خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات

Exclamation کمک برای معافیت تحصیلی

دوستان من تا 31 شهریور معافیت دارم و بعد از اون غیبت میخورم ... بخاطره یه مشکل تو تکمیل فرم تعیین وضعیت نظام وظیفه کارم موند برای شنبه یعنی 1 مهر ... تو فرم درخواست معافیت که دانشگاه داده به من تاریخ رو زده 29 شهریور ..حالا میخوام ببینم مشکلی برای من پیش میاد یا نه؟
      طبیب عشق مسیحا دم است...

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      کسی نیست راهنمایی کنه ؟؟؟ .... مهمه
      طبیب عشق مسیحا دم است...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام . خودتون جواب خودتون رو دادین دیگه / تا 31 شهریور وقت داشتید دانشگاه م تاریخ ثبت نام رو زده 29 م خب دیگه مشکلی ندارید

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط POOYAE نمایش پست ها
      سلام . خودتون جواب خودتون رو دادین دیگه / تا 31 شهریور وقت داشتید دانشگاه م تاریخ ثبت نام رو زده 29 م خب دیگه مشکلی ندارید
      داداش من هنوز معافیت نگرفتما ... درگیره همون فرم تعیین وضعیت نظام وظیفه هستم که چون مدیر مدرسه نبود موند برای شنبه ... منم تا جمعه معافیت دارم ... شر نشه واسمون الان تاریخ درخواست رو زدن 29 مشکلی پیش نمیاد ؟؟
      طبیب عشق مسیحا دم است...

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Vasili demidov نمایش پست ها
      داداش من هنوز معافیت نگرفتما ... درگیره همون فرم تعیین وضعیت نظام وظیفه هستم که چون مدیر مدرسه نبود موند برای شنبه ... منم تا جمعه معافیت دارم ... شر نشه واسمون الان تاریخ درخواست رو زدن 29 مشکلی پیش نمیاد ؟؟
      چه دانشگاهی قبول شدید ؟ / هنوز معافیت تحصیلی مدرسه رو تحویل دانشگاه ندادید ؟ / این تاریخ 29 م دانشگاه چیه ؟ یه توضیح بدید ببینم میتونم کمکتون بکنم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط POOYAE نمایش پست ها
      چه دانشگاهی قبول شدید ؟ / هنوز معافیت تحصیلی مدرسه رو تحویل دانشگاه ندادید ؟ / این تاریخ 29 م دانشگاه چیه ؟ یه توضیح بدید ببینم میتونم کمکتون بکنم
      پیام نور قبول شدم.... معافیت تحویل ندادم بعد ثبت نام یه برگه درخواست معافیت تحصیلی به تاریخ 29 شهریور دادن گفتن برو پلیس +10 معافیت تحصیلی رو بگیر بیار اینجا من رفتم + 10 یه فرم تعیین وضعیت داد گفت بدون این نمیشه برو مدرسه مدیر امضا کنه بعد برو اموزشو پرورش ....رفتیم گفتن مدیر اصلا امروز نمیاد موند واسه شنبه ... منم تا فردا یهنی 31 شهریور معافیت دارم ... خودمم متولد شهریور 77 هستم
      طبیب عشق مسیحا دم است...

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Vasili demidov نمایش پست ها
      پیام نور قبول شدم.... معافیت تحویل ندادم بعد ثبت نام یه برگه درخواست معافیت تحصیلی به تاریخ 29 شهریور دادن گفتن برو پلیس +10 معافیت تحصیلی رو بگیر بیار اینجا من رفتم + 10 یه فرم تعیین وضعیت داد گفت بدون این نمیشه برو مدرسه مدیر امضا کنه بعد برو اموزشو پرورش ....رفتیم گفتن مدیر اصلا امروز نمیاد موند واسه شنبه ... منم تا فردا یهنی 31 شهریور معافیت دارم ... خودمم متولد شهریور 77 هستم
      والا وقتی ما ثبت نام کردیم یه فرم از دانشگاه بهمون داد رفتیم پلیس +10 معافیت رو گرفتیم و برگشتیم / اما برای شما فک نکنم مشکلی پیش بیاد چون پیام نور ثبت نام تون رو همون 29 م وارد میکنه ( احتمالا تنها موردی که پروندتون کم داره تو پیام نور همین معافیت تحصیلیه ) پس زیاد نگران نباش . توکلت به خدا باشه / موفق باشید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن