خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین اساتید آلاء در دروس اختصاصی #ریاضی

رأی دهندگان
    24. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • هندسه پایه : وحید کبریایی

10 41.67%
    • هندسه پایه : محمدرضا حسینی فرد

2 8.33%
    • هندسه پایه : رضا شامیزاده

0 0%
    • هندسه پایه : آقای مرصعـی

1 4.17%
    • هندسه تحلیلی : محمدرضا حسینی فرد

4 16.67%
    • هندسه تحلیلی : رضا شامیزاده

3 12.50%
    • جبـــر و احتمال : حسین کــرد

3 12.50%
    • گسسته : بهمن موذنی پور

7 29.17%
    • گسسته : رضا شامیزاده

3 12.50%
    • گسسته : آقا شاه محمـدی

1 4.17%
    • حسابان : شهروز رحیمی

0 0%
    • حسابان : محمدرضا مقصودی

2 8.33%
    • دیفرانسیل : محمد صادق ثابتی

14 58.33%
    • دیفرانسیل : محسن شهریان

5 20.83%
    • دیفرانسیل : رضا شامیــزاده

1 4.17%
    • ریاضی پایه : رضا شامیـزاده

2 8.33%
    • ریاضی پایه : محسن شهریان

3 12.50%
    • آمار و مدل سازی : مهدی امینی راد

8 33.33%
    • آمار و مدل سازی : رضا شامیزاده

2 8.33%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

بهترین اساتید آلاء در دروس اختصاصی #ریاضی + نظرسنجی

سلام دوستان . در این تاپیک بهترین اساتید دروس اختصاصی رشته ریاضی و فیزیک رو براتون گذاشتیم اما اگه دقت کنید دروس شیمی و فیزیک که با گروه علوم تجربی مشترکه رو نذاشتیم ( برای اینکه نظرسنجی طولانی نشه ) واسه همین از دوستان میخوایم به تاپیک دروس تجربی مراجعه کنن ( در پست بعدی لینک هر چهار تاپیک اساتید آلاء رو میذارم براتون ) و اونجا در مورد شیمی و فیزیک نظرشون رو بگن / نکته بعدی اینکه بعضی از دروس گروه ریاضی و فیزیک هم با تجربی ها مشترکه از جمله : آمار و مدل سازی / ریاضی پایه / هندسه پایه ( هندسه 1 ش ) که دوستان تجربی هم میتونن ازش استفاده کنن

پ.ن 1 : دوستان میدونم که تاپیک های زیادی در این مورد هست اما خب یا در مورد دو استاد یا صرفا در مورد یه درس صحبت شده یا اینکه تاپیک قدیمی شده و اسمی از اساتید جدید آورده نشده / پ.ن 2 : سایت آلاء : http://sanatisharif.ir

پ.ن 3 : به دلیل اینکه نظرسنجی طولانی نشه اسم اساتید دهمی و یازدهمی هارو نذاشتیم دوستان دهمی یا یازدهمی میتونن تو همین تاپیک سوالاتشون رو در مورد دروس یا اساتید بپرسن تا دوستانشون جواب بدن

پ.ن 4 : دوستان بعد نظرسنجی اگه توضیحی یا سوالی دارید در همین تاپیک بپرسید ( اما از سوالاتی مثل کدوم استاد خوبه پرهیز کنید چون با دیدن نظرسنجــی میتونید بهتر تصمیم بگیرید )
      ویرایش توسط POOYAE : 30 شهریور 1396 در ساعت 11:32

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط POOYAE نمایش پست ها
      سلام دوستان . در این تاپیک بهترین اساتید دروس اختصاصی رشته ریاضی و فیزیک رو براتون گذاشتیم اما اگه دقت کنید دروس شیمی و فیزیک که با گروه علوم تجربی مشترکه رو نذاشتیم ( برای اینکه نظرسنجی طولانی نشه ) واسه همین از دوستان میخوایم به تاپیک دروس تجربی مراجعه کنن ( در پست بعدی لینک هر چهار تاپیک اساتید آلاء رو میذارم براتون ) و اونجا در مورد شیمی و فیزیک نظرشون رو بگن / نکته بعدی اینکه بعضی از دروس گروه ریاضی و فیزیک هم با تجربی ها مشترکه از جمله : آمار و مدل سازی / ریاضی پایه / هندسه پایه ( هندسه 1 ش ) که دوستان تجربی هم میتونن ازش استفاده کنن

پ.ن 1 : دوستان میدونم که تاپیک های زیادی در این مورد هست اما خب یا در مورد دو استاد یا صرفا در مورد یه درس صحبت شده یا اینکه تاپیک قدیمی شده و اسمی از اساتید جدید آورده نشده /
      پ.ن 2 : سایت آلاء :
      http://sanatisharif.ir /

پ.ن 3 : به دلیل اینکه نظرسنجی طولانی نشه اسم اساتید دهمی و یازدهمی هارو نذاشتیم دوستان دهمی یا یازدهمی میتونن تو همین تاپیک سوالاتشون رو در مورد دروس یا اساتید بپرسن تا دوستانشون جواب بدن

پ.ن 4 : دوستان بعد نظرسنجی اگه توضیحی یا سوالی دارید در همین تاپیک بپرسید ( اما از سوالاتی مثل کدوم استاد خوبه پرهیز کنید چون با دیدن نظرسنجــی میتونید بهتر تصمیم بگیرید )
      سلام تاپیک خوبیه دستت درد نکنه نیاز بود!!!
      دوستان همکاری کنند عالی میشه!!!
      فقط یه سوال چرا سایت آلا بالا نمیاد ؟!برای شما هم اینجوریه؟!
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      قیامت کرده ای زین قد و قامت
      موذن گر ببیند قامتت را
      به قد قامت بماند تا قیامت
      بر قد و قامت رعنا و چشمان زیبا و رخ دلربای مهدی قرآن امام زمان امام النور ابوالقاسم محمد بن الحسن المهدی(ص) صلوات

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      لطفا دوستان خودتون رو تگ کنید تا نظرسنجی جامع و کامل بشه / پ.ن : به دلیل اینکه دروس اختصاصی گروه انسانی کامل نیستن در آلاء تاپیکی براشون ایجاد نکردم بهترین اساتید آلاء در دروس #عمومی + نظرسنجی
      بهترین اساتید آلاء در دروس اختصاصی #تجربی + نظرسنجی
      ویرایش توسط POOYAE : 07 مهر 1396 در ساعت 08:55

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadMahdi14 نمایش پست ها
      سلام تاپیک خوبیه دستت درد نکنه نیاز بود !!! دوستان همکاری کنند عالی میشه !!! فقط یه سوال چرا سایت آلا بالا نمیاد ؟! برای شما هم اینجوریه؟!
      سلام . ممنون / نه برای من باز میشه / کش مرورگرتون رو پاک کنید احتمالا درست بشه

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      لطفا دوستان خودتون رو تگ کنید
      تا نظرسنجی جامع و کامل بشه / پ.ن : به دلیل اینکه دروس اختصاصی گروه انسانی کامل نیستن در آلاء تاپیکی براشون ایجاد نکردم

بهترین اساتید آلاء در دروس #عمومی + نظرسنجی

بهترین اساتید آلاء در دروس اختصاصی #تجربی + نظرسنجی
      سلام . ممنون / نه برای من باز میشه / کش مرورگرتون رو پاک کنید احتمالا درست بشه
      اره همینکار رو باید انجام بدم ولی اینکارم میکنم دیگه کلا رمز عبورام یادم نمیاد
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      قیامت کرده ای زین قد و قامت
      موذن گر ببیند قامتت را
      به قد قامت بماند تا قیامت
      بر قد و قامت رعنا و چشمان زیبا و رخ دلربای مهدی قرآن امام زمان امام النور ابوالقاسم محمد بن الحسن المهدی(ص) صلوات

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      دوستان رفیق من تجربی بوده می خواد کنکور ریاضی بده واسه حدود ۲۵تا۳۰ درصد ریاضی چی بهش پیشنهاد میکنید؟بنظرتون مثلا ی کتاب مثل دیف بخونه یا از هر کتاب چندتا مبحث؟
      من خودم تجربی بودم نمیتونم راهنماییش کنم.مرسی
      از نشانه های یک ذهن فرهیخته، آن است که در عین مخالفت با عقیده ای!به آن احترام بگذارد...

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.sa نمایش پست ها
      دوستان رفیق من تجربی بوده می خواد کنکور ریاضی بده واسه حدود ۲۵تا۳۰ درصد ریاضی چی بهش پیشنهاد میکنید؟بنظرتون مثلا ی کتاب مثل دیف بخونه یا از هر کتاب چندتا مبحث؟
      نبووود؟😐
      از نشانه های یک ذهن فرهیخته، آن است که در عین مخالفت با عقیده ای!به آن احترام بگذارد...

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.sa نمایش پست ها
      به نظر من ایشون بیشتر روی امار + گسسته و جبر کار کنن بعلاوه لگاریتم و ماتریس اینا ک اسونن
      البته از الان نباس به اینجور چیزا فکر کنن حذف کردن برا بعد عیده الان همش رو بخونن
      به محض این که از یادگرفتن دست بردارید شروع به مردن می کنید

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      هندسه حسینی فرد عالی بود
      عالی

دوستان ریاضی توجه داشته باشن که هرچقدر توی دبیرستان از هندسه و گسسته فرار کنید توی دانشگاه وبال گردنتونه
      مخصوصا تحلیلی و جبر خطی و احتمال
      روشون وقت بذارید

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

خواهشا راجع به دیفرانسیل کمک کنید...مشکل دارم #آلا

سلام دوستان
      یه سوال داشتم...من میخوام دیفرانسیل رو از روی آلا ببینم ولی نمیدونم با کدوم دبیر ببینم بهتره...خواهشم کنم هر اطلاعاتی که دارید بفرمایید.ممنون
      دبیر ها :
      ثابتی
      شامیرزاده
      شهریان

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hooman_Hk نمایش پست ها
      سلام دوستان
      یه سوال داشتم...من میخوام دیفرانسیل رو از روی آلا ببینم ولی نمیدونم با کدوم دبیر ببینم بهتره...خواهشم کنم هر اطلاعاتی که دارید بفرمایید.ممنون
      دبیر ها :
      ثابتی
      شامیرزاده
      شهریان
      سلام،به نظر من ثابتی خیلی روون و قابل فهم و خلاصه و سریع درس میده،ویژگی آخرش خیلی مهمه...
      ولی خوب به نظر من کامل درس نمیده،حق هم داره،لپ مطلب رو میگه و یه خط فکری خوب رو برات توضیح میده،بعد از دیدن ثابتی شما هنوز نیاز به درسنامه داری،که با تست زدن مشکلت حل میشه...
      ریاضیات رو باید با تست یاد گرفت...
      موفق باشی
      Do not go gentle into that good night"
      "...Rage, rage against the dying of the light

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن