!

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      جسارتا میتونم بپرسم این 1 سالو کی خرج زن و بچتونو میده ؟
      مثلا لباس بخوان بخرن. یا چه بدونم پوشاک بچه و...

من خیلی از افرادی که سنشون زیاده میشناسم. به علت اینکه خرج خونوادشونو میخوان در بیارن نمیتونن دوباره درس بخونن/
      ویرایش توسط unlucky : 30 شهریور 1396 در ساعت 22:06

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rasoul60 نمایش پست ها
      سلام
      متولد سال 60 هستم دیپلمه ریاضی و سال 81 از دانشگاه آزاد در رشته عمران بخاطر مشکلات مالی انصراف دادم.الان زن و زندگی و بچه 1ساله دارم.بعد از 16 سال دوباره شور و شوق عجیبی برا درس خوندن پیدا کردم.بطوریکه فقط قبولی در دانشگاه و یه رشته خوب میتونه آرومم کنه.هر کاری می کنم نمیتونم از رویاهام دست بکشم.میخوام دخترم آینده خوبی داشته باشه هرچند که خودم در زمان گذشته اشتباهات زیادی داشتم.اما میخوام جبران کنم. دلم میخواد کنکور تجربی بدم و برا همین از دو ماه پیش شروع کردم به دوره کردن درسها . پریروز رفتم نمایندگی قلمچی توی شهرمون و مشاورش گفت خیلی ها مثل من بودن که چندسال از درس و کنکور فاصله گرفته بودن اما با تلتش و پشتکار تونستن دوباره جایگاه خودشونو پیدا کنن.خانواده ام خصوصا همسرم خیلی تشویقم میکنه.شما هم برام دعا کنید.
      ممنون
      به سلامتی و دل خوش
      ما چیکار کنیم؟؟؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      ممنون
      داداچ اول همه ی جوانبشو در نظر... تو الات متاهلی و در برابر خونوادت مسوولی...بعدش تصمیمتو گرفتی با قدرت ادامه بده به حرف هیکی هم گوش نکن...
      ما هم واست دعا میکنیم ایشال موفق بشی... ادم مگه مگه چندبار زندگی میکنه
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      ممنون
      واسه یه شروع دوباره هیچ وقت دیر نیست... با قدرت بخون و خودتو استعدادتو ثابت کن، به خودت ثابت کن خواستن توانستن است

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      موفق باشی برادر....

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Simcoe نمایش پست ها
      جسارتا میتونم بپرسم این 1 سالو کی خرج زن و بچتونو میده ؟
      مثلا لباس بخوان بخرن. یا چه بدونم پوشاک بچه و...

من خیلی از افرادی که سنشون زیاده میشناسم. به علت اینکه خرج خونوادشونو میخوان در بیارن نمیتونن دوباره درس بخونن/
      من سیر تا پیاز ساختمان سازی رو بدم.از آجر چینی و شناژ و بتن ریزی گرفته تا برق کشی و کاشی سرامیک.توی این چند سال یه خونه ساختم که قراره اگر ان شائ الله قبول شدم بفروشمش و با پولش در اونجا هم یه آپارتمان کوچیک اجاره کنم و هم با مابقی پول و سود بانکیش زندگیمو بچرخونم.بابت مخارج نگرانی ندارم.خوشبختانه خدا همسر خوبی نصیبم کرده که پا به پام میاد.
      از طرفی من در زمینه کسب و کار اینترنتی-بازاریابی و برنامه نویسی اندروید هم فعالیت دارم و مقداری از درآمدم از همین راهه.
      خلاصه فکر همه جاشو کردم.نگران نباشید.

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط echo نمایش پست ها
      چرا هرکی حوصله اش سر میره حوس کنکور تجربی میکنه؟ بخدا خبری نیستا
      کسی جای شما رو تنگ نکرده داداش.زیاد دلواپس نباش.همینجوری کسی رو دانشگاه راه نمیدن.

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من سیر تا پیاز ساختمان سازی رو بدم.از آجر چینی و شناژ و بتن ریزی گرفته تا برق کشی و کاشی سرامیک.توی این چند سال یه خونه ساختم که قراره اگر ان شائ الله قبول شدم بفروشمش و با پولش در اونجا هم یه آپارتمان کوچیک اجاره کنم و هم با مابقی پول و سود بانکیش زندگیمو بچرخونم.بابت مخارج نگرانی ندارم.خوشبختانه خدا همسر خوبی نصیبم کرده که پا به پام میاد.
      از طرفی من در زمینه کسب و کار اینترنتی-بازاریابی و برنامه نویسی اندروید هم فعالیت دارم و مقداری از درآمدم از همین راهه.
      خلاصه فکر همه جاشو کردم.نگران نباشید.
      بله توجیه هستم.

ایشالا که موفق میشید.

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن