خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 54 از 54
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza252 نمایش پست ها
      چه جالب! منم متولد 62 هستم و دارم آماده میشم واسه کنکور! دانشجوی دکتری مکانیک دانشگاه دولتی! دارم انصراف میدم! خلاصه که با تمام توان برو جلو. جای کسی رو تنگ نمیکنی. تلاش کنی حتما موفق میشی شک ندارم
      شخصا ادم هایی مثل استارتر میبینم جیگرم حال میاد
      شما بخون و قبول شو نوش جونت . اینقد صندلی هست تو دانشگاه برای یک تیکه نشیمنگاه شما جا کم نیاد .
      ولی شمایی که دانشجو دکتری ! مکانیک ! دانشگاه دولتی ! هستی ! و داری انصراف میدی !
      نظری ندارم الان اگه بگم داری به ترکستان میری
      روشن فکر های کنکوری میان 4تا حرف خوشگل عنگیزشی میزنن که تو و هم صنف هات شیپور شادی سر بدید .
      ولی دوس دارم بدونم دانشجو دکترای مکانیک با چ ذهنیتی میخواد تجربی بده : ))

پ.ن: ساقیارو کی ریخته تو محرم؟
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

ویرایش توسط Egotist : 01 مهر 1396 در ساعت 12:26

2. Top | #47
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rasoul60 نمایش پست ها
      سلام
      متولد سال 60 هستم دیپلمه ریاضی و سال 81 از دانشگاه آزاد در رشته عمران بخاطر مشکلات مالی انصراف دادم.الان زن و زندگی و بچه 1ساله دارم.بعد از 16 سال دوباره شور و شوق عجیبی برا درس خوندن پیدا کردم.بطوریکه فقط قبولی در دانشگاه و یه رشته خوب میتونه آرومم کنه.هر کاری می کنم نمیتونم از رویاهام دست بکشم.میخوام دخترم آینده خوبی داشته باشه هرچند که خودم در زمان گذشته اشتباهات زیادی داشتم.اما میخوام جبران کنم. دلم میخواد کنکور تجربی بدم و برا همین از دو ماه پیش شروع کردم به دوره کردن درسها . پریروز رفتم نمایندگی قلمچی توی شهرمون و مشاورش گفت خیلی ها مثل من بودن که چندسال از درس و کنکور فاصله گرفته بودن اما با تلتش و پشتکار تونستن دوباره جایگاه خودشونو پیدا کنن.خانواده ام خصوصا همسرم خیلی تشویقم میکنه.شما هم برام دعا کنید.
      ممنون
      بسیار تصمیم خوبی گرفتید. با اراده و پشتکار، بدون اینکه به نتیجه فکر کنید، راه رو ادامه بدید و حتما از یک فرد موفق در این راه، مشاوره بگیرید.

من متولد ۶۶ هستم؛ فوق لیسانس راه سازی از تبریز با ۴ سال سابقه کار.
      امسال تصمیم گرفتم تحصیلاتم رو در مقطع دکتری ادامه بدم. دو راه داشتم؛ یا دکتری مرتبط با رشته خودم بخونم، یا غیر مرتبط! دلم می خواستم تنوعی به زندگیم بدم؛ تصمیم گرفتم از کانال مهندسی، بزنم به پزشکی! تا ۸ تیر ۹۷، کار رو تعطیل کردم و از اردیبهشت ماه با روزی ۱۰ ساعت مطالعه، دارم می خونم برا پزشکی.

به هیچ عنوان، به حاشیه ها توجه نکن و فقط تمرکز کن روی درس ها. از هر ابزاری برای پیشرفت استفاده کن. اگر از کتاب کمک درسی نتیجه نگرفتی، از ویدئوهای آموزشی استفاده کن؛ اگر از ویدئوی آموزشی نتیجه نگرفتی، معلم خصوصی بگیر و خلاصه به هیچ عنوان کم نیار! حتما در کنکور آزمایشی شرکت و نقاط ضعف و قوتت رو شناسایی کن.

بر اساس تجربه کاریم، برای اتمام یک پروژه، ۵ گام باید برداشت:
      ۱. مشخص شدن اهداف پروژه
      ۲. تامین بودجه و نیروی پروژه
      ۳. برنامه ریزی دقیق برای رسیدن به اهداف پروژه
      ۴. اجرای دقیق برنامه
      ۵. آنالیز دقیق و پیوسته مراحل اجرا (برای شناسایی نقاط ضعف)

موفق باشید.

3. Top | #48
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parlooo نمایش پست ها
      شخصا ادم هایی مثل استارتر میبینم جیگرم حال میاد
      شما بخون و قبول شو نوش جونت . اینقد صندلی هست تو دانشگاه برای یک تیکه نشیمنگاه شما جا کم نیاد .
      ولی شمایی که دانشجو دکتری ! مکانیک ! دانشگاه دولتی ! هستی ! و داری انصراف میدی !
      نظری ندارم الان اگه بگم داری به ترکستان میری
      روشن فکر های کنکوری میان 4تا حرف خوشگل عنگیزشی میزنن که تو و هم صنف هات شیپور شادی سر بدید .
      ولی دوس دارم بدونم دانشجو دکترای مکانیک با چ ذهنیتی میخواد تجربی بده : ))

پ.ن: ساقیارو کی ریخته تو محرم؟
      میخواستم بشینم واست جواب بدم ولی حسش رفت. حالا شما زیاد جوش نزن ... درست میشه

4. Top | #49
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      موفق باشین
      منم 28 سالمه و هنوز شروع نکردم ولی تصمیمشو دارم
      فقط یه مشکلی دارم اگه اطلاعی دارین ممنون کمک کنین..من کارشناسی روزانه بودم و ارشد روازنه م وروردی ارشد 91 بودم همه واحدامو پاس کردم و پایان نامه هم انجام شد موقع دفاع مشکلی پیش اومد شخصی و نتونستم دفاع کنم و تقریبا نزدیک 3 ساله رهاش کردم و سراغش نرفتمبهاحتمال زیاد اخراج شدم
      میتونم کنکور بدم دیگه اره؟ یا مشکل پیش میاد؟
      از هرجا پرسیدم جواب ندادن میگن نمیدونن

5. Top | #50
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yassii نمایش پست ها
      موفق باشین
      منم 28 سالمه و هنوز شروع نکردم ولی تصمیمشو دارم
      فقط یه مشکلی دارم اگه اطلاعی دارین ممنون کمک کنین..من کارشناسی روزانه بودم و ارشد روازنه م وروردی ارشد 91 بودم همه واحدامو پاس کردم و پایان نامه هم انجام شد موقع دفاع مشکلی پیش اومد شخصی و نتونستم دفاع کنم و تقریبا نزدیک 3 ساله رهاش کردم و سراغش نرفتمبهاحتمال زیاد اخراج شدم
      میتونم کنکور بدم دیگه اره؟ یا مشکل پیش میاد؟
      از هرجا پرسیدم جواب ندادن میگن نمیدونن
      سلام. امیدوارم موفق باشید. بهتره یه اعلام وضعیت از دانشگاه مقطع ارشد بگیرید، فکر کنم باید تسویه هم بکنید. ولی من تا اونجا که می دونم اگر دومین باره که از سهمیه روزانه لیسانس دارید استفاده می کنید مشکلی نیست. هر مقطع سهمیه روزانه خاصشو داره. برای ارشد هم میتونید کنکور بدید و روزانه قبول بشید ولی باید پول شبانه بدید. اما لیسانس کلاً 2 بار اجازه استفاده از سهمیه روزانه دارید (چه تموم کرده باشید یا نه) بعد از اون دیگه اصلا ثبت نام هم مجاز نیستید! حالا برای اطمینان از سیستم پاسخگویی سنجش هم بپرسید. بخش مربوط به فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی به بالا رو انتخاب کنید.

6. Top | #51
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      این راه وقتی جواب میده که یه پولی تو بانک سرمایه داشته باشی
      که سودش ماهی3/4تومن بشه
      که اون رو بخوری و خرج کنی در طی ماه

نمیشه که آرمانی و رویایی حرف زد همیشه
      تازه اگرم قبول بشید باز باید منبع درامد داشته باشید
      نون و ماست هم بخای بخوری باز باید پولش از ی جایی بیاد بلاخره

احساس میکنم من که 19سالمه خیلی منطقی تر فکر میکنم تا کسایی که 30سال دارن
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

7. Top | #52
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام، لذت بردم موفق باشید زیر سایه لطف خدا، توکل رو به تلاش گره بزنید.
      خداوند کوچولوتون رو هم حفظ کنه.

8. Top | #53
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mina_77 نمایش پست ها
      این راه وقتی جواب میده که یه پولی تو بانک سرمایه داشته باشی
      که سودش ماهی3/4تومن بشه
      که اون رو بخوری و خرج کنی در طی ماه

نمیشه که آرمانی و رویایی حرف زد همیشه
      تازه اگرم قبول بشید باز باید منبع درامد داشته باشید
      نون و ماست هم بخای بخوری باز باید پولش از ی جایی بیاد بلاخره

احساس میکنم من که 19سالمه خیلی منطقی تر فکر میکنم تا کسایی که 30سال دارن
      گفته پول کار میکرده داره دیگه
      بکشین بیرون ازش

9. Top | #54
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Math97 نمایش پست ها
      سلام. امیدوارم موفق باشید. بهتره یه اعلام وضعیت از دانشگاه مقطع ارشد بگیرید، فکر کنم باید تسویه هم بکنید. ولی من تا اونجا که می دونم اگر دومین باره که از سهمیه روزانه لیسانس دارید استفاده می کنید مشکلی نیست. هر مقطع سهمیه روزانه خاصشو داره. برای ارشد هم میتونید کنکور بدید و روزانه قبول بشید ولی باید پول شبانه بدید. اما لیسانس کلاً 2 بار اجازه استفاده از سهمیه روزانه دارید (چه تموم کرده باشید یا نه) بعد از اون دیگه اصلا ثبت نام هم مجاز نیستید! حالا برای اطمینان از سیستم پاسخگویی سنجش هم بپرسید. بخش مربوط به فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی به بالا رو انتخاب کنید.
      ممنون پاسخ دادین

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن