خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 54
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rasoul60 نمایش پست ها
      سلام
      متولد سال 60 هستم دیپلمه ریاضی و سال 81 از دانشگاه آزاد در رشته عمران بخاطر مشکلات مالی انصراف دادم.الان زن و زندگی و بچه 1ساله دارم.بعد از 16 سال دوباره شور و شوق عجیبی برا درس خوندن پیدا کردم.بطوریکه فقط قبولی در دانشگاه و یه رشته خوب میتونه آرومم کنه.هر کاری می کنم نمیتونم از رویاهام دست بکشم.میخوام دخترم آینده خوبی داشته باشه هرچند که خودم در زمان گذشته اشتباهات زیادی داشتم.اما میخوام جبران کنم. دلم میخواد کنکور تجربی بدم و برا همین از دو ماه پیش شروع کردم به دوره کردن درسها . پریروز رفتم نمایندگی قلمچی توی شهرمون و مشاورش گفت خیلی ها مثل من بودن که چندسال از درس و کنکور فاصله گرفته بودن اما با تلتش و پشتکار تونستن دوباره جایگاه خودشونو پیدا کنن.خانواده ام خصوصا همسرم خیلی تشویقم میکنه.شما هم برام دعا کنید.
      ممنون
      عجب اراده و انگیزه ای . احسنت . امیدوارم موفق باشید .

نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      دمتون گرم خدایی...دوستانی که فکر میکنن ایشون قراره جاشونو تنگ کنه...اولا تقصیر جامعه اس و تقصیر ایشون نیست، دوما ایشون کاملا عادلانه با ما رقابت میکنه، اونایی که جا رو تنگ میکنن سهمیه ای ها هستن که امسال دیگه واقعا اوج نامردی بود و با رتبه های خیلی خیلی داغون نشستن تو دانشگاهای علوم پزشکی...سهمیه ای هارو دریابید عزیزان
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها

سلام دوست عزیز
      تاپیک در هر موردی باشه شما میای از سهمیه ها میگی . این بحث سهمیه بحثیه که هر ساله پیش میاد و ی مدت بعد هم فراموش میشه پس بهتره به جای غرولند کردن و شکایت از وضعیت موجود تلاش مضاعف کرد برای درس خوندن تا نتیجه ی عالی آورد . انشالله که سال دیگه شما رو داخل رشته ی مورد علاقتون می بینیم

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام برهمه دوستان منم دهه شصتی هستم و با فوق لیسانس ریاضی دارم 97 تجربی شرکت میکنم. ارزوی موفقیت برای همه دوستان.

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      [/FONT]سلام دوست عزیز
      تاپیک در هر موردی باشه شما میای از سهمیه ها میگی . این بحث سهمیه بحثیه که هر ساله پیش میاد و ی مدت بعد هم فراموش میشه پس بهتره به جای غرولند کردن و شکایت از وضعیت موجود تلاش مضاعف کرد برای درس خوندن تا نتیجه ی عالی آورد . انشالله که سال دیگه شما رو داخل رشته ی مورد علاقتون می بینیم [/QUOTE]

ممنونم عزیزم آره تا وقتی سهمیه ها باشه من شکایت میکنم! حتی اگه رتبه 1 کنکور بشم تو مصاحبم بازم از سهمیه ها شکایت میکنم بعدم ربط داشت دیگه...اومدن به این بنده خدا گیر میدن، اگه زورشون میرسه برن به سهمیه ای ها گیر بدن خو
      ویرایش توسط .khosro. : 31 شهریور 1396 در ساعت 12:29

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه موضوعی که شاید برای شما جالب باشه اینه که بعد از این سالها، خواندن ادبیات به خاطر عدم تغییر کتاباش حس و حال خاصی داره. از بین همه درسا، اگه به درس ادبیات علاقه داشته باشید، با توجه به اینکه کتاباش عوض نشده (فکر کنم از سال 78 یا 79 تا الان همینا بودن و شاید فقط چند درس کم شده)، با خواندنش حس جالب و خاطره انگیزی بهتون دست میده. از خیلی شعرا یه باقی مونده ای توی ذهنتون دارین و با خواندن دوباره اش خاطراتتون زنده میشه.

5. Top | #35
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      زندگی زندگی شماست جناب اما وقت شکایت رو بزار روی درس خوندن تا موفق بشی . رتبه ی خوب بیاری بری تلویزیون مصاحبه بعد اونجا شکایت کن

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WarHammer نمایش پست ها
      زندگی زندگی شماست جناب اما وقت شکایت رو بزار روی درس خوندن تا موفق بشی . رتبه ی خوب بیاری بری تلویزیون مصاحبه بعد اونجا شکایت کن
      آره این بهتره تاثیرشم بیشتره

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیز شما شروع کردین به خوندن؟چیا خوندین؟با چه برنامه ای پیش میرین؟منابعتون کدوم کتاباست؟

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط golchin نمایش پست ها
      دوست عزیز شما شروع کردین به خوندن؟چیا خوندین؟با چه برنامه ای پیش میرین؟منابعتون کدوم کتاباست؟
      من از فردا با ده ساعت شروع میکنم. با برنامه قلم چی میرم جلو ولی ازمون نمیدم. رو منابع حساس نباشین . اصولا تو هر درس دوسه تا منبع معروف هست . با هرکدوم راحت بودین پیش برین ولی منابع من ایناست
      ادبیات موضوعی گاج + تاریخ ادبیات و لغت لقمه مهروماه
      دینی جامع گاج
      عربی خیلی سبز
      زبان گاج (زبانم خوبه)
      ریاضی مهروماه
      فیزیک مبتکران
      زیست کتاب درسی در اولویت. دوم خیلی سبز و سوم و پیش الگو
      شیمی مبتکران و ایکیو

9. Top | #39
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ایول داداش.ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه است....
      برنامه ها تو به آدما نگو فقط نتایج رو نشونشون بده..................
      ...............don't tell the others your plans just show them the results

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط golchin نمایش پست ها
      از دو ماه پیش با فیلمهای آموزشی رایگان آلا شروع کردم و به اصطلاح به ریکاوری و مرور درسهای دوره دبیرستان روی آوردم و خیلی خوب پیشرفتم بطوریکه اکثر مباحث ریاضی و فیزیک شیمی برام تجدید دوره شد.دروس عمومی رو مثل زبان خارجی و عربی رو هم دارم هفته ای یکدرس مطالعه میکنم و روزی چندتا لغت حفظ می کنم(به کمک جعبه لایتنر)
      فقط زیست شناسی رو یک دور کامل روزنامه وار دوره کردم و حالا دارم عمیق خوانی میکنم و مطالب مهمش رو استخراج و نکته برداری میکنم.
      دین و زندگی رو هم فعلا هیچی نخوندم
      منابع هم برای دروس عمومی از نشر الگو و گاج استفاده می کنم و دروس اختصاصی رو فعلا خیلی سبز
      ویرایش توسط rasoul60 : 31 شهریور 1396 در ساعت 12:53

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      متولد سال 60 هستم دیپلمه ریاضی و سال 81 از دانشگاه آزاد در رشته عمران بخاطر مشکلات مالی انصراف دادم.الان زن و زندگی و بچه 1ساله دارم.بعد از 16 سال دوباره شور و شوق عجیبی برا درس خوندن پیدا کردم.بطوریکه فقط قبولی در دانشگاه و یه رشته خوب میتونه آرومم کنه.هر کاری می کنم نمیتونم از رویاهام دست بکشم.میخوام دخترم آینده خوبی داشته باشه هرچند که خودم در زمان گذشته اشتباهات زیادی داشتم.اما میخوام جبران کنم. دلم میخواد کنکور تجربی بدم و برا همین از دو ماه پیش شروع کردم به دوره کردن درسها . پریروز رفتم نمایندگی قلمچی توی شهرمون و مشاورش گفت خیلی ها مثل من بودن که چندسال از درس و کنکور فاصله گرفته بودن اما با تلتش و پشتکار تونستن دوباره جایگاه خودشونو پیدا کنن.خانواده ام خصوصا همسرم خیلی تشویقم میکنه.شما هم برام دعا کنید.
      ممنون
      شدنیش میشه اگه بخوای ، مام اینجا یه همکلاسی داریم حدود 40 45 سال ایناس معمولنم خوبه همه نمره هاش ، یکم سختی داره هم برا درس خوندن هم دانشگاه ولی ایشالا ک موفق باشی
      .Human, Developer, Innovator

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چه جالب! منم متولد 62 هستم و دارم آماده میشم واسه کنکور! دانشجوی دکتری مکانیک دانشگاه دولتی! دارم انصراف میدم! خلاصه که با تمام توان برو جلو. جای کسی رو تنگ نمیکنی. تلاش کنی حتما موفق میشی شک ندارم

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بخون داداش منم 64 بودم پارسال دندون قبول شدم شدنیه.من سه سال خوندم

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ازمونم قلم چی رفتم.ولی در کل ازمون زیاد جالب نیست تا عید تموم کن بعد عیدم تست جامع بزن راه قبولیه کنکور همینه وتست زیاد.قلم چی تا خرداد لفتش میده.

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کسی جای شما رو تنگ نکرده داداش.زیاد دلواپس نباش.همینجوری کسی رو دانشگاه راه نمیدن.
      من معذرت میخوام جسارت نکردم که جای کسی رو تنگ کردین.من که کنکور دادم تموم شد . از لحاظ وقت گیریش و سختیش و ناعدالتی کنکور و اینکه واقعا رشته های تاپشم خبر خاصی نیست و این که خیلیا دنبال کنکور تجربی هستن فقط به خاطر اسم پزشکی یا دندون ( منظورم شما نیست ) گفتم.بازم عذر میخوام اگه توهین شد.

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن