خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

قلمچی یاسنجش

من ازهرکی پرسیدم توفامیلامون اونایی که سال دوم نشتن گفتن قلمچی نرفتیم چون میخواستیم درساروتاعیدتموم کنیم فقط سنجش جامع هاشومیرفتیم بعدمگه میشه بدون آزمون درس خوند؟ازاون طرف هم میگن سنجش خوب نیس اگه طبق برنامه کانون جلوبرم وآزمون هاشو خودم توخونه بزنم نتیجه نمیگیرم؟آخه مباحثیو که بلدمو میخوام فقط مرورکنم نمیتونم باقلمچی پیش برم
      بیا دِل بَر دلِ پر دردِ من نِه

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masome-alavi نمایش پست ها
      من ازهرکی پرسیدم توفامیلامون اونایی که سال دوم نشتن گفتن قلمچی نرفتیم چون میخواستیم درساروتاعیدتموم کنیم فقط سنجش جامع هاشومیرفتیم بعدمگه میشه بدون آزمون درس خوند؟ازاون طرف هم میگن سنجش خوب نیس اگه طبق برنامه کانون جلوبرم وآزمون هاشو خودم توخونه بزنم نتیجه نمیگیرم؟آخه مباحثیو که بلدمو میخوام فقط مرورکنم نمیتونم باقلمچی پیش برم
      باید توی ازمون ازمایشی شرکت کنی ... حضور فیزیکی تو ازمون خیلی فرق داره با چک کردن اون سوال تو خونه !!! باید تو ازمون ها ضعف و قوتت رو بشناسی و خیلی از فوت و فن ها دستت بیاد ( مثلا اینکه به ترتیب دفترچه بری یا نه ،،، یا اینکه ببینی میتونی با ساعت بالا ازمون بدی یا اینکه ضعف بدنی و ذهنی میاد سراغت )

سنجش اصلا برنامه خوبی نداره ... بهتره سنجش رو فقط سوالاش رو بگیری و چک کنی
      اگر با قلمچی نمیتونید پیش برید میتونید برنامه های گزینه دو و گاج ( که هر دو موسسه سوالات با کیفیتی طراحی میکنن ) رو نگاه بندازید ... شاید این دو موسسه برای شما بهتر باشه ...
      به هیچ وجه خودتون رو از فضای ازمون ازمایشی دور نکنید که بد ضربه میخوری

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عاخه قلمچی تابعدِعیدتموم میکنه همه میگن تاقبل عیدبایدتموم کنم بعداون مرور

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چن تا نکته به نظر من...من خودم پشت کنکوریم
      1-بدون ازمون اصلن نمیشه ... شاید از هر 100 نفر یه نفر بتونه بدون ازمون موفق بشه تو کنکور...به قول یکی از دوستان کنکوری بدون ازمون اصلن امکان نداره...من خودم با خودم میگفتم خب دیگه من امسال خیلی وقت دارم تا قبل عید درسارو دوبار میخونم بعدشم مرور و جمع بندی و فلان
      ولی تقریبن که نه صددرصد غیرممکنه..ازمون هیچی هیچی که نداشته باشه حداقلش اینه که یادت میاره کنکوری هستی و اون حسه هیچوقت ازبین نمیره
      اون حس رقابته خیلی مهمه ...
      2-مهم تموم کردن درسا نیست...مهم درست خوندن درسا است...کی گفته حتمن باید تا عید درسا تموم بشه؟
      3-تو مباحثی که بلد هستی خود به خود با ازمون ها مرور میشه و نقطه قوتت میشه تو فکر اونا نباش...تو فکر این باش قوی و با قدرت از اول شروع کنی درسارو با برنامه ببری جلو...
      4-من خودم واقعن قلچی رو دوس ندارم و خودمم گزینه 2 ثبت نام میکنم ولی واقعن بین سنجش و کانون برو کانون..
      به نظرم برو گزینه 2......از هر لحاظ عالیه...تنها مشکلش اینه که برنامه راهبردیش یکم مشکل داره که خودت میتونی یه سری تغیرات توش ایجاد کنی)

من پارسال یکی از بزرگترین اشتباهاتم این بود که ازمونا رو ول کردم...

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اشتباه محض

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اره برنامه کانون خیلی خوبه فقط اینکه میگن درساروبعدعیدتموم میکنه میترسمعاخه من زودیادم میره مطالب بایدخیلی مرورکنم میترسم وقت کم بیارم واسه مرور

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      1-اینکه تو مطالب یادت میره ممکنه مربوط به نحوه خوندنت باشه...زیاد تو فکر نرو چون فکر منفی و استرس بدترین اثر مخربه
      2-مطالب توی برنامه ازمونا بارها مرور میشن و اگرم نشن خودت باید اونایی که قبلن خوندی رو بارها مرور کنی بین ازمونا...نه اینکه مطلب رو که خوندی ازمونش رو که دادی بذاری بمونه تا بعد عید ...

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اره برنامه کانون خیلی خوبه فقط اینکه میگن درساروبعدعیدتموم میکنه میترسمعاخه من زودیادم میره مطالب بایدخیلی مرورکنم میترسم وقت کم بیارم واسه مرور
      سلام خانم علوی خسته نباشین...
      در مورد سوالتون باید بگم من قبل اینها خیلی برنامه این دوتا رو باهم مقایسه کردم.
      اولش فکر میکردم سنجش بهتره.
      ولی برای ۲ تا آزمون اومدم هم برنامه قلمچی و هم برنامه سنجش رو مقایسه کردم. سنجش با اینکه ۳ هفته‌ایه ولی واقعا حجم درساش خیلی بیشتر از کانون نسبت به دو هفتست...
      یه مبحثیم در نظر بگیرین سنجش مروراش خیلی کمه.
      ولی کانون واسه هر بخش ۳ ۴ بار مرور‌ میشه.
      امسال حتی برنامشو یه تغییر کوچیک داد. طوری که میاد دو ازمونی که وسط فروردین میگیره هم سال دوم و هم سال سوم به طور کامل مرور میشه.
      یه چیزیم توجه کنین. سنجش شاید بیاد وسطای اسفند تموم کنه ولی خب شما برنامه رو نگاه کنین میبینین زیست پیش تا فصل ۸ زیست پیش رفته.
      یعنی عملا حساب کنیم ۲ آزمون رو پیچونده که تونسته قبل عید تموم کنه.
      به هر حال هم برنامه قلمچی و هم برنامه گاج مثل همدیگه هستن. جامعه اماری قلمچی بیشتره.
      طرف هرکدوم رفتین طرف سنجش نرین چون هم حجمش بالاست هم برنامه نامناسبی داره.
      موفق باشین

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اشتباه بزرگیه!!!
      شما بگید الآن واسه یعد از عید برنامه ای دارد؟!!! برای همین مروری که میگید ؟!
      به برنامه قلمچی پایبند باشید مطمئن باشید ضرری نمیکنید!!!! مطمئن باشید!
      ضمنا اگر شما درس ها رو قبل از عید تموم کنید یا دچار یک سردرگمی خواهید بود و برنامه ای ندارید باهاش پیس برید یا اینکه دچار غرور کاذب شده و دیگه درس نمیخونید...!
      به اینام فکر کنید
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      قیامت کرده ای زین قد و قامت
      موذن گر ببیند قامتت را
      به قد قامت بماند تا قیامت
      بر قد و قامت رعنا و چشمان زیبا و رخ دلربای مهدی قرآن امام زمان امام النور ابوالقاسم محمد بن الحسن المهدی(ص) صلوات
      ویرایش توسط MohammadMahdi14 : 30 شهریور 1396 در ساعت 16:49

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این همه ای که میگید چه کردن کنکور رو ؟
      این تاپیک رو مطالعه کنید : http://forum.konkur.in/thread55247.html
      مخصوصا چند صفحه آخرش رو.

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Matrix M نمایش پست ها
      این همه ای که میگید چه کردن کنکور رو ؟
      این تاپیک رو مطالعه کنید : http://forum.konkur.in/thread55247.html
      مخصوصا چند صفحه آخرش رو.
      دستت درد نکنه بابت لینک
      دقیقا درست میفرماییید منهم میخواستم از برنامه ی آزمون ها جلو باشم که خداروشکر با راهنمایی آقا و خانم دکتر()از این اشتباه در اومدم
      اگر به یک برنامه پایبند باشیم نتیجه خوبی خواهیم گرفت
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      قیامت کرده ای زین قد و قامت
      موذن گر ببیند قامتت را
      به قد قامت بماند تا قیامت
      بر قد و قامت رعنا و چشمان زیبا و رخ دلربای مهدی قرآن امام زمان امام النور ابوالقاسم محمد بن الحسن المهدی(ص) صلوات

12. Top | #12
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      البته اینو ببدون فقط برنامه مهم نیس سنجش سوالای شیمی سختی داره من تو سنجش به زور 20 میزدم تو کنکور 40 زدم که این جوری انگیزه تو از دست میدی
      و سوالای فیزیک بیش از اندازه راحت که مغرورت میکنه یادم نمیاد تو سنجش فیزیک کمتر از 50 زده باشم اما تو کنکور 29 شد
      اگه واقعا بین سنجش و کانون موندی برو کانون سنجش از هیچ لحاظ خوب نیس
      "A Smooth Sea Never Made a Skillful Sailor"

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن